טיפים פשוטים לשמירה על חומרי הצמר האהובים עליך רכים לנצח!

הנה כמה טיפים קלים כיצד לכבס בגדי צמר כדי לשמור אותם רכים ולשמור על צורתם
הנה כמה טיפים קלים כיצד לכבס בגדי צמר כדי לשמור אותם רכים ולשמור על צורתם.

צמר עדין וצריך טיפול מיוחד. החורף הזה עקוב אחר העצות הקלות האלה כדי להגן על בגדי הצמר שלך מלהפוך משעממים ומחוספסים.

כוס קקאו חם, בזמן שהוא מכורבל על הספה לבוש בצמר האהוב עליך בערב חורף קר, נראה מושלם. אבל לאחר אחסון הצמר שלך במשך חודשים רבים, חשוב לשטוף אותם לפני הלבישה. הנה כמה טיפים קלים כיצד לכבס בגדי צמר כדי לשמור אותם רכים ולשמור על צורתם.

הפרד את הצמר הצבעוני והלבן שלך כשאתה מכבס אותם.

1) באמצעות חומץ וחומר ניקוי עדין

היתרון בשימוש בחומץ בזמן שטיפת צמר במכונת כביסה הוא שהוא אינו מכיל כימיקלים קשים ופועל כמרכך כביסה. אבל הקפד לבדוק את תווית הטיפול לפני כביסת בגדי הצמר שלך במכונת כביסה.

הוסף חומר ניקוי עדין למכונת הכביסה שלך יחד עם הצמר שלך והפעל מחזור קבוע. לפני שתתחיל את מחזור השטיפה, הוסף 2 כוסות חומץ לבן למכונת הכביסה. לאחר מחזור השטיפה, יבש את הבגדים באוויר והצמר שלך ירגיש רך ורענן.

עקוב אחר העצות הפשוטות האלה ותיהנה ללבוש את בגד הצמר הרך והנוח שלך גם בחורף הקשה ביותר
עקוב אחר העצות הפשוטות האלה ותיהנה ללבוש את בגד הצמר הרך והנוח שלך גם בחורף הקשה ביותר!

חשוב לדעת איך לייבש בגדי צמר. הניחו אותם בין מגבות נקיות וגלגלו את המגבות לבול עץ הדוק בכיוון מעלה. סוחטים כדי להסיר עודפי מים. גלול והנח את הבגדים שלך על משטח שטוח לייבוש טבעי.

אם תווית הטיפול מציעה שטיפת ידיים, הוסף 3-4 כפות. של חומר ניקוי עדין לדלי מים ולשטוף את הצמר שלך. בדלי אחר, הוסיפו 2 כוסות חומץ במים פושרים והשרו את הצמר למשך 10 דקות וייבשו את הבגדים באותו אופן כמו שהוזכר לעיל.

2) שימוש בשמפו עדין ומרכך כביסה

קח דלי מים פושרים והוסף 0,25 כוס שמפו עדין. השרו בו את הצמר למשך שעה ושטפו מתחת למים. קחו עוד דלי מים פושרים והוסיפו 6 כפיות. של מרכך כביסה אליו. שוב, להשרות למשך שעה, להסיר ולשטוף. בצע את אותו תהליך ייבוש שהוזכר בטיפ הראשון.

עקוב אחר העצות הפשוטות האלה ותיהנה ללבוש את בגד הצמר הרך והנוח שלך גם בחורף הקשה ביותר!