כיצד להסיר כתמים ממפות לבנות ומכל סוג של מפות

רוצים לדעת איך להסיר כתמים ישנים ממפות שהתלכלכו בשוקולד
שטיפת מפות עם כתמי שוקולד: רוצים לדעת איך להסיר כתמים ישנים ממפות שהתלכלכו בשוקולד?

אם אתם רוצים לדעת כיצד להסיר כתמים על מפות שולחן, אנו הולכים לחלוק שיטות חלופיות עם תוצאות טובות מאוד, בנוסף למסורתיות ממילא. גלה אותם!

אכלתם אורחים לארוחת ערב בביתכם והחלטתם לשים את המפה שאתם כל כך אוהבים, אבל כשהלכתם לפנות את השולחן שמתם לב שיש כתמים על כל הבד? אל דאגה, אנחנו הולכים ללמד אתכם כיצד להסיר כתמים ממפות שולחן לבנות, צבעוניות ומכל סוג בד כדי שיראו כמו חדשים ותוכלו להשתמש בהם בחגיגה הבאה שלכם ללא בעיות.

כיצד להסיר כתמים על מפות שולחן

פעמים רבות אנו מעבירים פריטי מטבח מרהיט אחד לאחר ובסופו של דבר אנו גורמים לאסונות, לרוב זה קורה עם מפות שולחן. שקול את השלבים הבאים כדי לשטוף מפות מוכתמות ישנות ולהיות מסוגלים להשתמש בהן שוב:

 1. כדי לשטוף מפות, יש למלא תחילה מיכל גדול במים ואבקת סבון, לשים את המפה ולהניח לה להשרות כ-4 שעות. מערבבים אותו כל כמה זמן כדי לנקות אותו בצורה אחידה והוסיפו מים חמימים עד שלא נשאר מוצר.

 2. לאחר חלוף זמן ההשריה, שטפו את המפה בהרבה מים, ביד או במכונת הכביסה. אם אתם מכבסים את המפה במכונת הכביסה, הקפידו לבחור את מחזור הכביסה המתאים לסוג הבד שעל המפה, כדי שלא תיפגע.

 3. תלו את המפה בחוץ ותנו לה להתייבש כמה שיותר בשמש.

אנו ממליצים להשתמש במוצרי אלא, מומחים להסרת כתמים וניחוחות מעולים.

כיצד להסיר כתמי שומן ישנים ממפת שולחן

באיזה סוג סבון אתה משתמש כדי לכבס בגדים?

כיצד להסיר כתמים על מפות שולחן
כיצד להסיר כתמים על מפות שולחן.

אם ברצונכם לדעת כיצד להסיר כתמי שומן ישנים ממפת בד או כתמים ספציפיים אחרים, ואינכם יודעים מה ההליך הנכון, נפרט מה תוכלו לעשות כדי להסיר כל סוג של כתם. זכור תמיד לשטוף אותו ביד או במכונת הכביסה כדי להסיר עודפים.

כביסה של מפות מוכתמות בשומן: רוצה לחזור להשתמש במפה החמודה הזו שקנית לחגים האחרונים, אבל עכשיו אתה מבין שהיו בה כתמים מצלי, טון חלמון או סלט רוסי? אל דאגה, כדי להסיר כתמי שומן מהמפות יש לשפשף את המפה עם שמפו ומברשת שיניים ישנה כדי לא לפגוע בבד:

 • הניחו לו לשבת כמה דקות ושפשפו שוב עד שהכתם יוסר, ואז שטפו אותו היטב כדי להסיר את השמפו.

 • אם הכתם נמשך, ניתן למרוח את התכשיר להסרת שומנים בו אתם משתמשים מדי יום, לתת לו לעבוד 10 דקות, לשפשף ולאחר מכן לשטוף כרגיל.

במאמר זה תוכלו למצוא טיפים נוספים כיצד להסיר כתמי שומן מבדים.

שטפו מפות בכתמי פירות: אם אכלתם פירות ויש לכם כתמים על המפות, אפשר להוסיף גליצרין לכתמים ולשפשף, להשאיר לפעולה למשך חצי שעה ולאחר מכן לשטוף את המפה בהרבה מים. אם הכתם ישן, ניתן להוסיף מי חמצן. אם יש לך ספקות, מאמר זה יוכל לעזור לך עם טיפים נוספים כיצד להוציא פירות מהבגדים.

לשטוף מפות בכתמי יין אדום: לסוגי כתמים אלו יש לנו 2 אפשרויות, הראשונה היא לשפוך הרבה יין לבן על הכתמים ולאחר מכן לשטוף במים חמים. אם אין לכם יין לבן, האפשרות השנייה היא לפזר את הכתם במלח, ולאחר מכן לכבס את הבגד בסבון לבן. אנו ממליצים על המאמרים הבאים כדי שתוכלו לפתור כתמי משקה שונים: פרנט, בירה ואפילו תוכלו ליישם את הטיפים הללו על כתמי שמפניה וסיידר.

שטיפת מפות עם כתמי שוקולד: רוצים לדעת איך להסיר כתמים ישנים ממפות שהתלכלכו בשוקולד? עקבתי אחרי הרשימה הזו:

 1. מערבבים גליצרין עם חלמון ביצה.

 2. למרוח אותו על הכתם.

 3. תן לזה לפעול במשך 30 דקות.

 4. לאחר מכן שטפו במים חמים.

המלצות אחרות? תסתכל על המאמר הזה.

שטיפת מפות עם כתמי שעווה: גם לנרות יש תפקיד חשוב במסיבות! אז אם אתה תוהה כיצד להסיר כתמי נרות ממפה מכיוון ששיטות מסורתיות לא עבדו עבורך, הטריק הזה טוב מאוד:

 • שים מגבת נייר בכל צד של המפה במקום שבו הכתם.

 • העבירו את הברזל מעליו.

 • בסופו של דבר הנייר יספג את השעווה!

כיצד לכבס מפות עור אקולוגי או מפות עור

שלא כמו בד, כתמים על מפות עור אקולוגי או דמוי עור אינם כל כך קשים להסרה, מכיוון שאתה יכול לבצע ניקוי מהיר מאוד ואנו נספר לך על כך בשלבים הפשוטים הבאים:

 1. ספוג את כל משטח המפה במים וחומר ניקוי כדי לשחרר את הכתמים.

 2. שטפו היטב את המשטח כדי להסיר את כל חומרי הניקוי שהשארתם בשלב הקודם, חזרו על שלב זה עד להסרת רוב הכתמים מהמפה.

ישנן חלופות טבעיות נוספות לשטיפת מפות הנותנות תוצאות טובות מאוד, למשל:

עכשיו אתה יודע איך להסיר מפות לבנות
עכשיו אתה יודע איך להסיר מפות לבנות!

לשטוף מפות עם סודה לשתייה: לשים את המפה בכלי עם מים וסודה לשתייה ולתת לו לפעול, לאחר מכן שטפו את הבגד ביד עם סבון לבן. מרכיב זה אידיאלי להלבנת מפות לבנות.

שטפו מפות במים, חומץ ואלכוהול: זו ללא ספק אפשרות יעילה מאוד בכל הנוגע ללמידה כיצד להסיר כתמים מהמפה.

 1. טבלתי את המפה במיכל גדול עם מים, הוסף חצי כוס אלכוהול והרבה חומץ.

 2. תן לזה לנוח במשך 30 דקות.

 3. לאחר מכן שטפו אותו עם הרבה מים וסבון. כבר למדת איך להסיר כתמים ממפה!

עכשיו אתה יודע איך להסיר מפות לבנות! אם אתה רוצה לדעת איך לנקות משטחים אחרים, אנו ממליצים על הסעיף המיוחד שלנו.

זהה את סוג הכתם על המפה כדי שתדע כיצד לטפל בו. הימנע משימוש באקונומיקה, מכיוון שהיא עלולה להזיק ולשנות את צבע הבד. אל תגהץ מפות מוכתמות כי כתמים עלולים להתקבע יותר.