איך להכין מדפים צפים לספרים שלך

השתמש בלוח עץ רחב שתוכל לקדוח בו חורים בקלות
כדי ליצור את המדפים הצפים שלך, השתמש בלוח עץ רחב שתוכל לקדוח בו חורים בקלות.

אנו מלמדים אותך בקלות כיצד להכין מדפי קיר מעץ וכיצד להכין כוננית.

האם אתה אוהב ספרות? לא קורה לך שיש לך הרבה ספרים ואתה לא יודע איפה לשים אותם? במאמר זה אנו מראים לך כיצד להכין מדפים צפים כדי לקשט את הבית שלך ולהציג את הספרים הטובים ביותר שלך באופק. זה מאוד קל, שימו לב!

כדי ליצור את המדפים הצפים שלך, השתמש בעץ רחב שניתן לקדוח ללא בעיות. ללבוש כפפות מגן ומשקפי מגן במהלך תהליך הכנת מדפי העץ. שמור על המדפים החדשים שלך במצב נקי טוב עם Cif ultra gloss.

מדפים צפים: איך הם עשויים

אחד המוזרויות של מדפים צפים הוא שהם מאוד אטרקטיביים למראה. הסוגריים מוכנסים לתוך הקיר, ולכן הם אינם גלויים; מה שנותן לו מגע מודרני ומקורי. כאן אנו מראים לך איך להכין מדפים צפים במו ידיך.

איך להכין מדפי עץ: חומרים נחוצים

כמו כל מדריך שימושי, ראשית נתחיל עם האלמנטים שתצטרכו כדי לבצע עבודה זו:

  • לוח עץ למדף
  • סוגרים בלתי נראים או סוגריים למדפים (תומכים עד 15 קילו משקל)
  • ניקוב חורים
  • עיפרון, סרגל ומפלס
  • כפפות מגן ומשקפי מגן

איך מכינים כוננית: ההכנה

השתמש בעץ רחב שניתן לקדוח ללא בעיות
כדי ליצור את המדפים הצפים שלך, השתמש בעץ רחב שניתן לקדוח ללא בעיות.

אנו מראים לך איך להכין כוננית מעץ. האם אתה מוכן ליצור את המדף הצף שלך? הדבר הראשון שאתה הולך לעשות הוא לסמן את העץ בעיפרון, 10 ס"מ בתוך הקצה. זה המקום שבו אנו הולכים למקם את הסוגריים הנסתרים. לאחר מכן, עם מקדחה, אנו יוצרים חורים במקום הסימנים. מה להלן הוא להכין את מדף העץ (חול, לכסות את הנקבוביות, לצבוע) ואז להניח אותו על הקיר.

איך להכין מדפי קיר מעץ: ההתקנה

לאחר הכנת המדף שלנו, הגיע הזמן להתקין אותו על הקיר. לשם כך אנחנו הולכים לבחור את המקום בו נציב את המדף הצף שלנו ובעזרת סרגל, עיפרון ופלס נסמן קו ישר על הקיר לאן יעבור המדף. לאחר מכן, עלינו לעשות שני חורים בקיר. המרחק ביניהם יהיה תלוי במרחק שיש לנו בעץ. נשתמש במקדחה 8 מ"מ לקידוח הקיר. אז אנחנו הולכים למקם את הדיבלים לתומכים בתוך החורים; והסוגריים על החתיכים. יש צורך לסובב אותם היטב בעזרת מברג כדי שימוקמו היטב. לבסוף אנחנו צריכים להתאים את החורים במדף עם התומכים, לשים אותם בלחץ ולבסוף בעזרת פטיש גומי אנחנו הולכים לדחוף עד שהמדף נוגע בקיר.

איך להכין מדפי קיר מעץ: תחזוקה

נקודה זו חשוב מאוד לזכור כאשר אנו לומדים כיצד להכין מדפי קיר מעץ וכיצד להכין כוננית, כי אם לא נטפל בהם הם לא יחזיקו מעמד לאורך זמן. שניים מההיבטים העיקריים לתחזוקה הם ניקיון ובקרת משקל. השתמש ב- Cif ultra gloss כדי להפוך את מדפי העץ שלך לבוהקים, אך זכור לקרוא את תווית ההוראות לפני השימוש במוצר. כמו כן, הקפד לא להניח יותר משקל על המדף ממה שהוא יכול לתמוך, כדי למנוע את קריסתו.

עכשיו כשאתה יודע לעשות מדפי קיר מעץ, זה לא יעצור אף אחד! עודדו את עצמכם לבצע פרויקטי קישוט בביתכם במו ידיכם.

  • כדי ליצור את המדפים הצפים שלך, השתמש בלוח עץ רחב שתוכל לקדוח בו חורים בקלות.
  • בכל פעם שאתה עובד עם המקדחה, הרכיב משקפי מגן כדי שאבק לא ייכנס לעיניך.
  • שמור על המדף שלך עם Cif ultra gloss ואל תשים עליו יותר משקל ממה שהוא יכול לשאת. אתה תמיד יכול לבדוק את המוצר באזור קטן ולא בולט לפני השימוש בו.