כיצד לנקות מסרק

אנו משאירים לכם רשימה כיצד לנקות מברשות שיער וכיצד לחטא מסרקים בשלושה שלבים בלבד
כדי להימנע מכך, אנו משאירים לכם רשימה כיצד לנקות מברשות שיער וכיצד לחטא מסרקים בשלושה שלבים בלבד, עם אפשרויות שונות בהתאם לסוג המברשת או המסרק בה אתם משתמשים.

ככל שהמברשת שלך תהיה נקייה יותר, השיער שלך יהיה נקי יותר. גיליתי איך לחטא מסרקים.

צחצוח השיער שלך חיוני לשמירה על נקיון ובריא, לא משנה כמה זמן הוא. מברשת שיער מטופחת יכולה לנתק ולטפל בשיער שלך בעדינות. אבל מה אם לא ניקית את המסרק או מברשת השיער שלך הרבה זמן? תקבל תוצאות רעות, ואולי אפילו תלכלך את השיער שלך!

כדי להימנע מכך, אנו משאירים לכם רשימה כיצד לנקות מברשות שיער וכיצד לחטא מסרקים בשלושה שלבים בלבד, עם אפשרויות שונות בהתאם לסוג המברשת או המסרק בה אתם משתמשים.

כדי לשמור על המברשת או המסרק שלך במצב טוב, עליך לנקות אותם באופן קבוע. רק על ידי הסרת השיער מהמסרק כשתסיימו לסרוק את השיער, תבטיחו ניקוי טוב יותר בעתיד.

כיצד לנקות מברשות שיער: מדריך כללי

נקו את המברשת כל יום. זה מאוד פשוט. אתה רק צריך להסיר את השיער מהמברשת ברגע שתסיים לסרוק את השיער. אם השיער דהוי, הרטיבו את המברשת ותוכלו להסיר אותה בקלות.

שטפו את המברשת בשמפו. באותו אופן שאנו חופפים את השיער, עלינו לעשות זאת עם המברשת, כדי להסיר את השמנים הטבעיים:

  • בקערה של מים חמימים, מוסיפים מעט שמפו.
  • טבלו את המברשת והשתמשו בתנועות סיבוביות עד שהשמפו יקציף. בועות זה טוב, כי הן מעידות שהשמפו מסיר שמנים מהמברשת, אבל לא צריך להרטב את המברשת מדי כדי למנוע היווצרות עובש.
  • שטפו את המברשת במים חמים עד שהסבון נעלם.
  • הניחו למברשת להתייבש למשך הלילה ואז היא מוכנה לשימוש שוב. הנח את המברשת על מגבת באזור מאוורר היטב לייבוש טוב.

כיצד לנקות מסרקים ומברשות שיער

כיצד לנקות מסרקים ומברשות שיער
כיצד לנקות מסרקים ומברשות שיער.

מסרקים ומברשות זיפים זקוקים לטיפול מיוחד. לפעמים אתה יכול אפילו להשתמש באחד מהם כדי לנקות את השני. ממסרקים בעלי שיניים עדינות ועד למסרקים רחבי שיניים, מברשות זיפים ומברשות פלסטיק, קרא עוד לטיפים ספציפיים על ניקוי מסרקים ומברשות.

אם אתה משתמש במסרק שיניים, שימו לב לחומר ממנו הוא עשוי כדי לנקות אותו. ככל שהחומר עדין יותר, כך תצטרך להיות זהיר יותר בעת ניקויו. ניקוי במים ושמפו יעיל ברוב המקרים, אך לניקוי עמוק יותר ניתן להשתמש במברשת שיניים ישנה לניקוי בין שיני המסרק. יש לשטוף במים פושרים ולאחר מכן לנער את המסרק לייבוש.

אם אתה משתמש במברשת זיפים לעיצוב השיער שלך ואינך יודע איך לנקות את מברשות השיער שלך, נסה את שיטות הניקוי שהוזכרו לעיל. אם הטכניקות הללו לא עובדות כדי לנקות את המברשת שלך כפי שציפית ואתה לא יודע איך להסיר את המוך מהמברשת, אתה יכול להשתמש באלמנט ארוך ודק כדי להסיר את השיער ואת הלכלוך שנותר.

אם אתה משתמש במסרק בעל שיניים עדינות, הסר את השיער עם אלמנט ארוך ועדין. אתה יכול גם להשתמש במסרק שיניים עדין כדי לנקות את השיניים של מסרקים אחרים. אם אין לך מסרק שיניים עדין במיוחד אתה יכול להשתמש בקיסם או אפילו במזלג.

אם המברשת שלך עשויה כולה מפלסטיק אתה יכול לנקות אותה עם מים ושמפו, אבל אפשר גם לשפשף ביתר כוח. כך גם לגבי מסרקים ומברשות אחרים העשויים מחומרים שאינם נקבוביים.

אנו ממליצים לך לנסות את טכניקות הניקוי השונות של מסרק ומברשת ולבחור את המתאימה לך ביותר. קרא שוב את המאמר הזה כאשר אתה רוצה לזכור כיצד לנקות מברשות שיער. זכור: ככל שהמברשת נקייה יותר, כך השיער שלך יהיה נקי יותר!

  • ניתן לנקות את המברשות בקלות עם מים ושמפו.
  • תן למברשות שלך להתייבש באוויר באזור מאוורר היטב.
  • השתמש באלמנט ארוך ועדין כדי להסיר את השיער והלכלוך שנותרו מהמסרקים והמברשות שלך.