גלה דרכים שונות להשתמש בשואב אבק

הבן את כל הפונקציות של שואב האבק וראה דרכים חדשות להשתמש במכשיר זה כדי להשאיר את הבית נקי ומריח
הבן את כל הפונקציות של שואב האבק וראה דרכים חדשות להשתמש במכשיר זה כדי להשאיר את הבית נקי ומריח.

להבין את כל הפונקציות של שואב האבק ולראות דרכים חדשות להשתמש במכשיר זה כדי להשאיר את הבית נקי ומריח

לניקוי מסודר זה, או אפילו כדי להיפטר מהאבק היום-יומי, השואב הוא בעל ברית נהדר לניקוי. זה אפילו עוזר להילחם במחלות בדרכי הנשימה אצל אנשים אלרגיים, מכיוון שהוא לא מעלה אבק. בנוסף להיותו מהיר, המכשיר גם מסוגל להגיע למקומות קשים. אבל כדי להפיק את המיטב משואב האבק שלך, אתה צריך להכיר היטב את הפוטנציאל שלו.

אם אתה מעוניין להשתמש במגב האבק על חפצים בעיצוב הבית שלך, האידיאל הוא שזה צריך להיעשות לפני השואב. כך לא מסתכנים בהפצת לכלוך על משטחים שכבר נוקו.

טיפים לשימוש נכון בשואב אבק

ישנם דגמים שונים של שואב אבק
ישנם דגמים שונים של שואב אבק.

ישנם דגמים שונים של שואב אבק. בנוסף לזה המסורתי, ישנו גם שואב הוואקום והנוזל, ועדיין, השואב הרב-תכליתי, שבאמצעותו ניתן לשטוף ולייבוש וילונות, שטיחים וספות. ישנם אפילו סוגים שונים של חרירים בכל אחד מהדגמים הללו.

במילים אחרות, כדי לדעת בדיוק מה השימוש בכל חלק בשואב האבק שלכם, הטיפ הוא לקרוא בעיון את המדריך של היצרן. כך, אתה מונע נזק ומקבל ביצועים טובים יותר מהמכשיר שלך. בכל מקרה, הנה דגמי הזרבובית הנפוצים ביותר בשוק:

 1. זרבובית רב תכליתית

  זרבובית זו היא האפשרות הטובה ביותר לניקוי יומיומי. בעזרתו ניתן לשאוב שטיחים, שטיחים, הרצפה וכו'.

 2. פיית רצפה

  לרצפות קרות, כמו קרמיקה או פורצלן, פיית הרצפה מתאימה יותר. יש לו הגנה מיוחדת למניעת שריטות על הרצפה.

 3. פיית מברשת

  לניקוי עמוק של שטיחים, שטיחים וספות, פיית המברשת היא המתאימה ביותר. המברשת שלך מסוגלת לשאוב לכלוך כמעט מיקרוסקופי, כמו אבק ואפר סיגריות, למשל.

 4. פיית בד

  לבסוף, כדי להסיר שיער חיות מחמד מהספה, פיית הבד היא המתאימה ביותר, מכיוון שהיא פחות אגרסיבית. זוהי גם בחירה טובה עבור אהילים.

כיצד להשתמש בשואב האבק על בסיס יומי

בנוסף לתפקידו העיקרי של הסרת לכלוך מרצפות, ספות, מיטות ומושבי רכב, שואב האבק יכול להיות שימושי לצרכים רבים אחרים בתוך הבית. פשוט בחר את הפיה המתאימה לכל סוג של פונקציונליות ותיהנה מהריבוי של מכשיר ביתי זה. ראה כמה רעיונות.

 1. להסרת סימני שטיח

  שואב האבק הוא בעל ברית טוב להסרת הסימנים שהותירו רגלי הרהיטים על השטיח. לשם כך מחלקים קוביות קרח על הסימנים ונותנים להן להימס. אז הקרח המומס ינפח את סיבי השטיח, ויבטל את הסימנים. לבסוף, פשוט השתמשו בוואקום לייבוש וזהו, הסימנים ייעלמו.

 2. מצא חפצים אבודים

  איבדתם תליון או יתד על עגיל בבית? שואב האבק יכול להיות שותף מצוין למציאת פריטים חסרים. לשם כך, הניחו זוג גרביונים על קצה השואב ואבטחו אותם עם גומי לשיער. כך, תוכל לאתר חפצים קטנים מתחת לרהיטים במהירות ובקלות.

 3. לשטוף וילונות

  כולם יודעים שלפני שטיפת הווילונות, יש צורך להסיר אבק עודף. נחשו מי יכול לעזור בזה? כן, שואב האבק מצוין להסרת כמה שיותר מהאבק על הבד. בדרך זו, אתה מקל על העבודה בעת הכביסה. את אותו היגיון אפשר ליישם על בדים אחרים בעיצוב, כמו כיסויי מיטה, כיסויי ספות וכיסויים, במיוחד אם הם מחוברים לשיער של חיות מחמד.

 4. לתת טעם לסביבה

  לא ציפית לזה, נכון? אבל דעו שאתם יכולים לצאת מהבית שלכם עם ריח בעזרת שואב. פשוט הוסיפו כף מהאבקה או העלים של תה ארומטי כלשהו, כמו נענע או קינמון, לתוך שקית השואב - אפשר פשוט לשאוב את עלי התה. כך, ריחות כמו חיות מחמד, סיגריות ומזון ינטרלו על ידי הבושם שייפזר תוך כדי שאיבה של הבית.

איך יודעים אם משטחי המטבח וחדר האמבטיה עברו חיטוי?