10 משחקי חוץ לילדים

משחקי כדור הם אחד ממשחקי החוץ המגוונים ביותר לצעירים
משחקי כדור הם אחד ממשחקי החוץ המגוונים ביותר לצעירים, מה שמאפשר ליצור את סוגי המשחקים המגוונים ביותר.

ליהנות מהיום בחוץ זה תענוג! גלה 10 משחקי חוץ ותהנה עם המשפחה שלך לחקור את הטבע!

לא קשה לראות שהילדים שלנו מבלים הרבה פחות זמן בחקר משחקי חוץ מאשר דורות קודמים. משחקי וידאו ואינטרנט הם חלק חשוב מחיי הילדים. עם זאת, חקר הטבע ומשחק ברחוב הם גם בסיסיים ללימוד אינטראקציה עם הסביבה שלהם, בנוסף לגירוי אוטונומיה ויצירתיות.

משחקי משפחה בחוץ הם גם פעילות גופנית מצוינת ומחזקים את הקשרים החברתיים ואת האיחוד של כולם בבית.

משחק בחוץ פשוט

כדי לעזור לכם לקחת את הילדים לחקור את הטבע, ריכזנו עבורכם עשרה רעיונות מהנים למשחקי חוץ שישעשעו לא רק ילדים, אלא גם מבוגרים.

והכי טוב, לא תצטרכו הרבה יותר מיום בלי גשם וחלל שקט כמו חצר אחורית, רחוב סגור, כיכר או פארק. בדוק את ההצעות שלנו למטה:

1. משיכת חבל

זהו אחד ממשחקי החוץ הפופולריים ביותר וכל מה שאתה צריך כדי לשחק הוא חבל. חלקו את הקבוצה לשתי קבוצות שוות, כל אחת מחזיקה בקצה אחד. קבעו שתי דקות ומי שלא משחרר את החבל או מושך אותו בינתיים מנצח במשחק.

2. בועות סבון

כיף לכל הגילאים ומשעשע אפילו תינוקות, קל מאוד להכין תערובת לבועות סבון. פשוט שלבו חלק אחד של סבון נוזלי, שמפו או חומר ניקוי עדין לארבעה חלקים מים.

זהו אחד ממשחקי החוץ הפופולריים ביותר וכל מה שאתה צריך כדי לשחק זה חבל
זהו אחד ממשחקי החוץ הפופולריים ביותר וכל מה שאתה צריך כדי לשחק זה חבל.

כדי להפוך את השלפוחיות שלך עמידות יותר, אתה יכול להוסיף מעט סוכר, עמילן או סירופ תירס לתערובת. טיפ נוסף הוא להוסיף מעט צבע מאכל כדי שהבועות יהיו צבעוניות.

להרכבת השרביט אפשר לאלתר בעזרת חתיכת חוט או קשית, או לפרק מתלה ולהרכיב שרביט בועות ענק. זהו אחד ממשחקי המשפחה הטובים בחוץ, נסה את זה!

3. מחבואים

זהו עוד אחד ממשחקי החוץ הפשוטים המסוגלים לבדר את כל הגילאים. זה יכול גם להיות חלופה מצוינת למשחק בבית ביום גשום, לעזור לבדר את הצעירים.

בעוד אדם אחד עוצם עיניים וסופר עד 30, המשתתפים האחרים מסתתרים. מי שנתפס מפסיד לפני שהוא יכול לחזור לנקודת ההתחלה של המשחק.

4. צל

משחק חיצוני זה לצעירים מושלם לגירוי התפתחות מוטורית, והוא רק דורש מעט יצירתיות ויום שמשי.

לכו לנקודה שבה תוכלו להצל על הרצפה או הקיר, וצרו קו. הראשון צריך לעשות מהלכים מצחיקים והאחרים צריכים לעקוב, להעתיק את הצל שלך. רעיון טוב הוא לנסות לחקות את תנועות החיות.

5. עקוב אחר המאסטר

המשחק הזה עוקב אחר אותו עיקרון כמו הקודם, אבל בלי להיות מבוסס על צללים. המאסטר חייב לבצע מהלכים מצחיקים בעוד האחרים חייבים לנסות להעתיק אותו, בצורה נאמנה ככל האפשר, ומבלי לבזבז זמן במעבר מפוזה אחת לאחרת.

6. עז עיוורת

במשחק הזה, שהוא גם רעיון טוב למשחקי ציד נבלות בחוץ, יש לכסות את אחד המשתתפים, בעוד האחרים רצים ועושים תנועות סביבו. המטרה היא שהוא יגע באחד מהשחקנים האחרים. מי שנוגעים בו הופך לעז העיוורת הבאה.

7. הופסקוטש

אחד ממשחקי החוץ הקלאסיים ביותר, משחק ההופסקוץ ' הובא לברזיל על ידי הפורטוגלים והפך מהר מאוד לפופולרי.

כדי לשחק, צייר את הבתים בחול, או עם גיר על משטח מלט או על אספלט. אז פשוט מצא חלוק נחל ותתחיל לקפוץ עם הילדים עד שתגיע לגן עדן.

8. מלחמת מים

בימי הקיץ, קרב מים הוא אחד ממשחקי המשפחה הטובים בחוץ! מלאו בלונים במים כדי לזרוק אחד על השני, אלתרו עם רובי ריסוס, או השקיעו באקדחי מים כדי להפוך את המשחק למרגש יותר.

9. תג

משחק ההופסקוץ' הובא לברזיל על ידי הפורטוגלים והפך מהר מאוד לפופולרי
אחד ממשחקי החוץ הקלאסיים ביותר, משחק ההופסקוץ' הובא לברזיל על ידי הפורטוגלים והפך מהר מאוד לפופולרי.

אחד ממשחקי החוץ המסורתיים והפופולריים ביותר, משחק התפיסה אינו צריך הקדמה. כולם בורחים בזמן שאחד המשתתפים מנסה לתפוס אותם. מי שנתפס מתחיל לרדוף גם אחרי האחרים.

רעיון טוב לעשות את המשחק קצת שונה הוא להפוך אותו לעוזר, שבו המשתתפים שנתפסו חייבים להחזיק ידיים, ליצור שרשרת וללכוד את אלה שעדיין חופשיים.

10. משחקי כדור

משחקי כדור הם אחד ממשחקי החוץ המגוונים ביותר לצעירים, מה שמאפשר ליצור את סוגי המשחקים המגוונים ביותר. אלתרו עם משחק חופשי של כדורגל או כדורעף, שחקו כדור דודג' או צייד עבור הגדולים, או תהנו לזרוק את הכדור עם התינוקות.

לספר סיפורים לילדים שלנו ולשחק בפלסטלינה הן גם פעילויות שילדים אוהבים. מה דעתך לספר את סיפורה של הסנונית ההרפתקנית לילדך וללמוד איך להכין חימר דוגמנות ביחד בבית?

שאלות נפוצות על משחק בחוץ

מהם משחקי חוץ מסורתיים?

משיכת מלחמה ומחבואים הם חלק מהם. פגשו אחרים כאן במאמר שלנו!

האם יש משחקי חוץ פשוטים?

כן, עבור רבים מהם לא תזדקק לאף אביזרים כדי לאפשר את המשחק. ראה כמה טיפים במאמר שלנו!

אילו משחקי חוץ לעשות עם ילדים וצעירים?

רשימת משחקי החוץ היא ענקית! הדגשנו את 10 המובילים בתוכן שלנו. בדוק את זה כאן!