טיפים להכנת סחור

אכילת סחור תספק כוח בביצוע צום
סגולת הסחור יכולה למעשה להפיג מחשבה זו מכיוון שבנוסף להיותה חלק מכוונת הצום, אכילת סחור תספק כוח בביצוע צום.

בדוק את לוח הזמנים של Imsak, המועד האחרון לאכילת סחור וראה טיפים כיצד להכין ביעילות את הסוחור הבא.

צעדים חשובים

 • צור תפריט סוחור שבועי עם סוגי המזון הנכונים לאכול עבור סחור.

 • בצע כמה שיותר בישול מוקדם על ידי שטיפה, קיצוץ וחיתוך של מרכיבים טריים, ולאחר מכן מקרר אותם.

 • ודא שיש לך מלאי של התמחויות הליבה האינדונזיות המשמשות ברוב המנות.

כאשר צמים בחודש הרמדאן, סחור הוא אחד מזמני הארוחות החשובים ביותר. יש אנשים שחושבים שסחור יכול להיות צנוע מכיוון שבשעות הבוקר המוקדמות אין מספיק זמן להכין ארוחות בריאות. סגולת הסחור יכולה למעשה להפיג מחשבה זו מכיוון שבנוסף להיותה חלק מכוונת הצום, אכילת סחור תספק כוח בביצוע צום. לכן, מזון סחור צריך להיות מוכן כראוי כדי לענות על הצרכים התזונתיים במהלך הצום. בדוק את העצות הבאות, בהן תוכל להשתמש כאסמכתא להכנת ארוחות סחור בריאות ומזינות.

ערכו רשימה של תפריטי סחור לשבוע אפילו למשך חודש אחד כדי להקל עליכם בקנייה ובבישול אוכל.

מה כדאי לצרוך בארוחת הבוקר?

איך אתה יודע שמשטחי המטבח וחדר האמבטיה שלך עברו חיטוי?
טיפים להכנת אוכל לסחור
טיפים להכנת אוכל לסחור.

מכיוון שסחור הוא הזמן לאכול בשעות הבוקר המוקדמות, לאנשים רבים אין תיאבון כי הם מנומנמים. עם זאת, בהתאם לסגולותיו של סחור, הקפידו לאכול את סוגי המזון הבאים כדי להישאר בכושר בזמן הצום.

 • פחמימות מורכבות. כדי שתוכל לעמוד ברעב לאורך זמן, הקפד לצרוך פחמימות מורכבות בארוחת הבוקר. דוגמאות לפחמימות מורכבות כוללות אורז, תפוחי אדמה, תירס, שיבולת שועל, בטטה וכו'.

 • מזון מים ורוטב. בנוסף לשתיית מספיק מים, אכילת מזון מרקי בארוחת הבוקר שימושית להגברת הנוזלים בגוף. תפריטים כמו מרק וסוטו מתאימים להיכלל בתפריט הסחור.

 • מזון עתיר סיבים תזונתיים. אכילת מזונות עתירי סיבים כמו ירקות ופירות היא טובה כי מזונות אלו מסייעים במניעת עצירות וכמובן כי הם מכילים ויטמינים ומינרלים חיוניים לגוף.

 • מזונות עשירים בחלבון. חלבון חשוב לצרוך לחיזוק המערכת החיסונית ולבניית רקמות הגוף. עם זאת, כדאי לאכול מזונות חלבוניים דלי שומן, כגון עוף ודגים ללא עור.

טיפים להכנת אוכל לסחור

כדי לתמוך בכוונה לסחור ולא לדאוג לגבי הזמן של אימסק, המועד האחרון לאכילת סחור, יישמו את העצות הבאות.

 • צור תפריט סחור שבועי. תכנן את תפריט הסחור שלך לשבוע הבא. שיטה זו גם תעזור לך להכין רשימה של מה לקנות כשאתה עושה את פעילות הקניות השבועית שלך. אם כבר יש לכם תפריט שבועי, אתם לא צריכים להתבלבל לגבי מציאת רעיונות לאוכל סחור מיום ליום.

 • הכינו הכנות לבישול. לאחר רכישת מרכיבים טריים, הכינו אותם מראש. שטפו את כל מרכיבי המזון. חותכים עוף, דגים, ירקות וכו'. מאחסנים בכלי מזון ומכניסים למקרר. הכנה זו תחסוך לך זמן בישול מאוחר יותר.

 • מכינים את תיבול הליבה. רוב המנות האינדונזיות דורשות תיבול ליבה המורכב משאלוט ושום. טוחנים את הבצל והשום, מאחסנים בכלי מזון ומאחסנים במקרר.

 • להכין מרק. המרק טוב לאכול עם עלות השחר. כדי לקצר את הזמן, הכינו מלאי גדול של מלאי. מחלקים את המרק למנות ואז מקפיאים. הסר את הציר כשצריך אותו.

עם הכנה נכונה, אני מקווה שהכוונה לסחור והצום הכללי שלך יתבצעו בצורה חלקה יותר. כחלק מהכנת סוחור יעילה, מצא מידע כיצד לשמור על טריות המזון במאמר כיצד לאחסן מזון במקרר.