זה ישמור את מצעי המיטה שלך רעננים בארון לאורך זמן

למצעים יש ריח רענן והכל מרגיש כל כך נקי וטהור שאני נרדמת ישר הרבה יותר טוב
למצעים יש ריח רענן והכל מרגיש כל כך נקי וטהור שאני נרדמת ישר הרבה יותר טוב.

צ'רלי קים אוהב מיטות טריות עם ריח נפלא.

אני אוהב לשכב במיטה שזה עתה סידרתי. למצעים יש ריח רענן והכל מרגיש כל כך נקי וטהור שאני נרדמת ישר הרבה יותר טוב. כך לפחות הלוואי. לצערי, למרות שאני שוטפת אותו בצורה מופתית, מצעי המיטה שלי לפעמים מריחים קצת מעופש כשאני מוציא אותם מארון המצעים. במשך זמן רב זו הייתה תעלומה עבורי מדוע זה כך. עד שבדקתי מקרוב ושמתי לב לכמה דברים שאני יכול לעשות טוב יותר עם כביסה ואחסון מצעים. הנה הטיפים שלי.

אם אתם רגישים לבשמים בחומר הניקוי, השתמשו בחומר הניקוי של שבעת דורות ללא וצלול. הוא מתאים לעור רגיש ואינו מכיל חומרי צבע, ריח או מבהירים אופטיים.

1. זה תלוי בחומר הניקוי

כשמדובר בשטיפת מצעים, חשוב לבחור חומר ניקוי כביסה שאתה אוהב להריח. כשאתה מכבס את עצמך, עליך תמיד לעקוב אחר הוראות הכביסה. אולם ככלל, מצעים, במיוחד אם הם לבנים, ניתנים לכביסה במכונה ב-60 מעלות. מרכך כביסה הופך את המצעים שלך לנעימים ורכים. אז אם אתה משתמש במרכך כביסה, יש לך כאן מגוון רחב של ריחות ובשמים שונים, כך שבטוח תמצא משהו שאתה אוהב.

2. יש לשים לב לכך לאחר הכביסה

האם אתה משתמש באבקת כביסה, קפסולות חומרי ניקוי או חומר ניקוי נוזלי כדי לכבס את הבגדים שלך?
עד שבדקתי מקרוב ושמתי לב לכמה דברים שאני יכול לעשות טוב יותר עם כביסה ואחסון מצעים
עד שבדקתי מקרוב ושמתי לב לכמה דברים שאני יכול לעשות טוב יותר עם כביסה ואחסון מצעים.

הקפד להסיר את הכביסה הלחה מהמכונה במהירות לאחר סיום מחזור הכביסה. כדאי גם לוודא שהמצעים יבשים היטב לפני שתניחו אותם. אם עדיין נשארת בו רטיבות קלה, הרי שזו כר הגידול הטוב ביותר לריחות רעים ובמקרה הרע לעובש. נכון שמשהו יצא מהאופנה בימים אלה, גיהוץ. אבל אפילו סבתא שלי ידעה שגיהוץ לא רק מסיר קמטים והופך את הכביסה לכל כך נעימה ופריכה. גיהוץ גם מסיר את החיידקים והחיידקים האחרונים ובכך גם גורם חשוב לריחות רעים. התוצאה: כביסה מגוהצת מרגישה רעננה יותר זמן - וגם מריח כמוה. עם זאת, אם אינך רוצה לבלות את השעות הפנויות שלך בגיהוץ מצעים,אז יש לי טיפ קטן בשבילכם: קח כפית אחת או שתיים של חומר הניקוי לבחירתך, מלא אותו בשקית בד קטנה והניח היטב בארון הפשתן שלך. המצעים שלך תמיד מריחים כאילו הם נשטפו טרי. לחילופין, ניתן להכניס לארון הפשתן גם כיסים קטנים ריחניים עם עשבי תיבול יבשים או פרחים. אם תבחרו בלבנדר, לעש לא נעים אין סיכוי.בנוסף, לעש לא נעים אין סיכוי.בנוסף, לעש לא נעים אין סיכוי.

3. חומץ מסיר ריחות וכתמים רעים

אם המצעים שלכם באמת מריחים רע, השתמשו בחומץ בפעם הבאה שאתם מכבסים אותם. חומץ מנטרל ריחות רעים, מסיר כתמים עיקשים ובו זמנית מסיר את מכונת הכביסה שלך. וכך זה עובד: שפכו חצי כוס חומץ ביתי רגיל לתוך תא המרכך של מכונת הכביסה שלכם ותנו לכביסה לעבור כרגיל.

4. הימנע מאחסון ארוך מדי

מבחר גדול של מצעים גם אומר שרובם ישבו בארון זמן רב לשימוש. אז עדיף: יש פחות ולהשתמש ולשטוף לעתים קרובות יותר. מספיק לי שני סטים של מצעים בקיץ ושניים בחורף (כן, אני אוהב מצעים נעימים של בונה, אבל רק כשקר) ועוד סט אחד למיטת האורחים. לאחר מכן הם משמשים לסירוגין ולעולם לא נשארים בארון לאורך זמן.

להלן טיפים נוספים כיצד לשטוף את המצעים שלך כראוי.