הסר כתמי בננה

זו הסיבה שאנחנו הולכים להראות לכם כאן כיצד להסיר כתמי בננה
זו הסיבה שאנחנו הולכים להראות לכם כאן כיצד להסיר כתמי בננה.

בננות ממלאות אותך והן טעימות. למרבה הצער, הם משאירים כתמים עיקשים. זו הסיבה שאנחנו הולכים להראות לכם כאן כיצד להסיר כתמי בננה.

אנו עונים על השאלות החשובות ביותר:

  • למה בננות משאירות כתמים כל כך עקשניים מלכתחילה?

  • מה עלי לעשות קודם כדי להסיר כתמי בננה?

  • כיצד כדאי לטפל מראש בכתמי בננה?

  • באיזו טמפרטורה כדאי לכבס את הבגדים?

הורים לתינוקות וילדים קטנים מכירים את כתמי הבננה: למרבה הצער, הם מאוד עקשנים. אם מחית הבננה מטפטפת על החולצה או שהבננה מתפרקת ומתפזרת לכל עבר על ידי הילד, אז רבים נוטים פשוט למחוק את פריט הלבוש. ממילא כמעט שום דבר לא עוזר. עם זאת, זה לא לגמרי נכון. יש כמה תרופות ביתיות וטיפים לכביסה שיכולים להסיר כתמי בננה. אספנו כאן עבורכם את הטוב ביותר.

למה בננות משאירות כתמים עקשניים כאלה מלכתחילה?

כמו רוב סוגי הפירות, בננות מכילות הרבה חומצה טאנית. חלקיקים אלו נצמדים לסיבי הטקסטיל וקשים להסרה לאחר ייבושם. זו הסיבה שאפילו פירות בהירים כמו בננות יכולים להשאיר כתמים כהים.

האם אתה משתמש באבקת כביסה, קפסולות חומרי ניקוי או חומר ניקוי נוזלי כדי לכבס את הבגדים שלך?

מה עלי לעשות קודם כדי להסיר כתמי בננה?

כדי להילחם ביעילות בחומצת הטאנית שבבננות, המהירות קובעת. תן לה כמה שפחות הזדמנות לחדור אל הבד. לשם כך, עליך להסיר את שאריות עיסת הבננה או הבננה מהבגדים שלך בהקדם האפשרי. הדבר הטוב ביותר לעשות הוא להרים אותו בזהירות עם כפית. נא לא לשפשף או לנגב - זה רק יגדיל את כתם הבננה.

כיצד כדאי לטפל מראש בכתמי בננה?

יש כמה תרופות ביתיות וטיפים לכביסה שיכולים להסיר כתמי בננה
יש כמה תרופות ביתיות וטיפים לכביסה שיכולים להסיר כתמי בננה.

כאשר מוסרים שאריות גסות של בננות, כדאי להשרות את הבגד. מים קרים מתאימים לכך, מים מינרליים עובדים אפילו טוב יותר. החומצה הפחמנית עוזרת לשחרר את חלקיקי החומצה הטאנית מהבד. זה יקל על הסרת כתמי הבננה.

שים את המים בדלי קטן, קערה או כיור ותן לבגד להשרות שם לפחות שעה.

לאחר ההשריה, ניתן לטפל שוב בכתם בעצמך. סבון מרה או מסיר כתמים מתאימים מאוד. אפילו חומר ניקוי כבד כמו קורל לבן + יעיל נגד כתמים. טפח בעדינות את הסוכן על הכתם מבחוץ פנימה עם מטלית או ספוג. במקרה של טקסטיל צבעוני, נסה אזור לא בולט לפני כן כדי לראות אם הבד עמיד לצבע (כלומר אם הוא לא נשפשף).

תרופות ביתיות אחרות לטיפול מקדים הן חומץ, חמאה או חומצת לימון. אנא השתמש בהם גם בזהירות, מכיוון שיש להם אפקט מלבין מעט.

באיזו טמפרטורה כדאי לכבס את הבגדים?

לאחר שטיפלתם מראש בכתמי הבננה, שטפו את הבגדים שלכם בטמפרטורה הגבוהה ביותר המותרת. אתה יכול למצוא את הטמפרטורה המקסימלית על סמלי הכביסה על התווית. כיוצא מן הכלל, אתה יכול גם להשתמש בחומר ניקוי יעיל כבד כמו Coral White + עבור טקסטיל צבעוני. אתה צריך לבחור רק חומר ניקוי בצבע עדין כגון צבע שבעה דורות עבור חלקים כהים או רגישים מאוד.

נ.ב: בננות עשויות להשאיר כתמים עיקשים, אבל הן גם בריאות וטעימות. לכן ברצוננו להציג בפניכם את שלושת המתכונים האהובים עלינו עם בננות מ- Einfachlecker.de:

  1. עוגת בננה שוקולד

  2. שייק בננה

  3. שיפודי פירות בגריל