ניקוי החממה נעשה קל

ניקוי החממה: פרופילים ואטמים
ניקוי החממה: פרופילים ואטמים.

אתה כבר לא יכול לראות כלום? אז אתה צריך לנקות את החממה שלך! קרא כאן כיצד לעשות זאת במהירות ובקלות ולמה עליך להיות מודע.

גן חורף מאפשר ליהנות מהטבע גם בעונות הקרות מבלי לקבל רגליים קרות. אבל לכל המאוחר כשלא רואים יותר את הגינה בגלל כל הלכלוך, הגיע הזמן לנקות את החממה. כאן תוכלו לקרוא כיצד לנקות את החממה שלכם בצורה בטוחה ויעילה ואילו אלמנטים פגיעים במיוחד כדי שתוכלו להמשיך וליהנות מהנוף היפה.

בעת ניקוי גג הזכוכית, וודאו שהסולם שלכם יציב כדי למנוע תאונות. אם אינכם נקיים מסחרחורת, תוכלו להשתמש במוט טלסקופי שניתן לחבר לצינור הגינה. אם ברצונך לנקות את שמשות הזכוכית במהירות ובקלות מבפנים, ספריי ניקוי זכוכית כגון משטחי viss kraft & glanz glas & fl הוא אידיאלי. פעל תמיד לפי הוראות היצרן והגן על הידיים שלך עם כפפות ניקוי.
האם אתה משתמש באבקת כביסה, קפסולות חומרי ניקוי או חומר ניקוי נוזלי כדי לכבס את הבגדים שלך?

ניקוי החממה: משטחי זכוכית

 1. בעוד שניתן לנקות את החלק הפנימי של שמשות החלונות באופן קבוע עם חומר ניקוי זכוכית זמין מסחרית, מספיק לנקות את החלק החיצוני של שמשות הגג והקיר במים טהורים או במים וקצת חומץ. בצע את הפעולות הבאות לניקוי החלונות:
 2. ראשית, הסר עלים, עלים ולכלוך אחר מהחלונות החיצוניים של גן החורף. השתמש במפוח עלים או במטאטא רך בשביל זה.
 3. הרטיבו לכלוך עיקש לפני שאתם ממש מתחילים לנקות את החממה.
 4. אם ברצונכם לנקות את גג הזכוכית, זכרו לאבטח את הסולם או להשתמש בזרוע טלסקופית. לעולם אל תשתמש במנקה בלחץ גבוה מכיוון שהדבר עלול לפגוע באטמים ולכפות מים לתוך חיבורי המבנה.
 5. הקפידו לנקות היטב גם את הקצוות התחתונים של זגוגיות הזכוכית, מכיוון שכאן הלכלוך יכול להתיישב בקלות. השתמש רק במגרדים קהים כדי להסיר טחב ופסולת עקשנית אחרת. זה מגן על משטחי הזכוכית והאטמים.
 6. שמשות זכוכית שקל יותר להגיע אליהן ניתן לנגב כרגיל במים פושרים וחומץ או אלכוהול. השתמש במגב, סמרטוט עור, מטלית מיקרופייבר רכה או עיתון כדי לייבש את החלון מבלי להשאיר פסים.

פעל תמיד לפי הוראות היצרן והגן על הידיים שלך עם כפפות ניקוי.

ניקוי החממה: פרופילים ואטמים

ניקוי החממה: משטחי זכוכית
ניקוי החממה: משטחי זכוכית.

הימנע מחומרי ניקוי חומציים או אגרסיביים בעת ניקוי האטמים ומסגרות החלונות. במקום זאת, השתמש בהרבה מים, בנוזל כביסה זמין מסחרית ומטלית רכה.

אם פרופילי עץ פגומים, יש לתקן אותם תחילה על ידי מומחה כדי למנוע כניסת מים והתנפחות העץ. לאחר הניקוי יש לייבש מיד פרופילי עץ.

אין להשתמש במטליות מיקרופייבר לניקוי פרופילי פלסטיק, שכן אלו עלולים לגרום לשריטות זעירות המחספסות את פני השטח והופכות אותו לקהה. לאחר ניקוי רטוב, אין לשפשף את פרופילי הפלסטיק יבשים, שכן הדבר יוצר מטען אלקטרוסטטי המושך אבק. כל שעליך לעשות הוא לנגב אותם עם מי סבון כדי למנוע מהם להיטען.

אולם לאחר ניקיון החממה, אסור לשכוח דבר אחד: ליהנות מפירות עמלתך ולשבת עם משקה או ביס ראוי להנות מהפאר החדש של החממה שלך ומהנוף הייחודי!

שלבים מרכזיים

 1. נקה את החממה שלך פעמיים בשנה באביב ובסתיו.
 2. לפני ניקוי החלק החיצוני, הסר עלים, נפילות רוח ולכלוך גס אחר. בצע את אמצעי הבטיחות הכלליים בעת ניקוי גג הזכוכית.
 3. אין להשתמש בחומרי ניקוי חומציים או אגרסיביים בעת ניקוי מסגרות חלונות וניקוי אטמים. אחרת הם הופכים שבירים ובמקרה הגרוע יש לחדש אותם.
 • נקה את החממה שלך פעמיים בשנה באביב ובסתיו.
 • לפני ניקוי החלק החיצוני, הסר עלים, נפילות רוח ולכלוך גס אחר. בצע את אמצעי הבטיחות הכלליים בעת ניקוי גג הזכוכית.
 • אין להשתמש בחומרי ניקוי חומציים או אגרסיביים בעת ניקוי מסגרות חלונות וניקוי אטמים. אחרת הם הופכים שבירים ובמקרה הגרוע יש לחדש אותם.