כך תדאגו לנעליים ולבגדים מעור מלאכותי

מכונת כביסה" עם לא וממליצים לנקות נעלי עור מלאכותיות ביד
לכן אנו עונים על השאלה "נעלי עור מלאכותיות: מכונת כביסה" עם לא וממליצים לנקות נעלי עור מלאכותיות ביד.

הטיפים והתרופות הביתיות הטובות ביותר לניקוי עור מלאכותי

אם אינכם רוצים לחפור עמוק בכיסים בכל הנוגע לביגוד או נעליים, או אם אינכם רוצים לוותר על מוצרים מן החי אך לא על מראה העור, ביגוד או נעליים מעור מלאכותי הם אלטרנטיבה טובה. אם תרצה לדעת כיצד לטפל בנעלי העור המלאכותיות החדשות שלך וכיצד לנקות את בגדי העור המלאכותיים שלך, ריכזנו עבורך את הטיפים והתרופות הביתיות הטובות ביותר. בגדי העור והנעליים המלאכותיות שלך יזדקנו לפחות כמו עור אמיתי (אולי אפילו קצת יותר טוב).

מסיר לק או אלכוהול לשפשוף מתאימים לכתמים עקשניים במיוחד. אבל תהיה זהיר! חלק מעור מלאכותי אינו סובל את הגורמים הללו - בדוק אותו תמיד במקום נסתר, השתמש בו במשורה ולעולם אל תיתן לו לעבוד, רק טפח את הכתם.

ניקוי וטיפול בנעלי עור מלאכותיות

האם נעלי העור המלאכותיות שלך באמת מלוכלכות? אין בעיה, כי ניקוי נעלי עור מלאכותיות קל מאוד: ראשית יש לצחצח את הלכלוך הגס עם מברשת נעליים (לא מברשת תיל). לאחר מכן נגב את הלכלוך שנותר עם ספוג או מטלית. וזהו, כל כך קל לנקות נעלי דמוי עור.

אם אתה רוצה לטפל בנעלי העור המלאכותיות שלך, אנו ממליצים לאטום אותן. החומר קשיח, אבל הוא יכול להינזק מכמה ממטרים כבדים והמון שלוליות. שלב נוסף אם אתה רוצה לטפל בנעלי העור המלאכותיות שלך ולתת להן עזרה נוספת של אהבה: שמור על העור המלאכותי גמיש עם מוצר טיפוח נטול שומן. אז לסדקים בחומר אין סיכוי.

האם אתה משתמש באבקת כביסה, קפסולות חומרי ניקוי או חומר ניקוי נוזלי כדי לכבס את הבגדים שלך?

האם אתה תוהה האם נעלי עור מלאכותיות שייכות למכונת הכביסה? את החומר עצמו אפשר לנקות בדרך כלל במכונת הכביסה, אבל מחזור כביסה יכול להיות מאוד סוער – וגם התפרים וגם סוליות הנעליים עלולים לסבול מכך. זה יכול גם להוביל לשינוי צבע. לכן אנו עונים על השאלה "נעלי עור מלאכותיות: מכונת כביסה " עם לא וממליצים לנקות נעלי עור מלאכותיות ביד.

טיפים נוספים לניקוי נעליים תוכלו למצוא כאן.

נקו בגדי עור מלאכותיים - ביד או במכונת כביסה

גם מוצרי טיפוח שומרים על העור המלאכותי של פריטי לבוש יפה וגמיש
כמו בטיפול בנעלי עור מלאכותיות, גם מוצרי טיפוח שומרים על העור המלאכותי של פריטי לבוש יפה וגמיש.

בשלב מסוים אפילו מעיל העור השחור העשוי מעור מלאכותי כבר לא נראה נקי ואתם תוהים איך אפשר לנקות את הבגדים שלכם מעור מלאכותי. לעתים קרובות זה מספיק כדי לנגב את העור הסינטטי עם מטלית לחה. אם מדובר בלכלוך עיקש, אפשר לשפשף אותו ולנגב אותו במים ובחומר ניקוי עדין כמו זה משבעה דורות. לאחר מכן להבריק את העור הסינטטי עם מטלית יבשה.

אם יש להשתמש במכונת הכביסה לניקוי עור סינטטי, בדוק תחילה את התווית כדי לראות אם ניתן להכניס את פריט הלבוש למכונת הכביסה. אם כן, אז כדאי לשטוף אותו בתוף ריק עם חומר ניקוי עדין, כגון צמר קורל ומשי, במחזור הצמר ולא להסתובב. כל שעליך לעשות הוא למשוך אותו לצורה לייבוש ולתת לו להתייבש. כמו בטיפול בנעלי עור מלאכותיות, גם מוצרי טיפוח שומרים על העור המלאכותי של פריטי לבוש יפה וגמיש. עדיף תמיד למרוח את מוצרי הטיפוח לאחר ניקוי הבגדים.

אם אינך בטוח מה בדיוק אומר לך תווית הטיפול, יש לנו מדריך קטן לסמלי כביסה עבורך.

מארז קשיח בעת ניקוי עור מלאכותי: ניקוי עור מלאכותי לבן. אם אתה יכול, נגב את הכתם מהר ככל האפשר. את שאר הכתמים ניתן להסיר בעזרת חומר ניקוי לבן כמו קורל לבן + ומעט מים.

ניקוי עור מלאכותי - תרופות ביתיות

מעשית, אלה עובדים טוב במיוחד בעת ניקוי עור מלאכותי: תרופות ביתיות. בנוסף לחומרי ניקוי ודטרגנטים עדינים, מתאימים גם מגבונים לחים לתינוקות ומשחת נעליים חסרת צבע לטיפול בכתמים.

ניתן להשתמש בסודה לשתייה או בעמילן תירס לטיפול בכתמי שומן - לאחר ניקוי המשטח, הם מושכים את השומן שנותר מהעור הסינטטי. כל שעליך לעשות הוא לשים את האבקה היבשה על הכתם, להשאיר אותה למשך כ-10 דקות ולאחר מכן להקיש. לאחר מכן ניתן להבריש את הכתם עם נוזל כביסה או חומר ניקוי עדין ומים ולשטוף אותו במים חמימים.

טיפים נוספים לניקוי עור סינטטי ברחבי הבית תוכלו למצוא במאמר זה.