לשטוף חזיות

עדיף לכבס חזיות ביד עם חומר ניקוי עדין - זה עדין במיוחד על הבד העדין ובמקרה של חזיות תחתיות
עדיף לכבס חזיות ביד עם חומר ניקוי עדין - זה עדין במיוחד על הבד העדין ובמקרה של חזיות תחתיות, על התחתיות.

נשים רבות אינן יודעות מהי הדרך הטובה ביותר לכבס חזיות. גלו כאן כיצד לשטוף חזיות כמו שצריך מבלי לפגוע במבנה המורכב!

האם את יודעת לשטוף חזייה כמו שצריך? נשים רבות אינן יודעות, למרות שהן לובשות חזיות מגיל צעיר. אנשים רבים נרתעים מלכבס חזיות כי הם חוששים שהחזייה כבר לא תיראה טוב או לא תהיה שמישה לאחר הכביסה. להלן הכללים החשובים ביותר לשטיפת חזיות מבלי לפגוע במבנה המורכב.

עדיף לכבס חזיות ביד עם חומר ניקוי עדין - זה עדין במיוחד על הבד העדין ובמקרה של חזיות תחתיות, על התחתיות.

כביסה ביד חזיות אם אפשר

חזיות שטיפת ידיים עשויות להיות קצת יותר מאמץ מאשר פשוט לזרוק אותן למכונת הכביסה עם שאר הכביסה, אבל אם אתה יכול להקדיש את הזמן, זה שווה את המאמץ. חזיות עדינות מאוד, במיוחד דגמים עם גזרי חוט ותחרה, ועלולות להינזק במכונת הכביסה, במיוחד אם משתמשים בתוכנית כביסה לא מתאימה. למעשה די קל לכבס חזיות ביד. כל מה שצריך זה כלי כביסה מלא במים חמימים וחומר ניקוי עדין, למשל Coral sensitive +. השרו מעט את החזייה, שטפו אותה ותלו אותה לייבוש.

לשטוף במים חמים

האם אתה משתמש באבקת כביסה, קפסולות חומרי ניקוי או חומר ניקוי נוזלי כדי לכבס את הבגדים שלך?

חזיות ספורט מראות לפעמים שינוי צבע צהוב מכוער עקב הזעה מוגברת במהלך מאמץ גופני. אפשר לחשוב שהדרך הטובה ביותר להסיר כתמי זיעה כאלה היא עם מים חמים, אבל זו טעות. במקום זאת, במים חמים יש סיכון שהצבעים ידממו החוצה והחזייה האדומה הסקסית תיגמר כחורבה אפורה-ורודה. אם אתה מכבס, לעומת זאת, פריטי כביסה בצבעים שונים עלולים לשנות את צבע החזייה. האם ניסית פעם ללבוש חזייה דהויה, לשעבר לבנה מתחת לחולצה לבנה? לא מראה יפה...

השתמש בחומר ניקוי טוב

אם הזמן קצר ואתם רוצים לכבס חזיות במכונה
אם הזמן קצר ואתם רוצים לכבס חזיות במכונה, הקפידו לחבר את המחברים לפני כן.

לא משנה אם אתה מכבס את החזיות שלך ביד או במכונה, השתמש בחומר ניקוי עדין טוב, למשל צבע רגיש לקורל. זה חוסך בד וצבעים.

סגור חזיות לפני הכביסה

אם הזמן קצר ואתם רוצים לכבס חזיות במכונה, הקפידו לחבר את המחברים לפני כן. אחרת, הווים והעיניים של סגירות החזייה עלולים להיתפס בפריטי כביסה אחרים, כך שפריטי הכביסה הדבוקים מתפתלים זה בזה ולא ינוקו כראוי. או שהווים והעיניים פוגעים בגזרי תחרה עדינים. חזיות מוגנות אפילו טוב יותר במכונת הכביסה אם לא רק מחברים את המחברים, אלא גם מכניסים את החזיות לשקיות כביסה או לציפיות ריקות.

אל תמלא יתר על המידה את מכונת הכביסה

כשיש לך הרבה כביסה, אתה מתפתה פשוט להכניס הכל למכונה כדי שלא תצטרך לכבס פעמיים. אבל זה יכול להיות הסוף של החזיות האהובות עליך. חזייה יכולה לצאת מהצורה עם עומס גדול של כביסה במכונה. שטפו תמיד חזיות יחד עם לא יותר מדי פריטי כביסה קטנים וקלים - ללא מגבות רחצה גדולות, מצעים או ג'ינסים. זה נותן לחזיות מקום במכונה ושומר על צורתן.

מושכים לצורה בעודם רטובים

גם אם לא מעמיסים על מכונת הכביסה, חזיות לרוב מעט מעוותות לאחר הכביסה. זה פשוט נובע מהשפעת המים על הרקמה. אם נותנים לחזייה להתייבש כשהיא מכווצת, קשה מאוד, אם לא בלתי אפשרי, להחזיר אותה לצורה. לכן, משוך חזיות בעדינות לצורה בעזרת הידיים מיד לאחר כביסה ידנית או כביסה במכונה. שימו לב במיוחד לכוסות וללהקה. בשום פנים ואופן אסור להתייבש במצב מעוות. זה לא משנה אם את לא יכולה לשחזר את הגזרה בצורה מושלמת - אם החזייה מעוותת רק מעט, היא מתאימה את עצמה לצורת הגוף כשהיא נלבשת.

יבש באוויר

בשום פנים ואופן אין לייבש חזיות במייבש הכביסה. החזייה הייתה מתעוותת כתוצאה מתנועות התוף האינטנסיביות והחום במייבש היה מקבע אותה בצורה זו. במקום זאת, לאחר הכביסה, משכו את החזייה לצורה ותנו לה להתייבש באוויר על מתלה ייבוש או חבל כביסה. כדי לעשות זאת, חבר אותו לקצה אחד של רצועת החזה עם אטב כביסה. או פשוט לתלות אותו באמצע הקו.