מסירה: 8 הטיפים הטובים ביותר לדירה נוצצת

אז הנה הטיפים הטובים ביותר כיצד לעשות זאת בדירה ריקה
אז הנה הטיפים הטובים ביותר כיצד לעשות זאת בדירה ריקה.

אלי אהרנדט יודע להעניק לדיירים חדשים דירה נקייה ונוצצת.

אין כמעט דבר שמתסכל יותר מהצורך לנקות לכלוך של אחרים. כאשר אתם נכנסים לדירה חדשה, יש לכם כל כך הרבה מה לעשות בעת מעבר דירה שזה עלול להידרדר ללחץ – במיוחד אם הדייר הקודם לא הקפיד במיוחד על הניקיון הסופי לפני מסירת הדירה. אבל מכיוון שאני דווקא אוהב לנקות וגם רוצה להיות ידידותי כלפי בני האדם, אני גאה כשהדירה שלי נוצצת ונקיה כשאני עוברת דירה. אז הנה הטיפים הטובים ביותר כיצד לעשות זאת בדירה ריקה. עם השיטות הנכונות, הרבה דברים ממילא מנקים את עצמם למעשה.

אם אתה רוצה להסיר שומנים בבית שלך, עדיף להשתמש במוצר מיוחד להמסת שומן כגון Viss kraft & glanz küche. זה גם מסיר לכלוך עיקש במיוחד ועדין על משטחים כמו שיש או קרמיקה זכוכית.
האם אתה משתמש באבקת כביסה, קפסולות חומרי ניקוי או חומר ניקוי נוזלי כדי לכבס את הבגדים שלך?

1. לוחות בסיס כמו חדשים

עכשיו כשהדירה ריקה, זה הזמן האידיאלי לשטוף את לוחות הבסיס. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא לשאוב אותו באבק עם מברשת תחילה. אתה יכול להסיר פסים שחורים עם מחק. ואז אתה מערבב 0.25 ליטר חומץ עם 1.5 ליטר מים. לאחר מכן אתה משתמש בזה עם ספוג כדי לנקות את לוחות הבסיס. לאחר מכן נגבו אותו עם מגבת תה טרייה.

2. אמבטיה לבנה פורחת

אתה יכול לשטוף את האמבטיה והכיור שלך בלבן טהור על ידי פיזור עליהם עם סודה לכביסה תחילה, המתנה של מספר דקות ואז לשפוך עליהם חומץ. לאחר מכן יש לשפשף את כל העניין עם מברשת כלים ישנה ולבסוף לשטוף במים חמים.

3. לגרום לאביזרים לנצנץ

כדי להיפטר לחלוטין מסימני האבנית והלכלוך על הברזים, פשוט טבלו מגבת מטבח בחומץ. אתה עוטף את זה סביב הברז ומחכה כשעה. לאחר מכן פשוט לשטוף במים ולייבש עם מגבת תה טרייה.

4. אוורור טרי

לאחר מכן פשוט נקה אותו במים ומעט נוזל כביסה
לאחר מכן פשוט נקה אותו במים ומעט נוזל כביסה.

כל מי שיש לו אוורור בחדר האמבטיה יודע שכיסויי אוורור ופילטרים לא רק שהופכים במהירות לא יפים, הם גם מתחילים לקשקש. לניקוי, הסר את מכסה הפלסטיק כדי לגשת למסנן. לאחר מכן פשוט נקה אותו במים ומעט נוזל כביסה. במידת הצורך אפשר גם להוציא ולשטוף בכיור.

5. מתגים ושקעים של אור לבן כשלג

אתה יכול לנגב ביסודיות שקעים ומתגי תאורה עם מטלית לחה וחומר ניקוי ביתי רגיל או שאתה יכול להשתמש במטלית לחה אנטיבקטריאלית. בכל מקרה, יש לכבות את הפתיל לפני כן ולנגבו במטלית יבשה. שקעים שהם ממש דביקים, למשל מעל השיש במטבח, אפשר גם לפרוק ולשטוף במדיח כלים. שוב, כמובן, תמיד יש להבריג את הפתיל לפני פתיחתו ולוודא שלעולם לא ייכנסו מים לשקע.

6. תנור נוצץ

אם יש לך תנור גז, הדבר הטוב ביותר לעשות הוא להסיר תחילה את כל החלקים הנעים ולהשרות אותם במים חמימים וסבון. לאחר מכן ניתן לנקות את השאר עם ספריי ניקוי, תוך הקפדה שלא יכנסו מים לחלקים הבוערים. קל יותר לנקות כיריים קרמיות - אבל כדאי להשתמש כאן בחומר ניקוי מיוחד. אם תרצו לנקות את הכיריים בצורה אינטנסיבית, תוכלו לקרוא עוד על ניקוי הכיריים כאן. טריק אחד להיפטר מכתמים שרופים הוא פשוט לשפשף אותם עם מחק. כדי שגם המשטחים ישתחררו ממריחה, אפשר למרוח אותם במעט מיץ לימון. לבסוף, נגב את הכיריים עם מגבת תה נקייה.

7. מוצרי חשמל

אתה יכול בקלות לשטוף את החלק החיצוני של מכונת הכביסה עם מעט חומר ניקוי לכל מטרה ואל תשכח את אטם הגומי. עדיף להשתמש במברשת שיניים ישנה כדי לנקות את המגירה ולהיכנס לכל הסדקים. מה שנותר לעשות עכשיו זה מסנן המוך - הרבה לכלוך מתאסף שם. פשוט תוציא אותו ושטוף אותו. קרא טיפים נוספים על ניקוי מכונת כביסה.

8. חלונות דמויי מראה

בזמן שאתם מבשלים כוס תה ראויה, תוכלו גם לדאוג לחלונות: ערבבו כוס תה שחור חזק בדלי מים עם מיץ מחצי לימון. לאחר מכן נקה את החלונות כרגיל ונגב אותם בנייר עיתון. הלימון פועל כמסיר אבנית, תה ממיס שומנים ומספיגה אותם כך שמי הגשמים פשוט מתגלגלים לאחר מכן.