כיצד לנקות את המקלדת של המחשב

הבה נבחן כיצד לנקות מקלדת מחשב וכיצד לנקות את המקלדת הבאה של המחשב הנייד
הבה נבחן כיצד לנקות מקלדת מחשב וכיצד לנקות את המקלדת הבאה של המחשב הנייד.

פירורי אוכל ואבק נערמו על מקלדת המחשב? נקי בצורה מעשית ויעילה זו.

צעדים חשובים

  • הכן בסיס, למשל מעיתונים ישנים, כדי להכיל את פסולת המקלדת.

  • כבו את המחשב והמחשב הנייד לפני שמתחילים לנקות.

  • הימנע משימוש בטישו לניקוי מקלדת המחשב.

האם אתה יכול לנחש היכן החיידקים נמצאים בדרך כלל? האם זה על מושב האסלה באמבטיה, או על מקלדת המחשב על השולחן שלך בבית? התשובה? על מקלדת המחשב! עובדה זו התגלתה על ידי חברה בשם CBTNugget אשר לקחה דגימות ממספר מכשירים ומכשירים אלקטרוניים. מי היה מאמין שמקלדת המחשב בחדר העבודה מלוכלכת פי 20,000 ממושב האסלה. לאחר שלמדת עובדה מפתיעה זו, אל תעכב עוד את ניקוי המקלדת שלך. הבה נבחן כיצד לנקות מקלדת מחשב וכיצד לנקות את המקלדת הבאה של המחשב הנייד.

פשוט השתמש באלכוהול משפשף בתור נוזל ניקוי למקלדת למחשב נייד כדי להסיר לכלוך עיקש.

כיצד לנקות את המקלדת של המחשב

איך אתה יודע שמשטחי המטבח וחדר האמבטיה שלך עברו חיטוי?
כיצד לנקות את המקלדת של המחשב
כיצד לנקות את המקלדת של המחשב.

כדי לנקות את מקלדת המחשב, הצעד הראשון שצריך לעשות הוא לכבות את המחשב. אם אתה משתמש במקלדת קווית, נתק את הכבל ממערך המחשב. לאחר מכן, בצע את השלבים כיצד לנקות את מקלדת המחשב למטה.

  • הסר פסולת לכלוך. הנח את מקלדת המחשב הפוך, ולאחר מכן נער אותה בעדינות כדי להסיר כל פסולת שנמצאת מתחת למקלדת ובין המקלדת. לקבלת התוצאות הטובות ביותר, אתה יכול להשתמש במיני שואב אבק למחשב שלך, או במברשת כדי לנקות את האבק.

  • נקה את מקשי המקלדת. לאחר הסרת כל הפסולת, הכינו מטלית מיקרו סיבים שהורטבה במים. השתמש במטלית מיקרו סיבים כדי לקרצף את כל פני השטח של מקשי המקלדת, ולאחר מכן יבש עם מטלית נקייה. השתמש במקלון צמר גפן כדי לפנות את הרווח בין מקשי המקלדת.

לניקוי מקלדות ומחשבים ניידים, השתמש רק במטלית מיקרו-סיבי. הימנע משימוש במגבונים כי הם נשברים בקלות. סיבי הרקמה הנושרים אפילו יזהמו את המקלדת.

כיצד לנקות מקלדת למחשב נייד

ניקוי מקלדת למחשב נייד שונה מעט מניקוי מקלדת קווית של מחשב. נקו בזהירות, כי בניגוד למקלדת קווית הניתנת להסרה, מקלדת המחשב הנייד הופכת לחלק בלתי נפרד ממכשיר המחשב הנייד עצמו. זכור לכבות את המחשב הנייד לפני שמתחילים לנקות. להלן דרך בטוחה לנקות מקלדת של מחשב נייד.

  • הסר פסולת לכלוך. פתח את המחשב הנייד, ולאחר מכן הנח אותו הפוך כדי להסיר כל פסולת שנמצאת מתחת ובין מקשי המקלדת. אתה יכול להשתמש בשואב אבק של מחשב או במברשת כדי לוודא שכל הפסולת מוסרת,

  • ניקוי מקשי מקלדת למחשב נייד. הרטיבו את מטלית המיקרו-סיביות במים, ולאחר מכן השתמשו בה כדי לנגב את כל פני השטח של מקשי המקלדת. לפני השימוש כחלק משיטת ניקוי המקלדת, יש לוודא שלא יטפטפו מים מהמטלית. נקה את המרווח בין המפתחות באמצעות מקלון צמר גפן.

אם יש כתמים עקשניים, ניתן להשתמש באלכוהול לחיצה כמנקה למקלדת למחשב נייד. טבלו צמר גפן באלכוהול, ולאחר מכן השתמשו בו כדי להסיר לכלוך. טריק זה יכול לשמש גם כדרך לנקות את מקלדת המחשב. לאחר שידענו כיצד לנקות מקלדות למחשבים ניידים ומחשבים, בוא נראה את המאמר שלנו על איך לנקות מחסניות מדפסת.