תשעה עצות ניקוי ידידותיות לסביבה

השתמשו במוצרי ניקוי שתוכננו תוך התחשבות בסביבה - מוצרי ניקוי מסחריים רבים מתוכננים להיות ידידותיים לסביבה
השתמשו במוצרי ניקוי שתוכננו תוך התחשבות בסביבה - מוצרי ניקוי מסחריים רבים מתוכננים להיות ידידותיים לסביבה.

האם אתה רוצה להשתמש במוצרי ניקוי טבעיים ולמלא תפקיד בהגנה על הסביבה? הנה כמה עצות ניקוי ידידותיות לסביבה!

טיפים מובילים לניקוי טבעי

אנשים רבים רוצים לנקות את בתיהם בצורה ידידותית יותר לסביבה. מהי הדרך הטובה ביותר לעשות זאת? להלן 9 עצות ניקוי טבעיות מובילות, המעודדות שימוש במוצרי ניקוי ידידותיים לסביבה ואסטרטגיות שיעזרו להפחית את טביעת הרגל הפחמנית שלך ולשמור על ביתך נקי ומסודר.

 1. השתמשו בטמפרטורה נמוכה יותר - לעתים קרובות אנו חושבים שמים חמים יכולים לעשות אותם נקיים יותר, אבל זה לא תמיד המקרה - כי צריך הרבה אנרגיה כדי לחמם את המים. חומרי ניקוי איכותיים, כגון Rinso, מיועדים במיוחד לכביסה בטמפרטורת מים נמוכה יותר. בחר הגדרת טמפרטורה נמוכה יותר במכונת הכביסה או במדיח הכלים שלך. כאשר לוקחים מים מהברז כדי לנקות משהו, מים חמים הם לרוב יעילים בדיוק כמו מים חמים.

 2. חסכו במים - שלב זה הוא הכלל הקל ביותר לביצוע לניקוי ידידותי לסביבה. תמיד לשטוף בגדים לגמרי, או להשתמש בכפתור חצי מלא במידת הצורך. אל תשאיר את הברז פתוח בעת ניקוי חדר האמבטיה או המטבח. במקום זאת, מלאו דלי גדול במים והשתמשו בו כדי להקציף ולשטוף את פני הבית. כמו כן, עדיף להשתמש במיכל עם סבון לכלים מלוכלכים, במקום לסבן ולשטוף כל צלחת תחת מי ברז זורמים.

 3. הרגישו את האוויר הצח והשמש תוך כדי ניקוי לאורך כל היום - ניקוי טבעי נהדר ביום שמש. פתחו את הווילונות והחלונות, ואז האוויר הצח ואור השמש יסירו אבק וריחות בביתכם. אם אתה מנקה את הבית בלילה, אתה מסתכן בשימוש יותר בחשמל על ידי הדלקת האורות.

 4. הפוך בגדים ומגבות ישנים שאינם בשימוש לסמרטוטים לשימוש חוזר - מפיות אולי פרקטיות, אבל הם מוצרי נייר שאינם מתחדשים. אתה תטפל בעץ (ותחסוך כסף) על ידי שימוש במטלית רחצה רב פעמית. חותכים סמרטוטים ומגבות ישנות למטליות רחצה הניתנות לשימוש חוזר. ספוגים ומגבים הם גם ידידותיים יותר לסביבה ממפיות.

 5. לחץ כאן כדי למצוא הצעות נוספות על מוצרי ניקוי ידידותיים לסביבה
  לחץ כאן כדי למצוא הצעות נוספות על מוצרי ניקוי ידידותיים לסביבה.

  להבריק את פני השטח בעיתונים ישנים – באופן דומה, עיתונים ישנים ידידותיים לסביבה כאשר משתמשים בהם לליטוש משטחים שונים של הבית. לאחר שטיפת הכוס והכוס, צחצחו אותן עם מטלית עיתון עד שהיא נראית כמו חדשה. חלונות, אגרטלים, כוסות יין - עיתונים ישנים יתמודדו!

 6. לימונים מצוינים לניקוי טבעי - חומצת הלימון בלימונים מצוינת להסרת ריחות וכתמים קשים. מכניסים לכוס מים פרוסת לימון ומחממים במיקרוגל 2-3 דקות, ותוכלו להיפטר מהריח הרע במיקרוגל. השתמש בפריזת לימון כדי לקרצף מתכת וכלי מטבח. אתה יכול אפילו להרתיח גרידת לימון בסיר קטן כדי ליצור מטהר אוויר טבעי. לחץ כאן כדי למצוא הצעות נוספות על מוצרי ניקוי ידידותיים לסביבה.

 7. נקו את האוויר בחדר על ידי הצבת צמחים – צמחים חיים לא רק מייפים את אווירת הבית, אלא גם שומרים על אוויר נקי ותורמים יותר חמצן. אנשים רבים מאמינים שצמחים מוסיפים רעננות, שלווה לאווירה ומסייעים להרגעת ילדים וחיות מחמד. כשם שליערות תפקיד חשוב בחידוש האטמוספרה של כדור הארץ, גם לצמחים יש תפקיד בביתכם, ומזכירים לתושבים את מערכת היחסים שלנו עם הסביבה.

 8. השתמשו במוצרי ניקוי שתוכננו תוך התחשבות בסביבה - מוצרי ניקוי מסחריים רבים מתוכננים להיות ידידותיים לסביבה. מוצרי ניקוי נוזליים כמו רינסו דורשים עלויות אריזה ומשלוח מינימליות.

 9. קניית מוצרי ניקוי בתפזורת - אם יש לך מקום לאחסון, כדאי לקנות מוצרי ניקיון בתפזורת - למשל, לקנות חבילה של 45 מדיחי כלים Sunlight - ולא מארז של 15. בקנייה בתפזורת תחסוך על כמות האריזות המבוזבזות. אתה לובש. שלא לדבר על רכישה בכמויות היא לרוב חסכונית יותר!

בעזרת עצות ניקוי טבעיות, גם אתם יכולים למלא תפקיד חשוב, בשמירה על הסביבה תוך שמירה על ביתכם נקי וידידותי לסביבה!