איך להיפטר מנמלים בבית?

מנעו והתמודדו עם נמלים בבית עם 3 השלבים הפשוטים האלה כדי להיפטר מנמלים מהבית שלכם
מנעו והתמודדו עם נמלים בבית עם 3 השלבים הפשוטים האלה כדי להיפטר מנמלים מהבית שלכם.

אף אחד לא רוצה פלישת נמלים במטבח שלו! מנעו והתמודדו עם נמלים בבית עם 3 השלבים הפשוטים האלה כדי להיפטר מנמלים מהבית שלכם.

נמלים - פולשים לבתים ופיקניקים. המדריך הפשוט הזה על איך להיפטר מנמלים יכול לעזור לך להבטיח שהן לא יהפכו לבעיה בבית שלך - בשלושה שלבים בלבד.

למה יש לי נמלים במטבח?

איך להיפטר מנמלים בבית
איך להיפטר מנמלים בבית.

אוכל הוא בדרך כלל הסיבה שנמלים נמשכות למטבח. בין אם זה מזון לחיות מחמד או ארוחת ערב אמש, לנמלים יש דרך להיכנס למטבחים שלנו. אם יש לך נמלים במטבח, עקוב אחר השלבים שלנו כדי להיפטר מהן. על מנת למנוע נגיעות נמלים, הקפידו לסדר כל מזון ולאטום היטב כל אריזות מזון פתוחות. הקפידו על מכסה פח מאובטח היטב.

כדי להיפטר מנמלים בבית, חשוב לעצור את כניסתן ולמנוע מהן לעקוב אחר שובל הריח של נמלים אחרות. וודא שהמשטחים והרצפות שלך נקיים והיגייניים.

איך להיפטר מנמלים בבית

 1. אל תיפטר רק מנמלים, תמנע מהן להיכנס

  מניעה היא הפתרון הטוב ביותר. מלבד הידיעה כיצד להיפטר מנמלים בבית, הימנעות מבעיית פלישת נמלים עוד לפני שהיא קרתה היא ההימור הטוב ביותר שלך לחיים נטולי נמלים.

  נמלים נמשכות למקורות מזון, ולכן המיקום העיקרי למניעה הוא המטבח. הפוך את הרשימה הבאה לחלק מהשגרה שלך כך שלא תצטרך לדעת כיצד להיפטר מנמלים במטבח (אם כי אם כן, נסה את שלב 3).

  - מכסים כל מזון שלא שמים במקרר

  - תמיד לשטוף כלים באותו היום. אתה יכול לנסות לגייס את בן / בת הזוג או את הילדים שלך לעבודת שטיפה (גם אם הם לא כל כך מתנדבים)

  - הוצא את האשפה מדי יום

  - נגב את כל עודפי המים ממשטחי העבודה מכיוון שנמלים נראות להישאר ליד מקורות מים

  - טאטא או שטף את הרצפות שלך באופן קבוע, במיוחד במטבח ומתחת לשולחן האוכל.

 2. להיפטר מנמלים באמצעות תצפית

  אם בכל זאת תגלו שנמלים הצליחו להכניס את דרכן לביתכם, אל תפחדו. התבוננות חיונית להפטר מנמלים. התחל עם הדברים הבאים:

  - נסו לאתר היכן הם נכנסים לביתכם. זה עשוי להיות דרך חלון, דלת או סדק בקיר. זכוכית מגדלת יכולה להיות שימושית כאן כדי לעקוב אחר היצורים הקטנים

  - זו יכולה להיות עבודה שלוקחת זמן. לרוב האנשים אין זמן לחכות ולצפות בנמלים, ומי באמת רוצה? עם זאת, זה יהיה שווה את זה. האיץ את התהליך על ידי השארת פריט מתוק כפיתיון

  - לאחר שמצאתם את עקבותיהם, עקבו אחרי נמלים הפועלות אל הקן שלהן

  - עכשיו איתרת את בית החרקים, אתה יכול להיפטר מהנמלים על ידי חיסול שורש הבעיה

  - השתמש בבלנדר כדי לערבב כמה חתיכות של קליפת תפוז עם כ-120 מ"ל מים חמימים. יוצקים את התערובת הזו על גבי קן הנמלים.

 3. בצע פעולה כדי להיפטר מנמלים

  פעולה היא הפתרון הסופי כיצד להיפטר מנמלים בבית. למצוא את הקן שלהם לא תמיד אפשרי; אז הנה כמה פעולות לשבירת נמלים שאתה יכול לעשות, תוך שימוש במוצרים טבעיים שסביר להניח שיש לך כבר בבית. ברגע שאתה יודע איך להיפטר מנמלים בארונות מטבח ועל משטחים, יישום הידע הזה הלכה למעשה הוא פשוט וללא רעש. בנוסף, כל החומרים המוצעים ידידותיים לילדים ולבעלי חיים.

  - מים וחומץ לבן. מלאו בקבוק תרסיס בתערובת ורססו את השבילים שבהם הנמלים משתמשות כדי להיכנס למטבח שלכם. נגב את משטחי העבודה שלך באופן קבוע עם התערובת כדי למנוע הדבקות עתידיות ולשמור על המטבח נקי במיוחד.

  - מי סבון הוא עוד פתרון בטוח להיפטר מנמלים. מערבבים פקק סבון נוזלי עם כוס מים ומכניסים לבקבוק ספריי. רססו את התערובת על הנמלים בכל פעם שתראו אותן. לאחר שכולם נתפסו, נגב אותם לאחר חמש דקות. זה יאפשר לך להסיר אותם באופן מיידי.

  - הקפד תמיד לנקות משטחים כלשהם לאחר הרחקת נמלים על ידי שימוש בתכשיר ניקוי, כמו Cif, כך אתה יכול להרוס את שובל הריח שהשאירו נמלים (שאחריו יכולות להיות נמלים אחרות), ולהפחית את הסבירות שנמלים יבואו חזור.

עד כמה אתה מודאג מחטא בזמן הניקוי?

אם נמאס לכם מבקרים עם שש רגליים, אל דאגה - עם שלושת השלבים הללו, אמור להיות לכם בית נקי מנמלים. אם נמאס לכם מבקרים עם שש רגליים, אל דאגה - עם שלושת השלבים הללו, אמור להיות לכם בית נקי מנמלים.