כיצד לדלל סבון נוזלי מרוכז

אנו אומרים לך כיצד לדלל סבון נוזלי מרוכז כדי לשטוף כראוי את הבגדים שלך
אנו אומרים לך כיצד לדלל סבון נוזלי מרוכז כדי לשטוף כראוי את הבגדים שלך.

אנו אומרים לך כיצד לדלל סבון נוזלי מרוכז כדי לשטוף כראוי את הבגדים שלך.

ישנם מספר מוצרי ניקוי, במיוחד אלה לכביסה וטיפול בבגדים שלנו. סבון נוזלי, אבקת סבון, סבון בקפסולות; כולם פועלים אחרת בכביסה שלנו, תורמים לטיפול ולתחזוקה של הבגדים האהובים עלינו.

כיום, חומר ניקוי מרוכז או סבון נוזלי מרוכז נבחר על ידי רבים בשל פעולתו המהירה והיעילה על כתמים, המספק יתרונות כביסה מצוינים במינון נמוך יותר מהנדרש על ידי חומרי ניקוי אחרים. למרבה המזל, כדי למנוע ספקות לגבי שינויי מינון בעת שימוש בסבונים מרוכזים, ישנם סבונים נוזליים לדילול, אשר לפני היישום במכונת הכביסה, יש להמיס אותם במים כדי ליצור את הסבון הנוזלי הרגיל שלך מבלי לשנות את הרגלי השימוש שלך. רחוץ.

עם זאת, כמו בכל חומר ניקוי כביסה או סבון, יש צורך להבין כיצד להשתמש בו נכון כדי לא להרוס את הבדים של הבגדים. במאמר זה, אנו מראים לך כיצד לדלל סבון נוזלי מרוכז כדי למזער כל סיכון ולהאריך את מחזור החיים של הבגדים שלך.

מהו סבון נוזלי מרוכז?

קודם כל עלינו להבין מהו סבון מרוכז ולמה הוא שונה מהשאר. סבון נוזלי מרוכז, בניגוד לחומרי ניקוי אחרים, הוא כזה ששומר על הרכבו (ולכן, הכימיקלים המקוריים שלו) מבלי להיות מדולל בחומר אחר, כמו מים.

באיזה סוג סבון אתה משתמש כדי לכבס בגדים?

בהיותם מרוכזים יותר מסבונים נפוצים, הם נוטים להגיע בפורמטים קטנים יותר, מה שלעתים קרובות הופך אותם לחסכוניים יותר, אקולוגיים וקלים יותר לאחסון בבית.

אנו מקווים שהמאמר שלנו עזר לך לדעת מה לעשות עם הסבון הנוזלי המרוכז לדילול
אנו מקווים שהמאמר שלנו עזר לך לדעת מה לעשות עם הסבון הנוזלי המרוכז לדילול.

מצד שני, סבונים מרוכזים מגיעים בדרך כלל עם מתקן ייחוס או בקבוק כדי לבצע דילול נכון של המוצר; להבטיח שהמידות המשולבות נכונות ולא מבוזבזות.

מה זה דילול?

תהליך הדילול, בעצם, מורכב מהפחתת הריכוז של תמיסה מסוימת (במקרה זה, דטרגנט כביסה), המורכבת מממסים (כימיקלים), על ידי הוספת ממס (מים). עובדה חשובה: כאשר משתמשים בפרופורציות המומלצות על ידי היצרן, המים אינם משנים את כמות המומסים בדטרגנט אלא מגדילים את כמות התמיסה, מפחיתים את ריכוזה, אך מבלי לשנות את היעילות והרכב המוצר.

דוגמה מאוד ברורה היא אופן הדילול המוצע ל- Liquid ala לדילול ול- Liquid לדלג לדילול, שבו 500 מ"ל של המוצר מדוללים ב-25 ליטר מים. שני המוצרים מעשיים במיוחד וקלים לשימוש!

כיצד לדלל חומר ניקוי מרוכז

שני חומרי ניקוי שלעולם לא נכשלים ושאנחנו שוב ממליצים לכם מגוגל, הם הסבון הנוזלי Ala לדילול, או הסבון הנוזלי של Skip לדילול, שהם פי 6 יותר מרוכזים. לכן משתמשים ב-500 מ"ל מהמוצר, מדולל ב-25 ליטר מים. לדילול נכון, עלינו לחזור על השלבים הקודמים:

 1. מלאו את הבקבוק הריק ב-25 ליטר מים.

 2. מוסיפים את התוכן (זכור שהמים הולכים קודם כדי למנוע הקצף יתר).

 3. סוגרים ומנערים 5 פעמים בעדינות, עד שמתקבלת עקביות אחידה.

 4. מוכן לשימוש! מוציאים כרגיל 100 מ"ל עבור כביסה מלאה, או 150 מ"ל עבור כביסה מלוכלכת מאוד.

מה עושים עם סבון נוזלי מרוכז כשהוא כבר מומס

כל מוצר ניקוי שונה ועשוי להשתנות בהתאם למותג, למרכיביו או לסוג הכביסה; לכן חשוב לקרוא את התווית של המוצר לשימוש ולפעול לפי האינדיקציות שנקבעו.

בסבונים רבים המינון משתנה ומתחלק לארבעה מקרים:

 • עומס נמוך / לכלוך קל (מכונת כביסה).

 • העמסה רגילה / לכלוך רגיל (מכונת כביסה).

 • עומס כבד / בגדים מלוכלכים מאוד (מכונת כביסה).

 • ביד, ב-10 ליטר מים.

כדי לדלל נכון את הסבון, לאחר שנקבע סוג הכביסה שיש לבצע, פעלתי לפי ההוראות כפי שמצוינות על אריזת המוצר.

הגנה ואמצעי זהירות

 • לפני השימוש במוצר ניקוי כלשהו, קרא את ההוראות שלו.

 • כאשר יש ספק, תמיד התייעצו עם איש מקצוע.

 • ללבוש כפפות כדי להגן על העור שלך.

 • הרחק את כל מוצרי הניקוי מהישג ידם של ילדים.

אנו מקווים שהמאמר שלנו עזר לך לדעת מה לעשות עם הסבון הנוזלי המרוכז לדילול. לעצות מעשיות נוספות על מוצרי ניקוי וכביסה, אנו מזמינים אתכם לקרוא מוצרי ניקוי: שילובים מסוכנים וכמה סבון נוזלי לשים במכונת הכביסה. הקפד לקרוא את סעיף הכביסה שלנו כדי ללמוד מאות טריקים של ניקוי והסרת כתמים.