איך מנקים מחשב

המקלדת היא כנראה החלק הקל ביותר כשאתה מתחיל לתרגל כיצד לנקות את המחשב האישי שלך
המקלדת היא כנראה החלק הקל ביותר כשאתה מתחיל לתרגל כיצד לנקות את המחשב האישי שלך. ראשית, כבה את מכונת המחשב ונתק את כבל המקלדת ממכשיר המחשב.

אם הביצועים של מנוע המחשב שלך מתחילים להאט, זה אומר שאתה צריך לנקות את הרכיבים שלו. עקוב אחר ההצעות שלנו במאמר זה.

אם המחשב שלך מתחיל להאט, עושה רעש או נראה מלוכלך, הגיע הזמן לנקות אותו. נכון שתוכנה יכולה להיות הגורם לביצועי מחשב איטיים, אבל גם לכלוך שנתקע בין הרכיבים בה יכול לתרום לבעיה הזו.

מחשבים או מחשבים ניידים שואבים אבק ולכלוך שעלולים להאט את סיבוב המאוורר ולהפחית את כוח העבודה שלו. קל לנקות את החלק החיצוני של המחשב מאבק, אך יש להיזהר בניקוי מבפנים כדי לא לבטל את האחריות. התייעץ עם מומחה לחומרת מחשבים לפני שתנסה את השיטות הבאות לניקוי המחשב שלך מאבק.

התייעץ עם מומחה לחומרת מחשבים לפני שתנסה את השיטות הבאות לניקוי המחשב שלך מאבק
התייעץ עם מומחה לחומרת מחשבים לפני שתנסה את השיטות הבאות לניקוי המחשב שלך מאבק.

צמר גפן (כגון אלו המשמשים לניקוי אוזניים) מושלמים להסרת לכלוך בין המקשים במקלדת. טבלו צמר גפן במעט אלכוהול לתוצאות טובות יותר. ודא שהכותנה נלחצת כדי להסיר עודפי אלכוהול לפני השימוש בה על המקלדת. למען הבטיחות, ודא שהמכונה כבויה ואינה מחוברת לחשמל.

כיצד לנקות את המקלדת

המקלדת היא כנראה החלק הקל ביותר כשאתה מתחיל לתרגל כיצד לנקות את המחשב האישי שלך. ראשית, כבה את מכונת המחשב ונתק את כבל המקלדת ממכשיר המחשב. כל שעליך לעשות הוא להשתמש במברשת רכה, כגון מברשת איפור, ובאוויר הדחוס של שואב אבק מחשב כדי לפוצץ אבק כלוא בין הכפתורים. אוויר דחוס בקופסאות שימורים או מפוחים זמין בדרך כלל בחנויות מחשבים.

איך אתה יודע שמשטחי המטבח וחדר האמבטיה שלך עברו חיטוי?

ניקוי מאווררי מחשב נייד

ניקוי מאוורר מחשב נייד או מחשב אינו אפשרי מבלי לפתוח את המכונה. מטעמי בטיחות, קרא את ההוראות במדריך למשתמש של המחשב, כבה את המחשב ונתק את החשמל מהמחשב לפני שמתחילים לנקות אותו. ניתן לעשות שימוש חוזר באוויר הדחוס של שואב האבק של המחשב כדי לפוצץ את האבק על להבי המאווררים אל מחוץ למנוע המחשב.

כיצד לנקות מעבד או לוח אם

איך לנקות את לוח האם יכול להיות קשה לעשות לבד בבית. לא כולם מרגישים בטוחים בניקוי המעבד ורכיבים אחרים מכיוון שזה כרוך בפתיחת מכונת המחשב. לפני שתנסה לנקות את הרכיבים בתוך המחשב שלך, עדיף לקרוא תחילה את המדריך של המחשב שלך. אם יש לכם שאלות או לא בטוחים, עדיף להשאיר את המחשב לשירות ניקיון מחשבים. המעבד ולוח האם הם שניים מהחלקים הרגישים ביותר של המחשב האישי שלך והם ניזוקים בקלות.

  • המאוורר בתוך המחשב שואב מעת לעת אבק שעלול לפגוע בביצועי המחשב

  • תחשוב פעמיים וקרא את מסמך האחריות לפני פתיחת המכונה כדי לנקות את החלק הפנימי

  • השלב הראשון בניקוי המקלדת הוא להפוך אותה ולתת ללכלוך ליפול החוצה