איך לנקות בית חדש וטיפים להובלת בית

להתחיל חיים חדשים בבית חדש צריך להתחיל בניקיון הבית עצמו לפני האכלוס
להתחיל חיים חדשים בבית חדש צריך להתחיל בניקיון הבית עצמו לפני האכלוס.

להתחיל חיים חדשים בבית חדש צריך להתחיל בניקיון הבית עצמו לפני האכלוס. עיין בטיפים להובלת בית במאמר זה.

ישנה שמחה מסוימת במעבר לבית חדש. אך לפני שנהניתם, עליכם להשלים את שיעורי הבית שלכם בדמות ניקיון הבית החדש לפני שתאכלסו אותו כדי שתרגישו בו בנוח ובבית. חשוב לא פחות הוא להיפטר מעקבות של הדיירים הישנים, כולל ריחות, אבק, קורי עכביש ופסולת אחרת, כך שבאמת תוכל להתחיל מחדש בבית החדש שלך. הכל צריך להיות מסודר לפני שאתה מכניס את הדברים שלך הביתה.

הנה כמה טיפים למעבר דירה חדש שסיכמנו עבורכם:

התחילו בניקוי החלק הגבוה ביותר, כלומר הסרת אבק מהתקרה, לפני ניקוי חלקים אחרים, כולל ניקוי הרצפה. כך האבק לא יחזור לזהם את החלקים שניקו.

1. ניקיון הבית החדש לפני אכלוסו

הנה כמה טיפים למעבר בית חדש שסיכמנו עבורכם
הנה כמה טיפים למעבר בית חדש שסיכמנו עבורכם.

בצורה מנומסת, על הדיירים הוותיקים לנקות את הבית שיישאר מאחור כדי שהבית יהיה פחות או יותר מוכן לשימוש הדיירים החדשים. עם זאת, המציאות היא שלא הרבה אנשים מתייחסים לזה ברצינות או שתושבים חדשים רוצים לפעמים להגיע לרמת ניקיון גבוהה יותר. יהיו הנסיבות אשר יהיו, בצע ניקיון בית לפני שאתה מכניס את הדברים שלך לתוכו. כך תגיעו בצורה חופשית יותר לכל חלקי הבית.

2. התחל לנקות מלמעלה

כדי שאבק ולכלוך לא יחזרו לזהם את החלקים שניקו, התחילו בניקוי החלק הגבוה ביותר, כלומר התקרה. המשך במורד החלקים התחתונים, כולל מסגרות הדלת והחלונות, עד לרצפה. השתמש במטאטא נקי או באבק נוצות בעל ידית ארוכה כדי להסיר אבק וקורי עכביש מהתקרה.

3. תעדוף את החלקים שיהיו קשים יותר לניקוי ברגע שהם תפוסים

מקד את תשומת הלב שלך באזורים שינקו לעיתים רחוקות או קשים יותר להגיע אליהם כשהבית מלא ברהיטים וריהוט אחר. חלקים אלה כוללים קירות, ציפוי קירות ותקרה, ציפוי רצפה וקירות, פתחי אוורור ועליות גג במידת הצורך. אם בבית החדש שלכם יש ארונות או ארונות המשתלבים בקירות, נקו מבפנים.

4. נקה משטחים בהם נוגעים לעתים קרובות

רוב האנשים לא רוצים שכל הזיכרונות שהשאירו הדיירים הוותיקים יישארו בבית שבו הם יגורו. זיכרונות אלו יכולים להיות בצורת ריחות וטביעות אצבע על חלקים בהם נוגעים לעתים קרובות כמו ידיות דלתות, לחצני שירותים, ברזים, מתגים, בקרוב.

  • קל יותר לנקות בית חדש לפני שאתה נכנס לגור בו
  • התמקדו באזורים שיכוסו ברהיטים או שקשה להגיע אליהם כשהריהוט בפנים
  • יש לנקות גם מקומות בהם נוגעים לעתים קרובות