עם הטריקים האלה אתה יכול ליצור שטח אחסון נוסף בחדר קטן

לעתים קרובות אתה חושב על שטח אחסון בפונקציה של שטח הרצפה שיש לך
לעתים קרובות אתה חושב על שטח אחסון בפונקציה של שטח הרצפה שיש לך, אבל אתה יכול גם ליצור שטח אחסון אנכי.

מהי הדרך הטובה ביותר לאחסן דברים בחללים קטנים? קרא כאן חמישה טיפים מאת Maya Witters ליצירת שטח אחסון נוסף.

כשעברתי לאמסטרדם אחרי ימי הסטודנטים, התרגשתי כמובן מאוד... עד שנכנסתי לסטודיו הקטנטן שלי עם עשרות ארגזים מלאים בדברים, והבנתי שכמעט אין לי ארונות. למרבה המזל, לאורך הדרך, למדתי את הדרך הטובה ביותר לאחסן דברים בחללים קטנים. להלן חמשת הטיפים שהכי עזרו לי ליצור שטח אחסון נוסף!

טיפ ראשון 0,5: הדרך הטובה ביותר ליצור יותר מקום היא כמובן פחות דברים! אתה יודע: דברים נערמים עם השנים, ופתאום יש לך 27 חולצות לבנות זהות במצבי רענון שונים. אז ניקוי הוא צעד ראשון טוב, אבל בוא נניח שכבר עשית את זה!

הכינו או קנו אחסון מותאם אישית: מדדו את גובה המיטה שלכם והשקיעו בקופסאות פלסטיק עם מכסים שמחליקים ממש מתחת, והתאם את גובה המדפים כך שהדברים ישתלבו ביניהם. כל סנטימטר נחשב!

תחשוב אנכית

לעתים קרובות אתה חושב על שטח אחסון בפונקציה של שטח הרצפה שיש לך, אבל אתה יכול גם ליצור שטח אחסון אנכי. לדוגמה, אתה יכול בקלות להתקין ווים על הדלת שלך, כך שאתה יכול לאחסן את כל המעילים שלך ללא צורך לפנות מקום לארון עומד. אתה יכול גם לתלות שקיות, מחבתות, שקית כביסה ואפילו כלים כמו גיטרה על הקיר - גם זה נראה נחמד! או התקן כמה מדפים על הקיר מעל המיטה שלך או רהיטים אחרים.

שמור את זה פתוח

להלן חמשת הטיפים שהכי עזרו לי ליצור שטח אחסון נוסף
להלן חמשת הטיפים שהכי עזרו לי ליצור שטח אחסון נוסף!

שתילת שידת מגירות גדולה ככל האפשר עשויה להיראות כמו פתרון טוב לכל בעיות האחסון שלך, אך חללים קטנים עלולים להפוך במהירות לצפופים מאוד ואף קטנים יותר. בחר מדפים פתוחים במקום. אתה צריך לשמור אותם מסודרים, אבל החדר שלך ייראה מיד גדול יותר. בנוסף, מתלה בגדים פתוח שעליו תלויים כל החפצים עוזרים לכם לראות אילו בגדים יש לכם ומה אתם כבר לא לובשים.

השתמש במשטחים - ו'מתחת למשטחים'

עשה שימוש חכם בכל המשטחים שיש לך כדי לתת לדברים מקום. יש לך פסנתר? זה יכול לשמש גם כמדף ספרים. אבל חשבו גם על ה'משטחים' - החלל הפתוח מתחת לרהיטים שלכם. לדוגמה, אתה יכול ליצור שטח אחסון נוסף על ידי תליית מדפים או סלים בצדי השולחן שלך. ואל תשכחו את המקום מתחת למיטה שלכם: קנו קופסאות אחסון בגובה המתאים, ומיד מרוויחים הרבה מקום אחסון.

התאם מדפים

אם אתה שימושי עם מקדחה, זה טיפ מוזהב. יש הרבה מתלים זולים בשוק, אבל לעתים קרובות יש להם רק כמה מדפים המרוחקים מאוד זה מזה. ברוב המקרים, אתה לא מערם דברים כל כך גבוה, אז אתה מאבד הרבה מקום. הפתרון? קנה שני מתלים, או מדפים נוספים אם זמינים בנפרד, והתאם את המתלה שלך כך שיתאים לצרכים שלך בצורה מושלמת. מדדו מראש את גובה הפריטים שברצונכם לשים על המתלה, והתקינו את המדפים כך שישתלבו בדיוק ביניהם.

השקיעו בריהוט חכם

ריהוט חלל קטן ברהיטים ישנים ומסורבלים אינו נוח. אם אתה יכול, השקיעו ברהיטים חדשים עם אחסון מובנה. אפילו יצירה אחת חדשה יכולה לעשות הבדל גדול. מיטה הידראולית, למשל: אפשר לאחסן כל מיני דברים מחוץ לטווח הראייה מתחת למזרון.