עצות להסרת ריח עשן

בעזרת הטיפים הללו תוכלו להיפטר מריח העשן תוך דקות (בין אם זה עשן סיגריות או עשן מאוכל שרוף)
אל דאגה, בעזרת הטיפים הללו תוכלו להיפטר מריח העשן תוך דקות (בין אם זה עשן סיגריות או עשן מאוכל שרוף).

עישון בתוך הבית יכול להיות מפתה, אבל הריח יכול להישאר לאורך זמן וזה הכל חוץ מרענן! גלה כאן כיצד להסיר במהירות ריח עשן.

בין אם זה החלטות לשנה החדשה, הרצון לחיות חיים בריאים יותר או הימור: מדי שנה אינספור אנשים מחליטים להפסיק לעשן סופית. זה מספיק קשה, אבל תצטרך גם להיפטר מריח העשן בבית. בין אם אתם רוצים להיפטר מריח העשן הזה לתמיד, או סתם רוצים לרענן את הבית: הזמן הטוב ביותר להסיר ריח סיגריות מהבית שלכם הוא כשהשמש זורחת בחוץ ותוכלו לפתוח את החלונות.

ניסיתם ללא הצלחה להוציא את ריח העשן מהחדר? אל דאגה, בעזרת הטיפים הבאים תוכלו להיפטר מריח העשן תוך דקות (בין אם זה עשן סיגריות או עשן מאוכל שרוף):

כדי להיפטר מריח העשן בצורה משתלמת, אתה יכול להשתמש בפחם. מניחים את הגחלים במיכלים או שקיות יציבות. פזרו אותו בכל הבית כדי לוודא שהוא מושך את ריח הסיגריות

3 טיפים להעלמת ריח הסיגריות לפני שהוא נכנס

זה מספיק קשה, אבל תצטרך גם להיפטר מריח העשן בבית
זה מספיק קשה, אבל תצטרך גם להיפטר מריח העשן בבית.

שלושת העצות הראשונות מראים לכם כיצד להיפטר מריח הסיגריות בצורה הקלה ביותר: על ידי מניעת השהיית העשן. עדיין לא מתכננים להפסיק לעשן סופית? אז הטריקים האלה ישמרו על ריח רענן של הבית שלך:

  1. לעולם אל תעשן בפנים. כשיורד גשם או רוח, מפתה לעשן בפנים. נסו בכל זאת להימנע מכך, או לפחות לעשן מחלון, כדי שהעשן יתפוצץ החוצה.

  2. אוורר את החדר לאחר עישון. ודא שהעשן יוצא מהחדר מהר ככל האפשר על ידי אוורור החדר היטב לאחר העישון.

  3. נקו מאפרות באופן קבוע. רוקן את המאפרות באופן קבוע כדי למנוע מאפר ובדלי סיגריות ישנים להפיץ ריח עשן.

7 עצות להסרה מלאה של ריח סיגריות

אם ריח העשן עדיין נשאר בבית, אין סיבה להיכנס לפאניקה. לאחר תקופה ארוכה של עישון בתוך הבית, או לאחר שמשהו נשרף, עלול לקחת זמן עד שהריח ייעלם לחלוטין. בעזרת הטיפים הבאים תוכלו להבטיח שהעשן יעזוב את הבית מהר יותר:

  1. השתמש במפלט אוויר. במקום להסוות את הריח, עם המכשיר הזה אתה מוודא שאתה מוציא את הריח מהחדר (והרהיט). לקבלת התוצאות הטובות ביותר, אוורר את החדר היטב לפני ואחרי השימוש במסירי ריח וקרא תמיד את ההוראות על האריזה.

  2. התקן מטהר אוויר. מטהרי אוויר עוזרים לנקות את האוויר המזוהם על ידי הסרת לכלוך ואבק מהאוויר, ולכן מצוינים למלחמה בריח העשן. הקפד לבצע את ההוראות בקפידה.

  3. נקה את השטיחים והשטיח שלך. שטיחים ושטיחים סופגים ריחות ולכן ממלאים תפקיד מרכזי בהפצת ריחות סיגריות. חסוך כסף על ידי ניקוי השטיח בעצמך עם מוצר מיוחד - או נסה את זה עם מנקה זכוכית. עם זאת, זכור לקרוא את ההוראות על האריזה ולבדוק תחילה את המוצר על אזור לא בולט.

  4. נקה את כל החלונות והמראות. זכוכית ומראות מושכים הרבה עשן סיגריות. נקה זאת על ידי ניגוב חלונות ומראות בחומץ ולאחר מכן שטיפה במים. אתה יכול גם להשתמש בניקוי זכוכית - קרא תחילה את ההוראות ובדוק את המוצר על שטח קטן לפני כן.

  5. לשטוף פריטי בד. עשן שהפך לאבק - בין אם זה וילונות או כיסויי ספות - יכול להיות מלוכלך מאוד ומיד להפוך את החדר להרבה פחות רענן. שטפו את הבד ביד או במכונת הכביסה והשתמשו בחומר ניקוי בעל ריח נעים כמו Robijn Klein & Krachtig כדי להעניק שוב ריח רענן לבד. בדוק תמיד את ההוראות על תווית הטיפול כדי למנוע שטיפת החומר בצורה לא נכונה.

  6. נקי קירות ותקרה. לניקוי יסודי, צריך לטפל גם בקירות ובתקרה. השתמשו במוצרי ניקוי עם אמוניה וגליקול לנטרול הריח. בדוק תחילה את המוצרים הכימיים הללו על שטח קטן כדי לבדוק אם הצבע יכול לעמוד בהם. זכור גם ללבוש הגנה מתאימה ולהרחיק ילדים וחיות מחמד.

  7. רפדו מחדש את הרהיטים. אם אתם כבר לא מתכוונים לעשן - ונשאר לכם קצת כסף - תוכלו להיפטר אחת ולתמיד מריח הסיגריות ברהיטים שלכם באמצעות ריפוד מחדש.

כעת, כשאתה יודע כיצד להסיר ריח עשן בעזרת העצות הנ"ל, לרענן את הבית שלך כבר לא יהיה אתגר!