הזמנה בשולחן העבודה: הטיפים שלנו מראים איך זה נעשה

ארגון שולחני לא חייב להיות מסובך בכלל - קרא כאן כמה טיפים פשוטים אך יעילים לסדר כיצד לעשות סדר בכאוס בשולחן
ארגון שולחני לא חייב להיות מסובך בכלל - קרא כאן כמה טיפים פשוטים אך יעילים לסדר כיצד לעשות סדר בכאוס בשולחן העבודה.

שוב כאוס על השולחן ואי אפשר למצוא כלום? קרא כאן כיצד לסדר את השולחן ולהכניס סדר לכאוס.

יש לך עבודה משרדית או מבלה הרבה זמן מול המחשב? אז אתה יודע שלעבוד בין ערימות נייר, כבלים מונחים ודברים ביורוקרטיים אחרים זה לא מהנה במיוחד. שולחן מבולגן טומן בחובו גם סיכון שמסמכים חשובים ייעלמו בכאוס או אפילו יגיעו בטעות לפח. מילת הקסם להזמנה ליד השולחן היא: פינוי! ארגון שולחני לא חייב להיות מסובך בכלל - קרא כאן כמה טיפים פשוטים אך יעילים לסדר כיצד לעשות סדר בכאוס בשולחן העבודה.

שולחן כתיבה מסודר מסודר בצורה מושלמת רק אם הוא באמת נקי. השתמש במסיר כתמים יעיל, כגון מבית Viss, כדי להסיר כתמים עיקשים. מקום העבודה שלך ייראה שוב כמו חדש תוך זמן קצר.
האם אתה משתמש באבקת כביסה, קפסולות חומרי ניקוי או חומר ניקוי נוזלי כדי לכבס את הבגדים שלך?

לסדר את השולחן: הצעדים הראשונים

כשמדובר ביצירת סדר שיטתית בשולחן העבודה, הצעד הראשון הוא אכן כזה שגורם להכל להיראות עוד יותר כאוטי. כלומר, לפני שתוכל להתחיל את הניקוי בפועל, תחילה עליך לרוקן את כל המגירות והתאים על השולחן שלך. זו הדרך הטובה ביותר להמשיך:

  • התחל על ידי פינוי פריטים גדולים יותר מהשולחן תחילה, ולאחר מכן פריטים קטנים יותר. עדיף להשאיר את המחשב והטלפון במקומם כדי למנוע נזק מיותר.
  • שים פריטים ששייכים יחד בערימות נפרדות, ממוינים לפי מה שהם מיועדים. אז נייר לנייר, עטים לעטים וכו'.
  • השלך או מיחזר כל מה שאין בו עוד צורך. לפני השלכתו, עדיף לוודא פעם אחרונה שהוא אכן פסולת.
  • כעת נגב את השולחן עם מטלית לחה כדי להסיר אבק ולכלוך. אם אפשר, הרם את המחשב והטלפון כדי שתוכל להחליק גם מתחתיהם.
  • כעת החזר הכל בצורה מסודרת, החל מהפריטים הגדולים יותר כגון קבצים ותיקיות, ולאחר מכן חומרי כתיבה ודברים קטנים אחרים. דברים שאתה משתמש בהם לעתים קרובות ממוקמים בצורה הטובה ביותר בהישג יד.

סדר פריטים קטנים יותר ליד השולחן

שולחן כתיבה מסודר מסודר בצורה מושלמת רק אם הוא באמת נקי
שולחן כתיבה מסודר מסודר בצורה מושלמת רק אם הוא באמת נקי.

לאחר שסידרת את שולחן העבודה שלך מתחת לפריטים הגדולים יותר, רד לפריטים הקטנים יותר. הנה כמה טיפים לניקיון השולחן איך לעשות הכל בלי הדברים הקטנים שמסתובבים:

  • השתמש במארגן שולחן אחד או יותר כדי לשמור דברים קטנים יותר ביחד. לאלה יש בדרך כלל תאים לעטים, מהדקי נייר, מספריים וסרגלים וכו'. ניתן להשיג גרסאות מפורטות יותר עם תאים נוספים לפנקסים, פתקים דביקים ואפילו מחשבי טאבלט.
  • אם בשולחן העבודה שלך יש מגירות, השתמש בהן. אחרת, שקול להוסיף סט מגירות מתחת לשולחן. מגירה עם מפתח, למשל, יכולה לשמש כדי לשמור על בטוח מסמכים יקרי ערך.

ארגון שולחן העבודה: התקנת קופסת כבלים

אם יש לך כמה מכשירים חשמליים (מחשבים, מסכים, טלפונים, מנורות וכו') על השולחן שלך, ארגז כבלים יעזור מאוד. מארגן הכבלים יכול להיות קופסה, אבל גם קופסה או צינור, שלא רק מסתיר את הכבלים המכוערים ויוצר סדר על השולחן, אלא גם שומר על הכבלים מסודרים ומוגנים. בנוסף, קופסת כבלים גם מונעת מאנשים אחרים למעוד על כבלים רופפים ולפצוע את עצמם.

ברגע שסידרתם את שולחן העבודה שלכם, מיד תרגישו הרבה יותר רעננים, מה שבתורו אמור להגביר את הפרודוקטיביות שלכם במקום העבודה שלכם - המסודר כעת.

הערה בסוף: זכרו לקרוא בעיון את הוראות היצרן לפני השימוש בחומרי ניקוי וללבוש כפפות. כדי להיות בטוח לחלוטין, אתה יכול קודם כל לבדוק את המוצר על שטח קטן.

  • לפנות ולרוקן את כל השולחן
  • מיין דברים ששייכים זה לזה והקצה אותם למקומות ספציפיים
  • התקינו קופסת כבלים ושימו סוף לכאוס הכבלים