ניקוי חדר האמבטיה: טיפים לניקוי מהיר

אבל בעזרת כמה טריקים מהירים לא צריך להשקיע הרבה יותר זמן בניקוי חדר האמבטיה
זה יכול להיות אתגר, במיוחד בחדר האמבטיה, אבל בעזרת כמה טריקים מהירים לא צריך להשקיע הרבה יותר זמן בניקוי חדר האמבטיה.

חדר האמבטיה בשימוש רב ומתלכלך מהר. גלה כאן כיצד תוכל לנקות את חדר האמבטיה שלך ב-15 דקות.

אחרי שבוע עמוס ארוך, קל לפספס את מטלות הבית. לא בעיה בפני עצמה כמובן, אבל חבל כשמקבלים טלפון ספונטני מבן משפחה ששואל אם הוא יכול להגיע. אז הגיע הזמן לפעול במהירות ולתת ניקיון מהיר לכל הבית. זה יכול להיות אתגר, במיוחד בחדר האמבטיה, אבל בעזרת כמה טריקים מהירים לא צריך להשקיע הרבה יותר זמן בניקוי חדר האמבטיה.

השתמש בחומרי ניקוי לכל מטרה טובים כדי לחסוך זמן ולגרום לאמבטיה שלך לזרוח תוך זמן קצר. גם ספריי הקצף לאמבטיה של glorix וגם מגבוני הניקוי של glorix מתאימים מאוד לכך.

נקה במהירות את חדר האמבטיה שלך

אתה לא צריך שום מוצרים מיוחדים כדי לנקות במהירות את חדר האמבטיה שלך; זה בעיקר על הדרך שבה אתה ניגש אליו. בעזרת 5 צעדים מהירים תוכלו לגרום לחדר האמבטיה לזרוח כאילו עבדתם עליו שעות, תוך 15 דקות בלבד.

להלן טיפים לניקוי כל הצנרת:

 • ניקוי שירותים

לאסלה רעננה, כדאי לנקות היטב גם את מושב האסלה וגם את פנים הקערה. את האחרון אפשר לעשות עם חומר ניקוי האסלה המיוחד של Glorix: יש למרוח אותו ממש מתחת לשפה ולוודא שהוא יורד בחלק הפנימי של הקערה. הניחו לו לשבת כ-10 דקות לפני קרצוף ושטיפה. בינתיים, ניתן לנקות את החלק החיצוני של הקערה ומושב האסלה על ידי ניגובם במטליות ניקוי.

 • ניקוי הכיור בחדר האמבטיה

גם ספריי הקצף לאמבטיה של glorix וגם מגבוני הניקוי של glorix מתאימים מאוד לכך
גם ספריי הקצף לאמבטיה של glorix וגם מגבוני הניקוי של glorix מתאימים מאוד לכך.

שטפו את הידיים היטב לאחר ניקוי האסלה ולאחר מכן המשיכו לכיור. כאן, כתמי מים ומשחת שיניים הם הגורם העיקרי ללכלוך; עם מטליות ניקוי או מי סבון עם חומר ניקוי לכל מטרה אתה יכול להוריד אותו תוך זמן קצר.

 • ניקוי האמבטיה

השתמש בספריי לאמבטיה כדי לרסס את האמבטיה ואולי גם את קיר מקלחת הזכוכית. זה מאפשר לך להיפטר בקלות מחלאות סבון שהצטברו עם הזמן וגם מותיר אחריו ריח נקי ורענן. לאחר מכן נגב את קיר הזכוכית עם מטלית יבשה כדי למנוע כתמי מים. לרוב מוצרי האמבטיה יש גם אפקט אנטי אבנית, מה שמבטיח שהלכלוך יישאר רחוק לאורך זמן.

 • לנקות את הרצפה

טאטאו את רצפת חדר האמבטיה עם מטאטא רך ונקי, תוך שימת לב מיוחדת לפינות מכיוון שהן לרוב מאובקות למדי. אתה יכול גם להשתמש בשואב האבק בשביל זה. ברגע שאין יותר לכלוך על הרצפה, נגב אותה עם מי סבון חמימים לתוצאה הטובה ביותר.

 • הנקודות על ה- i

רגע לפני שהאורחים שלכם מגיעים, רססו מעט ספריי לאמבטיה על הכיור כדי לוודא שהוא מריח נעים ומבריק. ואל תשכחו לשטוף את האסלה. מנקה השירותים הזה כבר עשה את העבודה שלו.

אזהרת בטיחות

גם אם אתם ממהרים, חשוב להקפיד על הנחיות והנחיות בטיחות בעת שימוש בתכשירי ניקוי כימיים. לכן, שימו תמיד את כפפות הניקוי והקפידו על אוורור טוב בבית על ידי פתיחת חלונות.

ניקוי חדר האמבטיה: טיפים מהמומחים שלנו

עכשיו כשאתה יודע איך לנקות במהירות את חדר האמבטיה שלך, הגיע הזמן לכמה טיפים וטריקים חכמים כדי להקל על עצמך עוד יותר.

 • כשאתה בלחץ זמן, חיפוש אחר מוצר הניקוי הנכון הוא הדבר האחרון שמתחשק לך לעשות. לכן מומלצים חומרי ניקוי לכל מטרה של מותגים כמו Glorix ו-Cif אם יש לך חיים עמוסים. בעזרת זה תוכלו לנקות את כל סוגי המתקנים הסניטריים, מהכיור ועד האמבטיה והשירותים.

 • שמור על חדר האמבטיה שלך נקי על ידי בדיקה קבועה. אחת לחודש בצעו ניקיון יסודי הכולל ניקוי הרצפה, טיפול בעובש והסרת אבק בארונות גבוהים יותר ובין החימום. על ידי שמירה על כך, ניקוי מהיר לעולם לא יהיה הרבה עבודה.

 • זכרו שהאורחים לא יהיו ביקורתיים כמוכם. אז עובש קטן בפינה הוא לא תמיד סיבה לפאניקה (למרות שצריך לטפל בזה מתישהו, כמובן) וזה ממש לא אסון אם לא מנקים את החלונות כשהמשפחה שלך מגיעה לביקור. היצמדו למשימות הבולטות, כמו השירותים והאשפה השוכבת מסביב.

מסכם

 • התחל עם האסלה כדי שהאקונומיקה על שפת האסלה תוכל להיספג זמן רב ככל האפשר. נגב את הכוסות והצנצנת עם מגבונים היגייניים או חומר ניקוי לכל מטרה.

 • השתמש במגבוני ניקוי או בתרסיס לאמבטיה, לכיור ולמשטחים חלקים אחרים כגון אדן החלון.

 • שאבו או טאטא את הרצפה כדי להסיר אבק ולכלוך לפני שאתם מרטיבים ומנגבים את הרצפה.