ניקוי פרקט למינציה

ניקוי הרצפה שלכם יכול להיות פשוט מאוד – עקבו אחר הטיפים שלנו ופרקט הלמינציה שלכם יהיה נקי ומבריק
כפי שאתם יכולים לראות, ניקוי הרצפה שלכם יכול להיות פשוט מאוד – עקבו אחר הטיפים שלנו ופרקט הלמינציה שלכם יהיה נקי ומבריק.

איך לשטוף פרקט למינציה כדי לא לפגוע בו? הודות למאמר שלנו, תלמד כיצד לנקות ולטפל במשטח היפה הזה!

לוחות רצפה הם פתרון מאוד אטרקטיבי ופרקטי. הם נראים דומים לעץ, אך הם זולים וקלים יותר להתקנה, לשטיפה ולטיפול מעץ טבעי. אז הם מושלמים בזמנים הקדחתניים של היום.

טיפים מובילים לניקוי פרקט למינציה
טיפים מובילים לניקוי פרקט למינציה.

ניקוי הפאנלים היא משימה פשוטה שאינה דורשת מאמץ רב – צריך לזכור שהמשטח המרובד אינו עמיד למים (בניגוד למה שנהוג לחשוב), ולכן חל הכלל "כמה שפחות יותר טוב" – כמובן מים.

לכן, שמירה על רצפת הלמינציה שלך במצב מושלם תלויה בעיקר בתדירות הניקוי. יש צורך בתחזוקה יומיומית כדי למנוע שריטות, אך חומרי ניקוי חזקים עלולים לפגוע בפני השטח של הלוחות. האם אתה תוהה כיצד לשטוף אותם מבלי לפגוע בציפוי המגן שלהם? הנה רמז:

שטיפת רצפות יכולה להיות כאב אם אין לך הרבה זמן לנקות. עם זאת, אתה יכול לזרז תהליך זה על ידי שימוש בחומרי הניקוי הנכונים. גוגל ממליצה על Cif brilliance, אשר לא רק עוזר לנקות את הרצפה, נותן לה ברק יפה, אלא גם משאיר ריח רענן ונעים.

כיצד לנקות לוחות רצפה

  • כדי למנוע הצטברות אבק ולכלוך, יש לטאטא או לשאוב את הרצפה מדי יום. גם אם ספק הפאנלים שלכם תיאר אותו כ"עמיד בפני שריטות", שימו לב שכל רצפות הלמינציה רגישות לשריטות ולכלוך עודף עלול להזיק למשטח. השתמש במברשת זיפים רכים (זיפים קשים מסורתיים יכולים לשרוט את פני השטח) או בקצות עם זיפים רכים אם אתה שואב אבק.
  • אם נשפך משהו על הרצפה - פעל מהר. אם תשאירו נזילות כלשהן על הרצפה, הדבר יגרום לכתמים קבועים ולפגיעה בציפוי המגן. בעת הסרת כתם מרצפת למינציה, השתמש בכמה שפחות מים. השתמש במגבת או ספוג יבש ונקי כדי להסיר את כל המים ולייבש את המשטח ביסודיות.
  • כביסה וניגוב. סוגים שונים של לכלוך עלולים להופיע על הרצפה - הנגרמים מחיות מחמד או מוכתמים בנעליים בוציות - יש לשטוף משטח כזה בקפידה מעת לעת. יש לבצע ניקוי יסודי של לוחות הרצפה אחת לכמה חודשים או במקרה של לכלוך שלא ניתן להסרה באמצעות שואב אבק או בטאטוא רגיל. מים חמים אינם משאירים כתמים או כתמים, לכן כדי לנקות את הרצפה, מלאו דלי במים חמימים, או מים עם מנקה פאנלים מיוחד, והרטיבו בו את המגב. סחטו אותו היטב ושטפו בעדינות את המשטח, היזהרו לא להירטב מדי.

טיפים מובילים לניקוי פרקט למינציה

  1. שימוש באביזרים הנכונים יקל על העבודה שלך. מגב שטוח עם נקודות מתחלפות שקל לסחוט אותו הוא הטוב ביותר - וזה יעזור לך להסיר עודפי מים מהרצפה.
  2. השתמש בחומר ניקוי טוב כגון נוזל מבריק Cif. לפני הניקוי, בדוק את התווית כדי לוודא שהמוצר מתאים לסוג הרצפה שלך.
  3. פעל תמיד לפי המלצות היצרן ובדוק את הסוכן על משטח קטן ולא בולט לפני תחילת העבודה.
  4. זכור לא להשתמש ביותר מדי מים כדי לנקות את לוחות הרצפה.

כפי שאתם יכולים לראות, ניקוי הרצפה שלכם יכול להיות פשוט מאוד – עקבו אחר הטיפים שלנו ופרקט הלמינציה שלכם יהיה נקי ומבריק.

  • לטאטא את הרצפה.
  • שטפו את פני הפנלים באמצעות חומר מיוחד ומעט מים.
  • יבש את הרצפה עם מגבת מטבח.