איך לארגן ארון בגדים לילדים?

ארון בגדים קטן – קולבים קטנים – אם הבגדים של ילדכם צריכים להיתלות על קולבים
ארון בגדים קטן – קולבים קטנים – אם הבגדים של ילדכם צריכים להיתלות על קולבים, ודאי שמתם לב שמתלים גדולים "למבוגרים" אינם מתאימים לבגדים זעירים.

הנה כמה רעיונות לארגון המלתחה של ילדכם

איך לארגן ארון בגדים לילדים?

"הילד שלי גדל מהר" - המשפט הזה כנראה נאמר על ידי כל הורה. איך לעמוד בקצב הילדים ההולכים וגדלים שלך עם ארגון המלתחה שלהם? מה לעונה הבאה, מה לאח הקטן ומה לתרום? ארגון ארון הבגדים של הילד הוא משחק אמיתי. הנה כמה עצות מעשיות.

אם הארון שייך לאחים, תנו להם מדפים נפרדים - פחות התעסקות בארון משמעו פחות עומס, ופחות ויכוחים מהסדרה: "אמא, היא גנבה לי את החולצה".

בצע מלאי כללי של הארון שלך פעמיים בשנה

תחילת האביב, כשמעילי החורף מגיעים לעליית הגג, וסוף הקיץ, כשמגיע הזמן לחפור סוודרים חמים ממקומות האחסון - אלו שני רגעים קריטיים במהלך השנה, בהם כדאי להחליף בגדים לילדים ולחלק אותם לחמש קטגוריות:

  1. בגדים שאנחנו שומרים בארון הבגדים האלה הם הבגדים שהילד שלך ילבש בחודשים הקרובים. מדובר בבגדים שמתאימים לעונה ומושלמים במידה.
  2. בגדים שאנו מחביאים ל"חורף" אנו מחביאים את כל הבגדים החמים בקיץ, ואורזים בגדים קצרים לקיץ בחורף. שקיות ואקום או קופסאות פלסטיק הניתנות לסגירה חוזרת הן הטובות ביותר לאחסון בגדים כדי שלא יישחקו.
  3. בגדים לתרומה פריטים שכבר לא מתאימים לתינוק שלך, אבל עדיין במצב מעולה. אם לבנך או לבתך יש אחים צעירים יותר, הבעיה נפתרת מעצמה. אם את אם לילד יחיד, תוכלי להחזיר את הבגדים מהם גדל הפעוט לבית היתומים הקרוב או לנקודת איסוף של בגדי הצלב האדום הפולני.
  4. בגדים לזרוק אלו בגדים שכבר נלבשו ופגומים באכזריות, ואי אפשר לעשות איתם כלום כדי להחזיר את שאריות תהילתם לשעבר. בלי להתעסק יותר, אנחנו זורקים אותם לפח.
  5. בגדים לתיקון. אנחנו אורזים את כל החפצים בשק ומתכננים לסדר הכל במכה אחת לסוף השבוע החופשי הבא.

זה נשמע כמו פרויקט ענק, אבל אתה מבלה בו רק שני ערבים בשנה. התוצאה תהיה ארון ילדים מסודר היטב.

עצות נוספות:

איך לארגן ארון בגדים לילדים
איך לארגן ארון בגדים לילדים?

שידת מגירות מול ארון בגדים - שידת תינוקות, במיוחד עם שידת החתלה, היא כמעט מושלמת. קל לאחסן חלוקים וז'קטים זעירים במגירות. המדרגות מתחילות כשהתינוק גדל ופתאום נרצה שיהיה לנו איפה לתלות מעילים, שמלות וחולצות טי אלגנטיות. זה סימן שהגיע הזמן לארון בגדים.

קופסאות לתחתונים - בארונות ילדים צריכות לנצח הקופסאות המתוארות: לגרביים, לתחתונים, לגרביונים... לילד יהיה קל יותר למצוא את התחתונים שהוא צריך בבוקר.

תכננו את מערכות הבגדים לכל השבוע - ביום ראשון בערב בחרו יחד עם ילדכם את מערכות הבגדים לכל יום. הודות לכך, תוכלו להימנע מדרמות בוקר רבות והפתעות לא נעימות, וגם לחסוך זמן.

ארון בגדים קטן - אי נוחות קטנה - הילד שלך לא צריך מיליוני תלבושות. ארון בגדים קטן יכיל בדיוק את הבגדים האלה שבוודאי יילבשו עד העונה הבאה של השנה. קל יותר לשמור על סדר בארון בגדים קטן. גם ארון הבגדים לילד לא צריך להיות גבוה, כי אנחנו לא רוצים לעודד ילדים לטפס על ריהוט אלפיני בלי חגורות.

ארון בגדים קטן – קולבים קטנים – אם הבגדים של ילדכם צריכים להיתלות על קולבים, ודאי שמתם לב שמתלים גדולים "למבוגרים" אינם מתאימים לבגדים זעירים. השקיעו במתלים מיוחדים וקטנים יותר לילדים.