שימוש חריג בטבליות למדיח כלים

טבליות למדיח כלים שימושיות לא רק לשטיפת כלים במדיח כלים
כפי שאתה יכול לראות, טבליות למדיח כלים שימושיות לא רק לשטיפת כלים במדיח כלים.

גלה את השימושים המפתיעים והשונים של טבליות למדיח כלים

אנחנו חיים בזמנים מאוד נוחים. אנחנו יכולים להפוך פעולות מייגעות רבות וגוזלות זמן לאוטומטי שהסבתות שלנו, ואפילו האמהות שלנו, עשו באופן ידני. זה אותו דבר עם שטיפה. הזמנים שבהם היית צריך לבלות תריסר או יותר או כמה עשרות דקות בכיור לאחר כל ארוחה, חלפו מזמן. וזה בגלל המדיח. עם זאת, אף מדיח כלים לא יהיה יעיל ללא הטבליות הנכונות למדיח כלים, כגון Sunlight. אבל האם ידעת שחבילות הקסם והקוביות האלה יכולות לשמש גם למשימות רבות אחרות? ראה אילו.

טבליות למדיח כלים נהדרות גם לניקוי תוף מכונת הכביסה. כדאי לעשות זאת באופן קבוע עקב הלכלוך והלחות שעלולים להצטבר בו. פשוט הגדר את מחזור הכביסה ל-60 מעלות צלזיוס והשליך פנימה שתי טבליות.
איך שוטפים את הכלים?

טבליה למדיח כלים במכונת הכביסה?

טבליות למדיח כלים נהדרות לשטיפת בגדים לבנים. במיוחד אם הוא הצהיב או האפיר והפך לא יפה. ואז מה? פשוט הכנס את הטאבלט למדיח הכלים במכונת הכביסה. זה יסיר ביעילות שינוי צבע ויהפוך את הכביסה לבנה כשלג.

דרך להסיר כתמים

טבליות למדיח כלים מעולות גם כאשר מסיר הכתמים או ההלבנה אינם יעילים. זה אומר שאתה כבר לא צריך לדאוג לגבי כתמי קפה או יין. פשוט שפכו כמות קטנה של מים על הכתם ושפשפו אותו בטבליה למדיח כלים. לאחר מכן המתן תריסר דקות, ולאחר מכן שפשף שוב את החומר בטבליה. עכשיו אתה רק צריך לשטוף את הפריט והכתם אמור להיעלם.

ניקוי התנור באמצעות טבליות למדיח כלים

האם אתה נרעד מעצם המחשבה על ניקוי התנור? קירות ותחתיות דביקים משומן? עכשיו זה נחלת העבר:

  • ממיסים טבליה למדיח כלים במים חמים.
  • לאחר מכן הרטיבו את הבד או הספוג ונגבו היטב את התנור.
  • חכה לפחות שעה.
  • נקו את התנור לחלוטין.

אותה שיטה מושלמת עבור צלחות שרופים או מעקות. כדי לוודא שזה יצליח, יוצקים מים חמים לתבנית הקפיצית וממיסים בתוכה טבליה. לאחר כשעתיים, הבעיה כמעט תיעלם.

חילוץ לחומות

או טבליות למדיח כלים
או טבליות למדיח כלים.

אם יש לך ילדים, בהחלט ראית את ההופעות האמנותיות שלהם על הקירות שלך יותר מפעם אחת באימה. לפעמים אתה אפילו לא מנסה להילחם בזה, אבל לפעמים אתה צריך לעשות משהו בנידון. טבליות למדיח כלים חוזרות לעזרה. פשוט ממיסים אחד בקערה עם מים חמים, ואז הרטיבו את הספוג או המטלית ונגבו את הקירות.

פח אשפה ואשפה בלבד

רובנו המכריע מרפדים את פח האשפה בשקיות. עם זאת, זה לא מספיק כדי לשמור אותו נקי ביעילות. לפעמים מספיק להוציא את שקית האשפה כדי לראות שלא חסר עובש או כתמים מתחתיה. והריח הזה. טבליות למדיח כלים חוזרות לעזרתנו. פשוט יוצקים מים חמים או חמים על הסל וזורקים טבליה. לאחר שעה, שפכו את המים, ושטפו את הדלי. בדרך זו, לא רק תנקה אותו, אלא גם תחטא אותו.

החלפת שירותים

אם יום אחד, רגע לפני ביקור האורחים, יתברר כי האסלה נראית לפחות לא יפה, ורק נגמר לכם חומר הניקוי, זכרו לגבי טבליות למדיח כלים. פשוט לזרוק אחד ולחכות שהוא יתמוסס בקליפה. לאחר מכן הרטיבו את המברשת ונקו את הקירות ביסודיות.

סכו"ם מבריק

הסכו"ם האהובים עליכם קצת איבדו מהזוהר? אם אתה רוצה לשחזר אותם, אתה יכול להשתמש בחומר שטיפה מיוחד. או טבליות למדיח כלים. איך לעשות את זה:

  • שפכו מים חמימים לכיור.
  • שים טבלית מדיח כלים למים.
  • המתן עד שהטאבלט יתמוסס.
  • שים את הסכו"ם.
  • לאחר מספר דקות, הוציאו אותם ושפשפו אותם עם ספוג, ולאחר מכן יבשו אותם.

כפי שאתה יכול לראות, טבליות למדיח כלים שימושיות לא רק לשטיפת כלים במדיח כלים. יש להם גם שימושים מפתיעים רבים אחרים. כדאי לנצל אותם לפעמים.