איך עושים ניקיון אביב במשרד הביתי

בכך מסתיימת רשימת ניקיון האביב שלי במשרד הביתי
בכך מסתיימת רשימת ניקיון האביב שלי במשרד הביתי.

מרינה תנקה אותם תוך זמן קצר

מאז שעבדתי בבית, גיליתי כמה חשוב שהחלל סביבי יהיה נקי ומאורגן היטב. אז אני מתרכז הרבה יותר, יש לי מוח "צלול" יותר ועובד בצורה יעילה יותר - מהר יותר ופשוט טוב יותר. לכן, ניקוי אביב לעולם לא עוקף את המשרד הביתי שלי. איך לבצע את זה כך שזה לא ייקח יותר מדי זמן ומשאבים?

אתה יכול גם להשתמש בחומר לניקוי זכוכית, למשל CIF Power & Shine, כדי לנקות את צג המחשב. הקפד לא לרסס ישירות על המסך, אלא לנגב את הצג במטלית ספוגה ב-CIF, ולאחר מכן לנגב את הצג יבש.
איך שוטפים את הכלים?

התחל עם המנורות

בניקיון המשרד הביתי חל אותו עיקרון כמו לכל הדירה – אנו עובדים מלמעלה למטה. אז התחילו את ניקיון האביב שלכם עם המנורות - זו שעל התקרה וזו שעל השולחן. קודם כל, כבה את החשמל, לאחר מכן הסר בזהירות את האהיל ואם הוא עשוי מזכוכית או פלסטיק, הכינו עבורו אמבטיה חמה: שופכים מים חמימים לקערה או גיגית, מוסיפים פקק חומץ וכמות קטנה. של נוזל כלים. טבלו את האהיל באמבטיה ושטפו אותו בעדינות עם ספוג. אל תחזיר אותו עד שהוא יבש לחלוטין.

אבק את התריסים

ידוע שכל הפולנים מנקים את החלונות שלהם במהלך ניקוי האביב! אבל האם אתה יודע איך לשטוף תריסים? אולי תופתעו, אבל אני תמיד לובשת כפפות כותנה ישנות או... גרביים. שמתי אותם על הידיים ובדרך זו אני מנגב במהירות וביסודיות את האבק מהתריסים. מכיוון שלי עשויים מאלומיניום והם אינם מושפעים ממים, אני משתמש בנוזל כביסה כדי לשטוף כל פאנל לאחר מכן. אני מנגב אותו יבש והוא מוכן!

לסדר את המדפים

המדפים והספרים והחפצים שעליהם הם חממה אמיתית של אבק. כשעושים ניקיון אביבי יש לפעול לפי העיקרון של "להוריד - לשטוף - לשים", כלומר להוריד הכל מהמדף, לנגב עם מטלית לחה ולבסוף להרכיב את הדברים.

מיין את הניירות

לכן, ניקוי אביב לעולם לא עוקף את המשרד הביתי שלי
לכן, ניקוי אביב לעולם לא עוקף את המשרד הביתי שלי.

לצערי, מבחינתי, אני בדרך כלל טובע בניירות. חוזים, חשבונות, פתקים, תדפיסים - כל זה ניתן למצוא על שולחני... ובסביבתו הקרובה והלאה. ניקוי אביב הוא תירוץ טוב להתמודד איתם. הכניסו ניירות לקלסרים וזרקו כל מיותר. כך גם לגבי מגירות שולחנות - דפדפו בתכולתן ובדקו אם אתם באמת צריכים את כל מה שנשאר בהן. אני בטוח שלא עשית!

נקה את השולחן

כפי שהשם מרמז, שולחן כתיבה הוא הציוד הבסיסי של רוב המשרדים. לאחר שנפטרתם מהר של ניירות מיותרים, תטפלו בחלק העליון. נגב אותו עם מטלית מיקרופייבר לחה והשולחן שלך מוכן לשימוש.

ציוד משרדי נקי

כמובן שגם משרד ביתי הוא ציוד – במקרה שלי זה מחשב, מדפסת וסורק. אני יכול להבטיח לך שאתה לא צריך מומחה IT כדי לנקות אותם.

  • מחשב נגב את כל המחשב, כולל הצג והמארז, עם מטלית מיקרופייבר. שימו לב יותר למקלדת, כי זה המקום שבו לכלוך וחיידקים אוהבים להצטבר. התחל בסילוק המוך - השתמש במייבש שיער כדי לפנק אותם באוויר קר. תזדקק לאוזניים ולאלכוהול סליצילי כדי לנקות את המקלדת. טובלים את המקל באלכוהול וסוחטים עודפים על מגבת נייר. נגב היטב את המקשים והמרווחים ביניהם. כשאני עושה ניקיון אביב במשרד הביתי שלי, אני שוכח לעתים קרובות מהמחשב הנייד שלי, ואחרי הכל, אני משתמש בו באותה תדירות שבה אני משתמש במחשב נייח - אז התייחסו למחשב הנייד שלכם באותו אופן, והוא בוודאי יהיה אסיר תודה לכם!
  • מדפסת וסורק נגב את בית הציוד במטלית לחה בתמיסת נוזל כביסה, והסר לכלוך גס בעזרת צמר גפן לח באלכוהול סליצילי. היזהר לא לתת לרטיבות להיכנס פנימה - זה עלול לגרום לכשל, ואז תצטרך מומחה.

בכך מסתיימת רשימת ניקיון האביב של המשרד הביתי שלי. זה לא ארוך ולא דורש הרבה זמן, ובזכותם תוכלו לעבוד טוב יותר, מהר יותר ופשוט יותר כיף!