איך להיפטר מזבובים

כיצד להיפטר מזבובים באמצעות חומץ
כיצד להיפטר מזבובים באמצעות חומץ.

רוצים להיפטר מזבובים בבית? גלה מהמדריך שלנו כיצד להיפטר מהאורחים הלא קרואים הללו בחמישה שלבים פשוטים.

זבובים יכולים להיות מתסכלים – במיוחד במטבח בו רוצים שהכל יהיה נקי, היגייני ומסודר במיוחד. הזבובים הם כנראה האורחים הפופולריים והפחות צפויים. לא רק בגלל שהם הופכים את החיים שלנו ללא נעימים, אלא שהם גם יכולים להפיץ חיידקים ומחלות, מה שהופך אותם לשותפים פחות נחשקים לדירה. המטבח הוא מקום בו זבובים אינם רצויים במיוחד, מכיוון שהם יכולים להטיל ביצים באוכל. אבל אל דאגה: ריכזנו עבורכם חמישה טיפים שלא רק מסבירים איך להיפטר מזבובים, אלא גם איך להרחיק אותם מהבית לתמיד.

זכור לקרוא את ההוראות על תווית מוצר הניקוי, ללבוש כפפות מגן ולוודא שהחדר מאוורר היטב לפני יישום העצה במאמר זה. בדוק את כל הפתרונות בשטח קטן כדי לוודא שהם מתאימים לך ובטוחים לשימוש.

אם אתה רוצה להתמודד עם זבובים בבית שלך, אתה יכול למנוע מהם לבקר על ידי הקפדה על משטחים ומשטחים אחרים תמיד נקיים והוצאת פסולת. מוצרים כמו Cif מצוינים לניקוי מטבחים וחדרי רחצה. אתה יכול גם להיפטר מזבובים באמצעות חומץ, מלכודות זבובים ואפילו צמחים!
איך שוטפים את הכלים?

כיצד למנוע הופעת זבובים

הדרך הטובה ביותר למנוע הופעת זבובים היא לשמור על הבית והמטבח נקיים. זה נשמע פשוט מספיק, אבל שמירה על מרחב המחיה שלך נקי היא אחד האמצעים היעילים ביותר למניעת הופעת זבובים. יש לשטוף את הכלים מיד לאחר השימוש בהם, לא לשמור מזון על השיש זמן רב מדי ולנקות את המטבח לאחר הבישול. זה יכול להיות די כאב, במיוחד כשאין לך הרבה זמן, אבל זה יחסוך לך הרבה צרות בטווח הארוך. זבובי האשפה מרגיזים במיוחד וקשים להתמודד איתם - שאריות מזון הם חגיגה עבורם. לכן, חשוב לא לאסוף יותר מדי פסולת בפח האשפה, לרוקן אותו באופן קבוע ובכך למנוע הופעת ריחות לא נעימים, ולנקות באופן קבוע את פח האשפה באמצעות חומרי חיטוי מוכחים, כגון Domestos.

כיצד להיפטר מזבובים באמצעות חומץ

איך להיפטר מזבובים עם מלכודת עכברים
איך להיפטר מזבובים עם מלכודת עכברים.

מפחיד החומץ עף בצורה מושלמת; ריח החומץ הרותח גורם להם לברוח מהחדר. יוצקים מעט חומץ מאלט לסיר או מחבת, מביאים לרתיחה וכל הזבובים יברחו מהמטבח שלכם בבהלה. היזהרו לא לשרוף את החומץ במחבת וכמו בכל הנוזלים הרותחים, שימו לב לא לשרוף את עצמכם איתו.

איך להיפטר מזבובים עם מלכודת עכברים

אתה יכול להכין מלכודת זבובים בעצמך באמצעות מים ממותקים ומשפך נייר. הסוכר מושך זבובים, בעוד הצנצנת והמשפך מונעים מהם לברוח כשהם נלכדים. ניתן גם לקנות מלכודת עכברים מצופה בחומר המושך זבובים. הם נדבקים לנייר דביק, ממנו ניתן להסיר אותם בקלות.

צמחים שמגרשים זבובים

זבובים לא אוהבים כמה צמחים. למשל, נענע היא עשב מריח טוב נגד זבובים, וטוב שיש אותה בהישג יד בעת הבישול. עציץ נענע תמיד יכול להועיל, ולא רק כשיש לכם בעיה עם זבובים. הנחתו על אדן החלון או ליד דלת כנראה תמנע מעוף זבוב לחדר. שמירה על נענע במטבח גם תעזור להרחיק את הזבובים מאזורים שבהם אתם מכינים ארוחות, כמו השיש שבו אתם קוצצים ירקות או מבשלים בשר.

איך מתמודדים עם מכת הזבובים

למרבה הצער, לא תמיד אנחנו מצליחים להרחיק זבובים מהבית ולפעמים אנחנו מתמודדים עם מגפה אמיתית של היצורים האלה. עם זאת, אין צורך להיכנס לפאניקה – יש דרכים להיפטר מהם ביעילות. אם אתם מתמודדים עם נגיעות של חרקים אלו, הדבר הראשון שצריך לעשות הוא לנקות את הבית ביסודיות. שאבו ושטפו את כל המשטחים בעזרת ספריי חיטוי או מגבונים כדי להיפטר מביצים שהטילו זבובים. שימו לב במיוחד למקומות שקשה להגיע אליהם בהם זבובים אוהבים להתחבא (למשל, מאחורי רהיטים).

טיפים אלו יפטרו מאורחים לא קרואים מהבית, ותספיקו להירגע ללא הפרעה בזמזום!

מאמרים בנושאים דומים
  1. איך להיפטר מפשפשים
  2. איך נפטרים מקרדית האבק?
  3. כיצד להיפטר מריח שתן של חתול
  4. איך מכינים דירה למכירה או השכרה
  5. איך מכינים קירות לצביעה
  6. איך להכין סבון טבעי בעצמך