איך לשמור על הבית שלך נקי מבלי לפטר את החבר הכי טוב שלך

כמו שאומרים בפורטוגל
כמו שאומרים בפורטוגל, "בית מסודר, בית עצוב; בית מבולגן, בית שמח".

שרה חולקת את הטיפים שלה כיצד לשמור על ביתך נקי ורענן, תוך ניצול המרב מהזמן שלך עם בעלי החיים שלך.

כולנו חולמים על בית נקי ומסודר כמו במגזינים אבל בגרסת חיים אמיתיים. כמו שאומרים בפורטוגל, "בית מסודר, בית עצוב; בית מבולגן, בית שמח". ובכן, היום אנחנו מלמדים אתכם למצוא את דרך הביניים, כלומר איך ליהנות מהזמן הפנוי שלכם עם חיית המחמד שלכם מבלי שתצטרכו לוותר על ניקיון וסדר הבית.

פרחים טבעיים או שמנים אתריים, כמו גם פתיחת חלונות באופן קבוע, הם החברים הכי טובים שלך בבית, עם או בלי בעלי חיים. הפכו את השגרות הללו לטקסים של טיפול עצמי והכל יהיה פשוט יותר. זה נחמד.

קצת שגרה, קורטוב של משמעת

אין מתכונים מושלמים, אבל בכל הנוגע לשמירה על ניקיון הבית ונקי מריחות עזים, אין כמו יצירת שגרות ניקיון וסדר קטנות קבועות, שמשתלמות בטווח הבינוני והארוך. נסו לקנות כיסויים למיטות חיות המחמד שלכם ולכסות את הספה שלכם ושלכם בשמיכות כותנה או כיסויי מיטה, אותם ניתן לשאוב בקלות, לנער וכמובן לכבס במכונה בטמפרטורות גבוהות עם Skip, מבלי להתקלקל.

כל קוף קטן על הענף שלו

כולנו חולמים על בית נקי ומסודר
כולנו חולמים על בית נקי ומסודר, כמו במגזינים אבל בגרסת חיים אמיתיים.

כלומר, צור חוקים לבעלי החיים שלך. אין כמו שהחברים הכי טובים שלנו לידנו, ביחד במרתוני סדרות נטפליקס על הספה או במיטה. עם זאת, האמת היא שיהיו לכך השלכות מבחינת הניקיון והריחות. נסה ליצור ימים ספציפיים לכך, ולהניח פד מתחת, שניתן לכבס לאחר מכן. אתה יכול אפילו לעשות את זה אחרי האמבטיה החודשית של חיית המחמד שלך או באופן קבוע יותר אם אתה מעדיף, תלוי בגזע.

דגן אחר דגן

כולנו יודעים שכדאי לנו לאוורר את הבית מדי יום, אבל כשיש לכם בעלי חיים השגרה הזו חשובה עוד יותר על מנת להעלים ריחות עזים. אתה תמיד יכול להדליק נר או מקל קטורת, או לרסס את האוויר במים ושמנים אתריים - נסו שמן לבנדר או עץ התה, חומרי חיטוי טבעיים. כמו כן, בדיוק כפי שאנו צריכים לסדר את המיטה שלנו מדי יום, ישנן שגרות פשוטות שאנו צריכים לקיים עם החיות שלנו, כגון צחצוח אותן ושמירה על קערות המים והאוכל שלהן נקיות וטריות.

ימי ראשון קדושים

פעם בשבוע, בתים זקוקים לטיפול נוסף. החדשות הטובות הן שלא צריך לוותר לגמרי על יום ראשון כדי לבצע ניקיון יסודי יותר. כמו גם טאטוא, שאיבת אבק וניגב עם חומר חיטוי - נסו כמה טיפות של חומר ניקוי מדולל במים חמימים, זה היום להזיז את הרהיטים. רק כך תוכלו להסיר את השערות והריחות העמידים ביותר. שקול לתת לחיית המחמד שלך עוגייה נוספת כפרס על התנהגות טובה.

חודשי - או כשזה חג המולד

זה אותו ניקיון שאף אחד לא רוצה לחשוב עליו אבל הוא טוב ויכול להיות מאוד משחרר. למה לא לנצל תאריכים מיוחדים או חילופי עונות, לעשות מגה טקס ניקיון, לחזור על כל הטיפים לעיל אבל לעשות אותם עם יותר תשומת לב והקפדה? אתה תראה שמעולם לא הרגיש כל כך טוב לשבת על הספה עם חיית המחמד שלך, לאכול שוקולד ולקרוא את הספר האהוב עליך.