מוצרי הניקוי הטובים ביותר עבור הבית שלך

גלה כאן אילו מוצרים הם הטובים ביותר לניקוי הבית שלך
גלה כאן אילו מוצרים הם הטובים ביותר לניקוי הבית שלך, שיעזרו לשמור אותו נקי ומחוטא.

חיוני לדעת בעל פה את מוצרי הניקוי המתאימים לכל חדר בבית. למידע נוסף כאן על מוצרים שמקלים על ניקיון ביתי.

כשמדובר במוצרים שמקלים על ניקיון הבית, לא צריך להוציא הרבה כסף. פשוט בחר את אלה שאתה באמת צריך כדי לנקות כל חדר בצורה יעילה ככל האפשר. לפעמים ניתן להשתמש באותו מוצר במספר תחומים, בעוד שאחרים מנוסחים לפונקציה או חלוקה ספציפית.

גלה כאן אילו מוצרים הם הטובים ביותר לניקוי הבית שלך, שיעזרו לשמור אותו נקי ומחוטא. לפני תחילת הניקוי, זכרו לעקוב אחר ההוראות על התווית של כל מוצר ולבדוק אותו תחילה באזור נסתר קטן. פתחו את החלונות לאוורור, ואל תשכחו ללבוש כפפות להגנה גם על הידיים.

כל בית הוא שונה ולכן אנו מציעים לכם להכיר היטב את המשטחים והחפצים שמקיפים אתכם. זה מקל על בחירת מוצרי הניקוי הביתיים הנכונים. דוגמה טובה היא סדרת Cif wash-all, עם פתרונות שונים לניקוי רצפות שונות.

מוצרי ניקוי: אמבטיה

 • חומר חיטוי לשירותים

חומר חיטוי טוב עושה הבדל גדול בניקוי חדר האמבטיה שלך. חומרי חיטוי כמו ג'ל האסלה של Domestos עוזרים להעלים חיידקים לחלוטין, במיוחד בשירותים - האזור שצובר הכי הרבה חיידקים. יש למרוח את חומר החיטוי, לנקות את פנים האסלה עם מברשת. השאר את זה לכמה דקות ושטוף את האסלה.

 • נגד אבן גיר

מכיוון שחדר האמבטיה הוא סביבה לחה וחמה, נהוג להופיע בין האריחים עובש ואבן גיר. לניקוי אריחים ומשטחים אחרים יש להשתמש במוצר המתאים למטרה זו, לקרצוף עם ספוג ולאחר מכן לשטוף.

חלק מהחדרים בבית שלך דורשים מוצרי היגיינה וניקוי, בנוסף להיותם נקיים, יש צורך גם לחטא אותם. כאשר אתם רוצים לנקות את חדר האמבטיה שלכם, במקום להשתמש בתמיסה ביתית שאולי לא יעילה, לכו על חומר חיטוי כמו Cif אקונומיקה לכל מטרה, שמחסלת חיידקים תוך הסרת לכלוך.

מוצרי ניקוי: מטבח

 • חומר ניקוי

כדי לנקות את השיש, מכשירי החשמל והארונות, ממיסים חלק של חומר ניקוי ניטרלי במים, משפשפים את התמיסה על משטחי המטבח עם מטלית או ספוג.

 • מסיר שומנים

מוצרי הסרת שומנים הם פתרון מהיר נגד שומן. מרחו את מסיר השומנים על הכיריים, התנור והמנדף והניחו לו לפעול במשך כמה דקות. הסר אותו עם מטלית לחה ולאחר מכן יבש.

מוצרים לבית: ניקוי רב תכליתי

ישנם כמה מוצרי ניקוי שניתן להשתמש בהם באזורים שונים בבית
ישנם כמה מוצרי ניקוי שניתן להשתמש בהם באזורים שונים בבית.

ישנם כמה מוצרי ניקוי שניתן להשתמש בהם באזורים שונים בבית.

 • רב תכליתי

מוצרים רב תכליתיים כגון אקונומיקה לכל מטרה Cif נהדרים להסרת שומן וחיטוי משטחים שונים. הם יכולים לשמש כיורים, משטחים, זכוכית, מדפים ומכשירי חשמל.

 • מחטא

חומרי חיטוי חיוניים לניקוי והסרת שומנים של משטחי קרמיקה או פורצלן - כגון רצפות מטבח או חדר אמבטיה. למגוון מוצרים כגון לבה Cif יש אפשרויות עבור משטחים ורצפות שונות, כמו גם ניחוחות לכל הטעמים.

 • כפפות גומי

בחר כפפות שמתאימות לידיים שלך. אנו ממליצים לך להחזיק זוג לניקוי חדר האמבטיה וזוג נוסף לניקוי שאר הבית. זכור גם לשטוף תמיד כפפות לאחר השימוש בהן.

 • דליים

שמור בבית לפחות שני דליים עם קיבולת של 5 ליטר מים.

 • מטליות רצפה

מצאו דרך להבדיל בין מטליות הרצפה כך שכל אחת מהן תשמש בחדר אחר. כך, נמנעים משימוש באותה מטלית לניקוי רצפות המטבח וחדר האמבטיה, למשל.

 • ספוגים

אל תערבב את ספוגי הניקוי שלך. הפרידו את הספוג המשמש לניקוי הכיור מספוג ניקוי הכיור, למשל.

 • לימון, סודה לשתייה וחומץ לבן

פתרונות תוצרת בית אלו משמשים כמוצרי ניקוי. הם יכולים לעזור להסיר אבנית בין האריחים או לנקות את הכיור, למשל. מיץ לימון או חומץ לבן מומס במים חמים עוזרים להסרת שומנים במטבח, בעוד משחת סודה לשתייה עוזרת לנקות את התנור - פשוט למרוח ולהשאיר לכמה שעות, לפני שמנגבים במטלית.

רשימה זו של מוצרי ניקיון לבית חיונית כדי לשמור על הבית שלך זוהר ומשפחתך מאושרת! שמור אותם תמיד זמינים בארון כדי שלא תפספס שום דבר בניקיון הבית.