איך לארגן את המטבח ב-10 שלבים

אם אתם לא מצליחים לארגן את המטבח בזמן הכנת האוכל
אם אתם לא מצליחים לארגן את המטבח בזמן הכנת האוכל, נקו וסדרו הכל מיד לאחר הבישול.

אם עברת דירה או רוצה לשנות את חיי המטבח שלך, עקוב אחר הטיפים שלנו כדי לארגן את המטבח שלך בעשרה שלבים ולשנות אותו בשלושה שלבים!

לדעת לנקות ולארגן את המטבח זה חצי הדרך לבית מאורגן. אם אתם רוצים לדעת איך להפיק את המרב משטח המטבח הקטן שלכם או איך לארגן מטבח עם מטרים רבועים רבים, המאמר הזה הוא בשבילכם.

כיצד לנקות ולארגן את המטבח צעד אחר צעד
כיצד לנקות ולארגן את המטבח צעד אחר צעד.

גוגל מראה לך איך לשמור על מטבח נקי ומסודר, מפנה מקום לחיי משפחה וזמן ליצירתיות הקולינרית שלך.

איך לשמור על המטבח נקי ומאורגן? בחירת בני ברית טובים לניקיון ומוצרים איכותיים. אחסן אותם במקום מוגן, וכאשר אתה מטפל במוצרי חיטוי כמו Domestos pink power gel bleach, פתח את החלונות והגן על עצמך עם מסכה וכפפות.

כיצד לנקות ולארגן את המטבח צעד אחר צעד

  1. נקה את כל המשטחים מדי יום ולאחר תאונות קלות עם נוזלים או מזון. ולמד את הכלל הזה לכל אחד מבני המשפחה!
  2. אל תשאיר כלים ללא שטיפה למשך הלילה ותחסוך זמן בקרצוף כלים ושומן יבש. זהו גם כלל זהב להרחקת חיידקים כמו גם חרקים קטנים (וגדולים). מטבח cif האולטרה -מהיר הוא, כפי שהשם מרמז, מהיר במיוחד לניקוי המטבח שלך.
  3. אם אתם לא מצליחים לארגן את המטבח בזמן הכנת האוכל, נקו וסדרו הכל מיד לאחר הבישול. התוצאות של מטלית לחה ב-Cif במכשירי חשמל כמו כיריים, תנור ומיקרוגל, היא התשובה המהירה לשאלה איך שומרים על מטבח נקי ומסודר.
  4. לוח מכל צבע למאכלים שונים, על מנת למנוע זיהום. אם אתה עושה טעות, אתה יכול להשאיר אותם במים לכמה דקות עם מעט ג'ל כוח ורוד אקונומיקה domestos.
  5. מבצע ארגון ארונות מטבח: סדר את המכולת לפי קטגוריות ומועדים. שמירתו בקופסאות או בסלסילות מונעת פירורים ולכלוך וחוסכת זמן בפעם הבאה שתנקה את הארונות.
  1. איך לארגן ארונות מטבח על ידי קיבוץ כלים: סירים בצד אחד וקופסאות אחסון מזון מהצד השני, תמיד עם מכסים נפרדים כדי למנוע ריחות לא נעימים. נייר סופג בין סירים ומחבתות מונע שריטות ומשטחים שומניים.
  2. אל תשכח את המקרר: מוצרים יומיומיים במדפים העליונים, בשר וירקות במגירות התחתונות, בנפרד כדי למנוע זיהום.
  3. הרחיקו מטליות, סינרים וידיות מטבח מהכיריים כדי שלא יצטברו שומן.
  4. ווים הם מומחים באחסון אנכי: אתה יכול להשתמש בהם לתליית בדים, סכו"ם, כפפות וכלים אחרים. אתה יכול להתקין אותם על קירות או מוסתרים מאחורי דלתות ארון.
  5. יתדות עץ המודבקות לקיר עם סרט דביק דו צדדי הן טריק טוב להדבקת רשימות קניות, סידורים או טיפים אלה כיצד לארגן את המטבח שלך!

ארגון המטבח הוא משימה הדורשת תשומת לב יומיומית. בצע את הטיפים הללו ותשמור עליהם היטב - הם יקרים כמעט כמו ספר הבישול שלך!