רססו את המשטחים שלך בטוחים עם תרסיס אקונומיקה רב תכליתי של Domestos

תרסיס האקונומיקה הרב-תכליתי של Domestos הורג 99.9% מהחיידקים האורבים על משטחים
תרסיס האקונומיקה הרב-תכליתי של Domestos הורג 99.9% מהחיידקים האורבים על משטחים.

שמירה על המשטחים שלך נקיים מחיידקים עם תרסיס אקונומיקה רב תכליתי של Domestos.

כל הורה רוצה לשמור על בטיחות הבתים והמשפחות שלו, אבל ניקיון יכול להרגיש כמו מטלה מייגעת במיוחד כשיש מאות מוצרים לבחירה שמבטיחים לעשות אינספור דברים. עבור אמהות ואבות עסוקים, פשטות היא המפתח והאם זה לא יהיה נהדר להחזיק מוצר אחד שיכול להפוך את הניקיון ללא טרחה? ובכן, יש, והוא נקרא Domestos Multipurpose Bleach Spray, זמין בספאר ובמאקרו.

תרסיס אקונומיקה רב תכליתי של Domestos הוא תרסיס רב תכליתי שניתן להשתמש בו על מספר רב של משטחים בבית ובסביבתו. תרסיס האקונומיקה הרב- תכליתי של Domestos הורג 99.9% מהחיידקים האורבים על משטחים. יתרה מכך, הוא משאיר גם את המשטחים שניקיתם נראים ומריחים חדשים לגמרי. למד עוד על היתרונות של השימוש בתרסיס הרב-תכליתי מבית Domestos בביתך.

למה משמש תרסיס האקונומיקה הרב-תכליתי של Domestos?

תרסיס אקונומיקה רב-תכליתי של Domestos הוא תרסיס רב-משטחי שעוזר לך להרוג 99.9% מהחיידקים ברוב משטחי הבית שלך ומותיר משטחים עם ברק מבריק לאחר השימוש. תרסיס אקונומיקה רב תכליתי של Domestos מכיל פורמולה ייחודית שהורגת 99.9% מהחיידקים על כל משטחי המגע הגבוהים בביתך עם העוצמה של אקונומיקה. משטחים אלה כוללים ידיות לדלתות, משטחי אמבטיה ומטבח, פחי אשפה, וגם רצפות וקירות.

בנוסף, תרסיס אקונומיקה רב תכליתי של Domestos הוא סופר נוח לשימוש, ועוזר לחסוך לך זמן בניקוי הודות לבקבוק והזרבובית הקלים לשימוש שלו.

האם משטר הניקיון שלך השתנה במהלך הנעילה של קוביד-19?

כיצד להשתמש בתרסיס אקונומיקה רב תכליתי של Domestos?

תרסיס אקונומיקה רב תכליתי של Domestos הוא תרסיס רב תכליתי שניתן להשתמש בו על מספר רב של משטחים בבית ובסביבתו
תרסיס אקונומיקה רב תכליתי של Domestos הוא תרסיס רב תכליתי שניתן להשתמש בו על מספר רב של משטחים בבית ובסביבתו.

כל שעליך לעשות הוא לרסס את תרסיס האקונומיקה הרב-תכליתי של Domestos שלך על המשטח שברצונך לנקות, להשאיר לכמה שניות להיספג באמת. התרסיס מתחיל לפעול מיד ברגע שהתיזת אותו על המשטח הרצוי, וודא שהוא נקי מחיידקים.

בקבוק ספריי הזרבובית המעוצב במיוחד מאפשר לתרסיס האקונומיקה הרב-תכליתי של Domestos להיכנס לאזורים שקשה להגיע אליהם ולחטא עם כל טיפה. הזרבובית ידידותית גם לילדים, מה שמבטיח שברגע שהיא נעולה, הקטנים לא יוכלו להשתמש בה.

לאחר שהשתמשת בספריי האקונומיקה הרב-תכליתי של Domestos והבית שלך נוקה, הקפד תמיד לשטוף ולחטא היטב את הידיים כדי לוודא שלא נשארו חיידקים או לכלוך על העור שלך.

Domestos, בלתי ניתן לעצירה

בחר Domestos עבור כל הצרכים שלך להרוג חיידקים, וירוסים וחיידקים עכשיו. אין לעצור את כוחה של אקונומיקה בספריי האקונומיקה הרב-תכליתי שלנו, ואתה תהיה מופתע מכמה שהוא נקי ונטול חיידקים הוא משאיר כל משטח שאתה מנקה.

למד עוד על האופן שבו אקונומיקה של Domestos יכולה לעזור לשמור על הבית שלך נקי מחיידקים.