איך להיפטר מטרמיטים בבית?

כיצד להיפטר מטרמיטים בקירות וברהיטים
כיצד להיפטר מטרמיטים בקירות וברהיטים: תרופות מקצועיות למכת טרמיטים.

למד כיצד להיפטר מטרמיטים בקיר, ברהיטים או ברצפה בעזרת המדריך הקל שלנו.

אין דבר גרוע יותר מלבין שהבית היפה שלך שורץ טרמיטים. היצורים הקטנים הללו עלולים לגרום נזק רב לרהיטי העץ שלכם, ובשל אופיים החשאי, לא תמיד קל לזהות אותם. כאן אנו מסבירים כיצד להיפטר מטרמיטים בבית או בדירה וכן את הדברים המניעים העיקריים שאתה יכול לעשות כדי להיפטר מהטרמיטים לתמיד.

ניקיון הבית שלך הוא זמן מצוין לבדוק נגיעות טרמיטים. בדוק אם יש סימנים של היצורים הקטנים האלה בכל פעם שאתה מנקה משטחי עץ, קירות או רהיטים

אתה תצטרך:

 • קרטון
 • שמן תפוזים
 • שמן נים

איך להיפטר מטרמיטים בבית: תרופות ביתיות לטרמיטים

אם אתה תוהה כיצד לטפל בטרמיטים באמצעות תרופות ביתיות אז שלוש האפשרויות הללו הן המועדפות עלינו. אלה יעילים ביותר בפלישות קטנות של טרמיטים או כאמצעי מניעה לאחר שהטרמיטים הוסרו מהבית שלך.

 1. שמן תפוזים

  זה מכיל חומר בשם d-limonene אשר טרמיטים שונאים. יש למרוח על כל האזורים שבהם ראית טרמיטים, או היכן שהם צפויים להופיע, באמצעות מטלית ישנה. השתמש בנדיבות.

 2. שמן נים

  שמן זה אולי לא יהיה זמין כמו שמן תפוזים אבל הוא יעשה את העבודה באותה מידה. יש לו ריח מוזר שדוחה כל מיני מזיקים כולל טרמיטים - השתמש בו כדי לנגב משטחים בבית שלך.

 3. קרטון ישן

  זוהי תרופה ישנה אך טובה. השאר קרטון ישן ליד המקום שבו חיו הטרמיטים והם ימשכו לשם במקום. אז אתה יכול פשוט לזרוק אותם בחוץ.

האם משטר הניקיון שלך השתנה במהלך הנעילה של קוביד-19?

כיצד להיפטר מטרמיטים בקירות וברהיטים: תרופות מקצועיות למכת טרמיטים

איך להיפטר מטרמיטים בבית: תרופות ביתיות לטרמיטים
איך להיפטר מטרמיטים בבית: תרופות ביתיות לטרמיטים.

אם אתם תוהים כיצד להיפטר מטרמיטים בקירות וברהיטים אז ישנם שני פתרונות עיקריים. אלה הם היעילים ביותר על נגיעות טרמיטים גדולות שבהן הזמן הוא חיוני.

 1. התקשר למומחים: אנו ממליצים בחום להזמין מסירי מזיקים לכל פלישת טרמיטים גדולה. הם יוכלו למיין את הבעיה בעצמם או לתת לך עצות מועילות.

 2. נסה כימיקלים ביתיים: אם אתה רוצה להשתמש בפתרונות הדברה ייעודיים, כמה כימיקלים ביתיים כמו דיאטומי או בורקס יכולים להיות תשובה מהירה ויעילה לבעיית הטרמיטים שלך. פעל בהתאם לכל עצות הבטיחות שניתנו והרחיק מהישג ידם של ילדים או חיות מחמד משפחתיות.

מניעת טרמיטים בבית

כמובן שהרחקת טרמיטים היא רק חצי מהקרב – צריך גם למנוע נגיעות טרמיטים! הנה איך לעשות את זה:

 • היצורים הקטנים האלה נוטים לזחול מהאדמה לתוך העץ אז התחל על ידי צמצום כל מגע בין חומרים אלה.

 • טרמיטים אוהבים גם לחות ולכן הורידו את הלחות בביתכם כדי ליצור סביבה עוינת יותר עבור הטרמיטים.

 • בדקו רהיטי עץ באופן קבוע לאיתור טרמיטים וטפלו בכל בעיה ברגע שמבחינים בהם.

עכשיו יש לך את הטיפים המובילים שלנו להסרת טרמיטים, אתה מקווה שתוכל להרחיק את המזיקים האלה מהרכוש שלך. אם טרמיטים גורמים נזק לבית שלך לפני שאתה מזהה אותם אז הקפד לקרוא את המאמר שלנו על שיקום רהיטי עץ כדי שתדע איך למלא סדקים, לשייף ולכה כדי לתקן את הנזק.