כאשר חיבורי האריחים מסתכלים עלינו מבקשים לנקות

מביא לנו פתרון מהיר ויעיל לניקוי עמוק והסרת כתמים מחיבורי האריחים
המותג הזה עליו גדלנו, מביא לנו פתרון מהיר ויעיל לניקוי עמוק והסרת כתמים מחיבורי האריחים.

שרה משתפת כיצד לנקות את האריחים בביתה מבלי שתצטרך לקרצף יותר מדי - או כמעט כלום, טיפים שלמדה מסבתה ג'ו.

חיבורי האריחים בחדר האמבטיה ובמטבח עשויים טיט לבן שעם הזמן צובר לכלוך, אבק, שומן ועוד חברים לא רצויים כמו פטריות וחיידקים. האחרונים הם תוצאה של לחות וחיי בית רגילים, בדרך כלל לא מזיקים לבריאות אבל לא נעימים לעיניים. אתה עדיין שם?

הטיפ של סבתא ג'ו: בזמן ניקוי מפרקי האריחים, לבשו כפפות לטקס. לא רק שהם מגנים על הידיים שלך מפני התייבשות, הם טובים יותר לסביבה.

תעשה את הבחירות שלך

למרבה המזל, כיום ישנם פתרונות יעילים מאוד לניקוי האריחים שלכם והחיבורים שלהם. למעשה, יש מגוון רחב של מוצרים בשוק כדי לבצע משימה זו. כמה פרקטיים ונוחים יותר, מוכנים לשימוש - כאלה שתוכלו לקנות בסופר; אחרים טבעיים יותר, כמו המזינהות הביתיות הקלאסיות, שהן יותר ויותר באופנה. בחר לפי הזמן והסבלנות שלך. חווה את הטוב ביותר בעצמך.

קלאסיקה של בתים פורטוגזיים

בזמן ניקוי מפרקי האריחים
הטיפ של סבתא ג'ו: בזמן ניקוי מפרקי האריחים, לבשו כפפות לטקס.

מי מעולם לא השתמש באף מוצר CIF שמכניס את האצבע באוויר. מותג זה שגדלנו עליו מביא לנו פתרון מהיר ויעיל לניקוי עמוק והסרת כתמים מחיבורי האריחים. נסה לרסס את הקיר במעט מוצר, המתן מספר דקות - אתה יכול אפילו לשטוף שיניים, ולאחר מכן להסיר את העודפים עם ספוג. לבסוף, השתמש במטלית לחה. אם, למרות זאת, יש כמה עקבות, אתה תמיד יכול להשתמש במברשת שיניים ישנה, למגע של סבתא.

חזרה למקורות

הידעתם שאפשר לנקות ולחטא כמעט כל בית עם מים חמימים וחומץ לבן? פתרון זה הוא מהפשוטים ביותר להכנה ויעילים מאוד. פשוט הוסף כמה כפות חומץ למים חמימים - 0.5 כוס מים ל-0.25 חומץ הוא יחס טוב אם אתה אוהב מתכונים. שים את התמיסה בבקבוק ריסוס, ורסס את האריחים. המתן מספר דקות ונגב עם ספוג רך. שטפו במים חמים ומטלית.

טיפ: אם הכתמים נמשכים, נסה למרוח חומץ ישירות.

באמצע נמצאת הסגולה

מה דעתך להצטרף לטוב שבשני העולמות, לערבב סודה לשתייה עם סבון נוזלי? זה ייתן לכם פתרון מהיר ויעיל אף יותר להסרת לא רק כתמים אלא גם פטריות וחיידקים. פשוט השתמש באותה טכניקה שתוארה לעיל: מערבבים את כל החומרים המומסים במים חמימים ומניחים אותם בבקבוק ספריי. רססו את פני השטח והניחו לו לפעול כ-10 דקות, מספיק זמן להכנת תה. לאחר מכן השתמש בספוג או בד. בלי פחדים. עם קצת רוגע וסבלנות, החיבורים של האריחים שלך יבריקו שוב. ולתת לו מנוחה.