איך לנקות כסף ולהפוך אותו לחדש

משהו חשוב בעת ניקוי תכשיטי כסף באופן קבוע הוא חיוני כדי שהפריטים שלך יהיו תמיד מבריקים וכמו חדשים
בעזרת העצות האלה ניקוי כסף הופך למשימה קלה ומהירה יותר, משהו חשוב בעת ניקוי תכשיטי כסף באופן קבוע הוא חיוני כדי שהפריטים שלך יהיו תמיד מבריקים וכמו חדשים.

ניקוי כסף בבית יכול לקחת פחות זמן אם אתה יודע איך לעשות את זה! גלה כיצד לנקות כסף מחומצן בעזרת הטיפים הקלים שלנו. אתה יכול אפילו לעשות לו אמבטיה!

כסף הוא מתכת יקרה ששימשה מאז ימי קדם לייצור תכשיטים, סכו"ם ופריטים דקורטיביים. לרוב האנשים יש לפחות פיסת כסף אחת בבית ולא פעם שוכחים שמדובר במתכת שדורשת טיפול מיוחד על מנת לשמור על המראה המקורי שלה.

בעיה נפוצה בכסף היא החמצון שלו, שכן הוא חשוף כל הזמן ליסודות שונים באטמוספירה, או למוצרים כימיים וקוסמטיים. לכן ניקוי כסף מחומצן הוא משימה שלוקחת זמן, במיוחד אם יש הרבה חלקים לניקוי.

לניקוי כסף כהה יש למרוח את אחת מהתמיסות שהוזכרו לעיל על מברשת זיפים רכה ולשפשף בעדינות
לניקוי כסף כהה יש למרוח את אחת מהתמיסות שהוזכרו לעיל על מברשת זיפים רכה ולשפשף בעדינות.

הדרך הטובה ביותר היא לעקוב אחר הטיפים שלנו כיצד לתחזק ולאחסן את תכשיטי הכסף שלך כך שהם תמיד יהיו טובים כמו חדשים!

ישנם פתרונות תוצרת בית שלעיתים יכולים להיות יעילים כמו מוצרי ניקוי כסף מסחריים. אבל אנחנו תמיד ממליצים לך לבדוק תחילה כל מוצר - טבעי או לא - על חלק קטן ונסתר של היצירה, כגון קריאת ההוראות שלו לפני הניקוי שלו. תמיד טפל במוצרים אלה עם כפפות ובחלל אוורירי.

איך מנקים כלי כסף: שימור

הדרך הטובה ביותר לשמר פיסות כסף היא להשתמש בהם! כמו כן נקו אותם באופן קבוע כדי שלא יתכהה וימנעו כתמים. אם יש לכם כסף שלא נעשה בו שימוש תכוף, בדקו שהוא שמור היטב – כדאי לנקות אותו, לייבש ולשמור עטוף בנייר מטבח או פלנל.

כיצד לנקות כלי כסף: עצות מועילות

  • כדי לנקות תכשיטי כסף או חלקים אחרים באופן קבוע, עליך להשתמש בספוג או מטלית מיקרופייבר רכה ולשפשף תמיד באותו כיוון, מבלי לבצע תנועה מעגלית.
  • השתמש בחומר לניקוי כלי כסף מסחרי או בתמיסה של מים חמימים וחומר ניקוי עדין. אתה יכול גם להיעזר בטריקים תוצרת בית כמו משחת שיניים ניטראלית pH או תערובת של סודה לשתייה ומים. יש למרוח את התמיסות ולתת להן לפעול מספר דקות לפני כביסה עם מטלית או ספוג רך וייבוש בפלנל או מגבת.
  • לניקוי כסף כהה יש למרוח את אחת מהתמיסות שהוזכרו לעיל על מברשת זיפים רכה ולשפשף בעדינות. כדי לנקות סכו"ם מחומצן, אתה יכול לקרצף אותם עם תמיסה של מים חמים עם מעט חומץ לבן וחומר ניקוי ניטרלי, ולאחר מכן לשטוף אותם תחת מים זורמים.
  • אתה יכול גם לתת לכסף שלך אמבטיה, להשרות אותו במים עם סודה לשתייה ומלח, לקבלת תוצאות מצוינות.
  • כדי לנקות כסף מוכתם, יש למשוך ממנו את האור עם מוצר המתאים להברקת כסף, לאחר מכן לשטוף אותו במים פושרים ולסיים עם מטלית כותנה או מגבת רכה.

בעזרת העצות האלה ניקוי כסף הופך למשימה קלה ומהירה יותר, משהו חשוב בעת ניקוי תכשיטי כסף באופן קבוע הוא חיוני כדי שהפריטים שלך יהיו תמיד מבריקים וכמו חדשים.