הוצאת שתן מהמזרן

כתמי שתן מביאים כתמים וריחות מגעילים למזרן
כתמי שתן מביאים כתמים וריחות מגעילים למזרן, אך אין מה לדאוג: על ידי פעולה מהירה, ניתן להוציא את הכתמים וריח השתן לגמרי מהמזרון.

הדרך הטובה ביותר להעלים את ריח השתן היא לעבוד קשה. בעזרת הוראות אלו תקבלו שוב את המזרן נקי וריחני.

הסר כתמי שתן וריחות עם העצות השימושיות שלנו

כאשר יש לך ילד קטן בבית, הרטבת לילה כמעט בהכרח מתרחשת בשלב מסוים. כתמי שתן מביאים כתמים וריחות מגעילים למזרן, אך אין מה לדאוג: על ידי פעולה מהירה, ניתן להוציא את הכתמים וריח השתן לגמרי מהמזרון.

תהליך ההסרה עצמו פשוט להפתיע, ועם ההוראות השימושיות שלנו, הוא עובד ללא כאבים.

אם אתה רוצה להוציא את ריח השתן של חיית המחמד או הילד שלך מהמזרן, עקוב אחר ההוראות במאמר זה. ההבדל בין הסרת ריח השתן מחיית המחמד לילד הוא שבגלל חוש הריח של בעל החיים יש לבצע את הסרת ריח השתן ביתר דיוק מאשר במקרה של ילד.

סילוק ריח שתן

כתמים וריחות נתקעים במהירות, כך שככל שתוכל לנקות את המזרון מוקדם יותר, כך ייטב. כל השתן, הן מן החי והן בבני אדם, מורכב מגבישי חומצת שתן, לכן כדי להסיר לצמיתות חומצה, ריחות וחיידקים, וכדי לנקות היטב את המזרון, כדאי לבחור בדטרגנט אלקליין.

השתמשו בתערובת לבחירתכם מספיק כדי לאזן את כמות השתן הנספגת במזרן ובכך לאפשר למזרן להתייבש
השתמשו בתערובת לבחירתכם מספיק כדי לאזן את כמות השתן הנספגת במזרן ובכך לאפשר למזרן להתייבש.

מוצרים זמינים בחנויות להסרת פגמים של בעלי חיים וריח שתן, שיכולים לשמש גם לניקוי פציעות אנושיות. עקבו תמיד אחר ההוראות בקפידה כדי להבטיח שימוש בטוח ויעיל במוצר, ובדוק תחילה את המוצר במקום לא בולט לפני השימוש בפועל.

אם אינכם רוצים להשקיע במוצר כזה, אך מעדיפים להשתמש בחומר ניקוי מוכר או חומר ניקוי ביתי אחר להסרת כתמי שתן ושתן, בצעו את השלבים הבאים:

  1. הסר עודפי נוזלים במגבת יבשה, מטלית או נייר מטבח, והסר כל מצעים ופריטים נוספים מהמיטה. אל תשפשפו את הכתם, כי זה רק יפיץ כתם שתן עמוק יותר לתוך המזרון.
  2. מפזרים סודה לשתייה על אזור הכתם כדי לספוג לחות עודפת.
  3. מערבבים מים וחומרי כביסה, למשל אבקת כביסה אומו. אם תרצו, תוכלו להשתמש גם בתערובת של חלק אחד חומץ יין לבן וחלק אחד מים חמימים.
  4. מרססים את התערובת לבחירתך על הכתם ומשאירים למשך 5-10 דקות (אם הכתם מאוד מגעיל, השאר עד 20 דקות). אם אתה משתמש במוצר מסחרי, עקוב בקפידה אחר הוראות המוצר, לבש כפפות מגן ודאג לאוורור נאות, למשל על ידי פתיחת חלונות. השתמשו בתערובת לבחירתכם מספיק כדי לאזן את כמות השתן הנספגת במזרן ובכך לאפשר למזרן להתייבש.
  5. חזור על הפעולה תחילה, ספג עודף לחות במגבת, מטלית יבשה או נייר מטבח. המטרה של זה היא להוציא את כל השתן האפשרי מהמזרן ולמנוע היווצרות עובש, לכן השתדלו לשמור על המזרון יבש ככל האפשר.
  6. לאחר מכן, הגיע הזמן לשטוף את המזרן עם סודה לשתייה: מרחו סודה לשתייה על כל המזרון והשארו את הסודה לשתייה במקום לפחות 18 שעות כדי לאפשר למזרן להתייבש היטב. לאחר מכן שאבו את הסודה לשתייה בזהירות רבה מתוך המזרון והניחו את המזרן במקום מאוורר או במקום מאוורר היטב, כך שזרימת האוויר תסיר את הריחות האחרונים ותרענן את המזרן.

סודה לשתייה - בשמורה הישנה עדיף

חשוב לנקוט בפעולה מיידית להעלמת ריח השתן בעת זיהוי תאונה, על מנת למנוע סימנים וריחות לא נעימים בצורה יעילה ככל האפשר. שטיפת המזרון עם סודה לשתייה היא אמצעי ניקוי יעיל ולכן תמיד רצוי לשמור סודה לשתייה למקרה של משפחות עם ילדים קטנים. אתה יכול גם למנוע תאונות נוספות על ידי קבלת כיסוי השקיית לילה למיטת ילדך.

בדוק את הסרטון לקבלת עצות מועילות לניקוי כיצד לנקות את המיטה שלך צעד אחר צעד:

  • פעל מיד לאחר גילוי התאונה.
  • ספג עודפי נוזלים על נייר מטבח, מגבת או בד.
  • נקה את הכתם עם מים וחומרי כביסה או חומץ.
  • הסר ריחות לא נעימים על ידי שטיפת המזרון בסודה לשתייה ולבסוף שאיבה יסודית של הסודה.