הסר חום ללא כתמי שמש על בגדים

מדריך קצר כיצד ניתן להסיר במהירות ובקלות שיזוף עיקש ללא כתמי שמש על הבגדים
מדריך קצר כיצד ניתן להסיר במהירות ובקלות שיזוף עיקש ללא כתמי שמש על הבגדים.

מדריך קצר כיצד ניתן להסיר במהירות ובקלות שיזוף עיקש ללא כתמי שמש על הבגדים.

עובדה שאנחנו מרגישים רעננים יותר עם קצת שיזוף. בטח, זה נהדר לצאת לחופשת שמש, אבל למרבה הצער זה לא משהו שרובנו יכולים להתמסר לו במשרה מלאה. למרבה המזל, יש שיזוף טוב ללא מוצרי שמש. פחות מקסים, לעומת זאת, הוא חום ללא כתמי שמש על בגדים. המדריך הקצר למטה יעזור לך להתמודד במהירות עם השיזוף הלא רצוי הזה ללא כתמי שמש.

אנו מקווים שהמדריך הפשוט הזה כיצד להתמודד עם שיזוף ללא כתמי שמש על הבגדים יעזור לך במידת הצורך
אנו מקווים שהמדריך הפשוט הזה כיצד להתמודד עם שיזוף ללא כתמי שמש על הבגדים יעזור לך במידת הצורך.

לא משנה כמה נזהרים, נראה שהם מתרחשים באיזו דרך מוזרה, השיזופים האלה בלי כתמי שמש על הבגדים. עם זאת, ההצלה ממש מעבר לפינה, ואתה יכול להיפטר מהכתמים המטרידים בכמה צעדים פשוטים. אתה גם צריך רק שני דברים: מים מוגזים וחומר ניקוי עדין (אנחנו מעדיפים חומר ניקוי כמו ויה שיכול להתמודד גם עם כתמים קשים יותר).

נראה שיזוף מעצבן ללא כתמי שמש על בגדים תמיד מתרחש, לא משנה כמה נזהרים. הסרת השיזוף ללא כתמי שמש מהירה עם חומר ניקוי אמין כמו Via.
האם מכונת הכביסה שלך מודדת וממנה אוטומטית את חומר הניקוי בכל כביסה (פונקציית מינון עצמי)?

הנה איך להתמודד עם שיזוף ללא כתמי שמש על הבגדים, צעד אחר צעד:

  1. התחל תמיד בבדיקת חוט הכביסה על הבגד שברצונך לשמור משיזוף ללא כתמי שמש.
  2. לאחר מכן יש להשרות את הכתמים במים המוגזים. אם אפשר, שטפו את הכתם מהצד הלא נכון החוצה כדי להיפטר מהכתם כמה שיותר.
  3. מערבבים את חומר הניקוי שלך עם מים רגילים בקערה קטנה בצד. עקבו תמיד אחר ההוראות המופיעות על המוצר והקפידו ללבוש כפפות מגן.
  4. טבלו את הכתמים בתערובת חומרי הניקוי ושפשפו את האזור המוכתם עם האצבע. יש לשטוף ולחזור על הפעולה עד שהכתם נעלם.
  5. לאחר מכן יש לכבס את הבגד כרגיל ולפי הוראות הכביסה עם חומר ניקוי קשיח אך עדין כמו ויה.
  6. תן לבגד להתייבש באוויר. אם עדיין יש עקבות של חום ללא כתמי שמש על הבד, ייבוש במייבש כביסה או חשיפה לאור השמש עלולים לגרום לכתם לשקוע עוד יותר.

השלבים הפשוטים האלה אמורים לעזור לך להסיר שיזוף ללא כתמי שמש על הבגדים, אך אם הבגד שלך לבן או שלא ניתן לכבס במכונה, ייתכן שיהיה צורך באמצעים נוספים:

  • שימוש באקונומיקה על בסיס חמצן: אם הבגד שלך לבן, תוכל לנסות לערבב אקונומיקה על בסיס חמצן עם מים קרים. שבו לאחר מכן אתה משרים את הבגד שלך במשך שמונה שעות. אל תשכח לעקוב אחר ההוראות על המוצר, ללבוש כפפות מגן ולבדוק את קו הכביסה. יש לשטוף ולחזור אם הכתם נשאר לפני הכביסה כרגיל במכונת הכביסה.
  • גליצרין לבגדים רגישים: אם אתה מתמודד עם שיזוף קטן ועקשני ללא כתמי שמש על בגדים שאינם ניתנים לכביסה במכונה, אתה יכול למרוח עליהם מעט גליצרין לפני שאתה מנקה את הכתם. נסה תמיד חתיכה קטנה מהצד הלא נכון של הבגד לפני תחילת הטיפול.

זה הכל! אנו מקווים שהמדריך הפשוט הזה כיצד להתמודד עם שיזוף ללא כתמי שמש על הבגדים יעזור לך במידת הצורך. עכשיו אתה יכול לתקן את המראה החום הרענן והטבעי מבלי לפחד להרוס את הבגדים האהובים עליך!