איך לשטוף אמבט פלדה?

איך ועם מה לשטוף אמבט פלדה
איך ועם מה לשטוף אמבט פלדה?

לא יקר ועמיד - אמבטיות פלדה משלבות את היתרונות של דגמי אקריליק וברזל יצוק. וצבעם הלבן כשלג והברק של המתכת בהחלט מושכים תשומת לב. לכן, זה מאוד פוגע כאשר האמייל מתלכלך והופך משעמם. הודות לעצת מומחי גוגל, תלמדו איך ועם מה לשטוף אמבט פלדה כדי שאחרי שנים של שימוש היא תשמור על המראה שלה.

יתרונות וחסרונות של אמבטיות פלדה

במשך זמן רב לא הייתה אלטרנטיבה אחרת לציפוי ברזל יצוק מלבד פלדה. למרות העובדה שמוצרים חזותיים משני החומרים נראים כמעט אותו הדבר, די קל לקבוע את ההרכב. זה מספיק כדי לבדוק את הקיר בניקוז. ברזל יצוק עבה בהרבה מפלדה.

החוזק וחיי השירות הם שהפכו ליתרונות העיקריים של צנרת פלדה. היתרונות כוללים גם:

  • קלות. האמבטיה בגודל סטנדרטי שוקלת כ-40 ק"ג בלבד. מוצרי ברזל יצוק כבדים פי 3. בהתאם לכך, מבנה הפלדה קל יותר להובלה ולהתקנה;

  • חימום מהיר;

  • גהות. לאמייל אין כמעט נקבוביות שבהן הפטרייה יכולה להתיישב. ותחזוקה שוטפת תמנע הצטברות לכלוך;

  • מחיר סביר. דגמי פלדה זולים יותר מדגמי אקריליק וברזל יצוק. וזה בכלל לא בגלל האיכות, אלא בגלל טכנולוגיית הייצור. המחיר מושפע מעובי הקירות וממאפייני העיצוב;

  • פונקציונליות נוספת. לחלופין, אתה יכול לבחור אמבטיה עם אביזרים. לדוגמה, מעקות לילדים או קשישים, משענות ראש, הידרומסאז'.

כמובן שגם לאמבטיות פלדה יש חסרונות. לעתים קרובות בחנות אתה יכול למצוא מוצרים עם קירות דקים מאוד. הבעלים של מתקני אינסטלציה כאלה מתלוננים על דפורמציה כשהם שקועים בו, על קירור מהיר של הנוזל. איסוף המים מלווה בצליל חזק של סילונים מכים באמייל.

שבבים יכולים להיווצר על האמייל במהלך הפעולה. לדוגמה, אם אתה מפיל ראש מקלחת לתוך האמבטיה. אל תמהרו להחליף את המוצר במוצר חדש. במחלקות הבית נמכרות ערכות תיקון לא יקרות מיוחדות המאפשרות לתקן סדקים, שבבים ושריטות לבד בבית.

איך ועם מה לשטוף אמבט פלדה?

הטיפול באמבט הפלדה שלך הוא די פשוט ולא לוקח הרבה זמן. בואו להבין צעד אחר צעד כיצד להיפטר במהירות וביעילות מכל הלכלוך.

שלב 1. הכן את הכלי.

כמו כן, אין לשטוף את אמבט הפלדה עם מוצרים שוחקים
כמו כן, אין לשטוף את אמבט הפלדה עם מוצרים שוחקים.

כדי לטפל בחדר האמבטיה שלך תצטרך: מטלית רכה, ספוג וכפפות.

שלב 2. להסיר את כל מיותר ולהכין את פני השטח.

רוקנו את האמבטיה לחלוטין אם יש לכם, למשל, מחצלת נגד החלקה או צעצועי כוס יניקה לילדים. זכור להסיר את כל מוצרי הקוסמטיקה מהצדדים. לאחר מכן פשוט שטפו את כל המשטח במים חמים.

שלב 3. מרחו את חומר הניקוי.

אתה יכול להשתמש בכל אחת מהתרופות המודרניות הבאות להסרת רובד, לכלוך וברק:

  • ריסוס אוניברסלי domestos אנטיבקטריאלי. הוא מחזיר את הברק ומבטיח ניקיון היגייני. מתאים לא רק לאמבטיה, אלא גם למטבח;

  • מנקה אוניברסלי domestos ECO. הרכב אינו מכיל כלור. חומצת לימון פועלת כמרכיב פעיל;

  • קרם ניקוי cif max אפקט. מתאים לכל משטחי האמבטיה. בעל אפקט הלבנה ומסיר פלאק ו-999% חיידקים;

  • כוח טבע Cif נגד פשיטה. ספריי שתוכנן במיוחד לניקוי חדר האמבטיה. מסיר אבנית ולכלוך בעזרת חומץ טבעי ובסיס ניקוי.

  • אפקט מבריק Cif. מוצר רחצה נוסף בפורמט ספריי. מסיר 100% ממשקעי סיד וסבון, מסיר כתמים, חלודה. הנוסחה החדשנית אינה מאפשרת ללכלוך להתעכב על פני השטח. לכן האמבט נשאר נקי ומבריק יותר לאחר הכביסה.

יש למרוח את המוצר בהתאם להוראות. נגב את פני השטח ביסודיות עם ספוג. לאחר מכן שטפו במים חמים.

שלב 4. יבש את האמבטיה.

לאחר הניקוי, נגב את הצנרת במטלית רכה וסופגת. זה יוסיף ברק נוסף.

לעולם אל תשתמש במברשות מתכת בעת ניקוי. כמו כן, אין לשטוף את אמבט הפלדה עם מוצרים שוחקים. הם הורסים את השכבה העליונה של האמייל. עם הזמן תשימו לב שהוא כבר לא זורח כמו פעם והופך מעט מחוספס.

ניתן להימנע מהיווצרות רובד וחלודה. גם אם האמבטיה לא מלוכלכת מבחינה ויזואלית, לאחר כל ביקור רצוי לשטוף אותה במים חמימים ולנגב אותה יבשה. אל תשכחו לפתוח ברזים מטפטפים ולצפות במצב הצינורות. אז לא צריך לשטוף את האמבטיה לעתים קרובות מדי - ניקוי כללי שבועי יספיק.