מהו בידה וכיצד להשתמש בו?

מהו בידה וכיצד להשתמש בו, וכן טיפים לניקוי בידה
מהו בידה וכיצד להשתמש בו, וכן טיפים לניקוי בידה.

מהו בידה וכיצד להשתמש בו, וכן טיפים לניקוי בידה.

בשביל מה יש בידה?

אנשים רבים תוהים מה זה בידה, שכן מתקן שימושי זה אינו נפוץ במיוחד. בבנייתו, בידה דומה לכיור או לאסלה, שיש להם ברז. הוא מיועד לשטיפת האזור האינטימי של ילדים ומבוגרים לאחר השימוש בשירותים וכן לשטיפת רגליהם.

מידע על אופן השימוש הנכון בבידה יכול להיות מעניין במיוחד עבור קשישים, שלעתים קרובות יש להם בעיות ניידות, ואנשים שמתקשים להתקלח או להתרחץ מסיבות שונות. כמו כן, בידה יכול להיות שימושי לנשים בימים קריטיים או כשחם מאוד. הבידה עוזרת לך להימנע מלהתקלח בתדירות גבוהה יותר בימים אלה. כיצד להשתמש בבידה לנשים, קשישים, כמו גם לכל מי שעשוי למצוא את זה מעניין, נספר לך להלן במאמר שלנו.

השתמש באקונומיקה מיוחדת לשירותים או בג'ל אנטיבקטריאלי כדי לנקות את הבידה שלך, אשר לא רק יסייע להסיר לכלוך גלוי, אלא גם להילחם בחיידקים על שפת הבידה.
האם תהליך הניקיון הביתי השתנה במהלך משטר הבידוד העצמי?

בידה: איך להשתמש?

1. על מנת שההליך הכביסה יהיה המהיר והיעיל ביותר, אנו ממליצים לשמור על מוצרי היגיינה אינטימיים ומגבות ליד הבידה.

2. לפני השימוש בבידה, לכו תחילה לשירותים. הבידה נועד לעזור לך לשמור על היגיינה אישית, אבל זה לא היגייני להשתמש בו במקום בשירותים.

איך משתמשים בו
סיפרנו לכם על הבידה: איך משתמשים בו, למה מיועד הבידה וגם נתנו לכם טיפים איך לנקות אותו לאחר השימוש.

3. שב על הבידה. בחלק מהדגמים המנופים מותקנים בצורה כזו שלא משנה באיזה צד לשבת. יש מי שנוח יותר לשבת מול הברזים על מנת לשלוט בלחץ המים ובכיוון הסילון. לבידה מדגמים מודרניים יש בדרך כלל ברז מובנה עם מאוורר מיוחד, שעליו מחובר מפרק כדורי. בעזרתו ניתן לווסת את זרימת המים. לכן, קל מאוד להתאים את כיוון הסילון עם דגמי בידה אלה.

לאחר השימוש בבידה לאורך היום, הקפד לנקות אותו כדי למנוע הצטברות חיידקים על פני השטח. מכיוון שהבידה דומה לאסלה במבנה ובעיצוב שלה, שלבי הניקוי שלה יהיו דומים להליך שטיפת האסלה. להלן אנו נותנים לך כמה טיפים חשובים שאתה יכול לעקוב אחריהם כדי לנקות את החלק הפנימי והחיצוני של הבידה שלך:

שלבים בסיסיים לניקוי בידה:

1. ראשית, הכינו חומרי ניקוי מתאימים - אקונומיקה כלור, ג'ל, או חומר אנטיבקטריאלי אחר.

2. ללבוש כפפות גומי כדי להגן על העור שלך

3. השתמשו באבן ספוג או בספוג אסלה כדי לנקות לכלוך הנראה לעין - זכרו לשפשף מתחת לשפת הבידה, מכיוון שבדרך כלל זה המקום בו סביר להניח שחלקיקי הלכלוך יצטברו.

4. לאחר מכן מוזגים פנימה כוס אקונומיקה או ג'ל מיוחד ומניחים ל-10 דקות.

5. שטפו את שאריות המוצר במים חמימים.

סיפרנו לכם על הבידה: איך משתמשים בו, למה מיועד הבידה וגם נתנו לכם טיפים איך לנקות אותו לאחר השימוש. אנו מקווים שמידע זה יהיה רלוונטי אם אתה רק חושב לקנות בידה או שרכשת לאחרונה את הנס הזה של אינסטלציה.

תשומת הלב!

פעל תמיד לפי ההוראות כיצד להשתמש במוצרי הניקוי שלך כדי למנוע פציעה ונזק לפני השטח של הצנרת שלך. פתח חלונות או הפעל את האוורור כדי לאוורר את השירותים או האמבטיה בעת הניקוי.