כיצד להסיר סימני מסטיק מבגדים?

במאמר זה תמצאו את כל התשובות הדרושות לשאלה כיצד להסיר מסטיק מבגדים
במאמר זה תמצאו את כל התשובות הדרושות לשאלה כיצד להסיר מסטיק מבגדים!

סימן המסטיק על המכנסיים או החצאית האהובים עליך כלל לא מהווה סיבה לפאניקה. למד כיצד להסיר במהירות ובקלות סימני חניכיים בבית.

לעיסת מסטיק אוכלת במהירות ובתקיפות את הרקמה, כך שכמעט בלתי אפשרי להסיר אותה ללא עזרת טכניקות וכלים מיוחדים. עם זאת, הסימן של לעיסת מסטיק על המכנסיים או השמלה האהובים עליך כלל לא מהווה סיבה לפאניקה. הנה כמה טיפים פשוטים שיעזרו לך להיפטר מכתמי חניכיים על הבגדים שלך בקלות.

אם אתה מוצא שובל של מסטיק על המכנסיים או השמלה האהובים עליך - אל תיבהל! במאמר זה תמצאו את כל התשובות הדרושות לשאלה כיצד להסיר מסטיק מבגדים!

איך להקפיא מסטיק מבגדים?

כיצד להסיר מסטיק מבגדים מבלי להקפיא
כיצד להסיר מסטיק מבגדים מבלי להקפיא?

הקפאה היא הדרך הקלה והיעילה ביותר להסיר כתמי חניכיים על הבגדים שלך. תהליך זה אינו לוקח הרבה זמן ומאמץ ומתאים אפילו לניקוי בדים עדינים. בצע את ההוראות המפורטות הבאות כדי לא להשאיר זכר לכתמים דביקים:

 1. מניחים את הבגד בשקית ההקפאה, אוטמים ומוודאים שהמסטיק לא נדבק לדפנות.
 2. מניחים את השקית במקפיא ומניחים לשבת לפחות שעתיים.
 3. הוציאו את השקית מהמקפיא והניחו את המוצר על משטח קשה.
 4. לפני שנותנים למסטיק זמן להפשיר, מגרדים אותו בזהירות מהבד בעזרת הציפורניים או סכין קהה. היזהר בעבודה עם חפצים חדים והשתמש בתנועות חלקות כדי להתרחק מעצמך.
 5. אם סימני חניכיים עדיין נראים על הבד לאחר הניקוי, שטפו את הבגד ביד או במכונת הכביסה.

כיצד להסיר מסטיק מבגדים מבלי להקפיא?

הקפאה היא רק קצה הקרחון בכל הנוגע להסרת כתמי חניכיים מבד. יש הרבה דרכים פשוטות ובטוחות לעזור לך להיפטר מסימנים דביקים על הבגדים שלך; הנה כמה מהם:

 • מיץ לימון. במאבק נגד כתמי חניכיים על בגדים, מיץ לימון עושה פלאים! המוצר הזול הזה מתאים לכל הבדים וניתן לניקוי תוך דקות. כדי להיפטר מהכתם, יש להשרות את האזור המוכתם במיץ לימון, ולאחר מכן לגרד את המסטיק עם סכין עמומה ולשטוף בגדים מיד.
 • פולנית לשיער. זוהי עוד דרך קלה וחסכונית להסיר מסטיק מהבד. מכסים את הכתם בשכבת לכה כדי להקשיח את המסטיק, ואז מגרדים אותו בסכין עמומה.
 • חומץ. השרו בגדים בחומץ חם, ואז גרדו בעדינות את המסטיק בעזרת מגרד קהה.
 • מיונז. הרוטב הזה לסלט יעשה עבודה מצוינת בהסרת כתמים עיקשים. שפכו מעט מיונז על הכתם, תנו למוצר להיספג, והמסטיק יתנתק בקלות מהמשטח לבדו.
 • הקפאה היא הדרך הטובה ביותר להסיר מסטיק מהבד.
 • לחלופין, אתה יכול להשתמש במיץ לימון, ספריי לשיער או חומץ.
 • בגישה הנכונה ניתן להסיר סימני חניכיים כמעט מכל סוג בד.