הלוואי שבגדי המעצבים שלך יחזיקו מעמד זמן רב יותר? נסה את העצות האלה!

תן לבגדי המעצבים האהובים עליך משך חיים ארוך יותר עם הטיפים הקלים לעקוב למעלה
תן לבגדי המעצבים האהובים עליך משך חיים ארוך יותר עם הטיפים הקלים לעקוב למעלה.

אפילו בגדי המעצבים היקרים שלך יכולים להתחיל להיראות משעממים אם לא מטפלים בהם. עם כמה טיפים מהירים, אתה יכול לגרום לבגדי המעצבים שלך להחזיק מעמד זמן רב יותר.

אנחנו נוטים לקנות בגדים יקרים לאירועים מיוחדים, אבל לעתים קרובות בסופו של דבר לובשים אותם מדי פעם. עם ההשקעה על כל פריט לבוש יקר מגיע הצורך בתחזוקה נכונה. אם לא מטפלים בו כראוי, יש סיכוי שאולי תיאלצו להיפרד מבגדי המעצבים האהובים עליכם מוקדם יותר ממה שקיוויתם לו.

אל תדאג, אנחנו לא ניתן לזה לקרות. בעזרת העצות הפשוטות הללו, תוכל להאריך את תוחלת החיים של בגדי המעצבים האהובים עליך.

לעולם אל תזלזל בהוראות המוזכרות על תווית הטיפול בכביסה. עקבו אחר הוראות הכביסה המוזכרות עליו והבגדים המיוחדים שלכם יישארו נקיים מנזקים לאורך זמן רב.

1) לשטוף פחות

אלא אם כן משהו מלוכלך בעליל, ודא שהבגדים נלבשים לפחות שלוש פעמים לפני שהם פוגעים בכביסה או שהם עלולים להגיע למייבש חם רק כדי להתכווץ, לדהות ולפעמים להתפרק לגמרי. כמו כן, שימוש בחומר ניקוי עדין בזמן הכביסה מגן רבות על הבגדים שלך.

2) קיפול ותלייה

הימנע מקיפול בגדים שצריך לתלות, כמו שמלות וחולצות כדי למנוע מהם להתקמט. כמו כן, הימנעו מתליית בגדים שצריך לקפל, כמו סוודרים וסריגים מכיוון שיש סיכוי שהם יימתחו ויעוותו.

3) שימו לב לתוויות טיפול לכביסה

קרא בעיון את תגי הטיפול בכביסה. זה נותן לך הנחיות ספציפיות במונחים של כביסה, ייבוש וגיהוץ. אם תעקבו אחר ההוראות על תווית הטיפול, הבגד שלכם יישאר במצב תקין לאחר כל כביסה.

תן לבגדי המעצבים האהובים עליך משך חיים ארוך יותר עם הטיפים הקלים לעקוב למעלה.