איך מנקים את הסלולרי מבלי לפגוע בו?

המטליות האנטי-בקטריאליות הרב-תכליתיות cif ballerina משמשות לניקוי הטלפון הסלולרי מבלי לפגוע בו
המטליות האנטי-בקטריאליות הרב-תכליתיות cif ballerina משמשות לניקוי הטלפון הסלולרי מבלי לפגוע בו.

הטלפון הנייד שלך צובר הרבה יותר חיידקים וחיידקים ממה שאתה מדמיין. אנחנו אומרים לך איך לנקות את הטלפון הסלולרי שלך מבלי שהוא ייהרס.

כל אדם משתמש בטלפון הנייד 5 שעות ביום, בממוצע. למרות טיפול נמרץ זה, מכשיר זה לרוב אינו מקבל את הטיפול הדרוש לו.

איך מנקים את הסלולרי מבלי לפגוע בו? שפשוף בנייר טישו או קצה הבד של כל אחד מהבגדים שאנו לובשים עוזר לנו להסיר טביעות אצבע מהמסך, אבל הן לא מספיקות לניקוי הטלפון.

טלפון סלולרי צובר פי 18 יותר חיידקים מאשר ידית דלת שירותים ציבוריים. ישנם כ-25,000 חיידקים בכ-6 סנטימטר רבועים של המכשירים הניידים הללו, מה שהופך אותו לאחד הדברים המלוכלכים ביותר שאתה בא איתם במגע על בסיס יומי. לכן, הגיע הזמן ללמוד את השלבים הבסיסיים לניקוי הטלפון הסלולרי.

המטליות האנטי-בקטריאליות הרב-תכליתיות cif ballerina משמשות לניקוי הטלפון הסלולרי מבלי לפגוע בו. אתה יכול לחתוך אותו כך שיהיה קל יותר לתפעל אותו ושלא יתבלבל עם זה שאתה משתמש בשאר חללי הבית.

איך לנקות את הטלפון הסלולרי: ברית לחטא את הטלפון

מים מזוקקים הם המוצר האידיאלי לניקוי הסלולרי מבלי לפגוע בו, לחטא אותו ולחסל את אותה מושבה גדולה של חיידקים וחיידקים המצטברת בכל פינות המכשיר מבלי שנשים לב.

איך מנקים את הסלולרי מבלי לפגוע בו
איך מנקים את הסלולרי מבלי לפגוע בו?

השלב הראשון הוא לכבות את המכשיר. לאחר מכן, יש לרסס כמה טיפות מים מזוקקים על מטלית אנטיבקטריאלית רב תכליתית Cif ballerina, רכה וקלה לטיפול ואינה משאירה מוך, ולנגב בעדינות את פני השטח בתנועות סיבוביות כמה פעמים שצריך. לפני הפעלת הטלפון הסלולרי, נגב אותו במטלית נקייה ויבשה.

גם אם אתה מתפתה להשתמש בקיסמים, מקלות או כל אלמנט מחודד אחר כדי לנקות רמקולים, מיקרופון, שקעים או יציאות USB מיני, אטמים וחורים אחרים, יש להימנע מכך. בבתים מיוחדים מוכרים תרסיסים או מתזי אוויר דחוס הממלאים תפקיד זה. הם אותם אלה המשמשים לניקוי מקלדת המחשב.

אמצעי זהירות כיצד לנקות את הטלפון הסלולרי

מים, סבון וחומרי ניקוי הם האויבים הגדולים של המכשירים שלנו. זה גם לא שימושי להיעזר במוצרי ניקוי מסורתיים, מכיוון שהם עשויים להכיל אלכוהול בפורמולה שלהם, הם שוחקים ועלולים להזיק למסך. אם תתרחש תאונה, אנו אגיד לך מה לעשות אם הטלפון הסלולרי שלך נרטב.

מי שמרכיב משקפיים לרוב משתמש באותו יעל המשמש להסרת לכלוך מהעדשות. זה עוזר, אבל גם המטלית הזו לא מספיקה כדי לנקות את הסלולרי לעומק.

גם מפיות או נייר סופג לא הולכים טוב עם מסכי מגע. הבדים רכים יותר ובעלי כוח גרירה גדול יותר להסרת מיקרו-חלקיקים המצטברים בשימוש יומיומי. גם מגבונים לחים או מטליות מיקרופייבר עובדים. אבל אין להם כוח חיטוי. ניתן להחליף מים מזוקקים באלכוהול מומס במים או בתמיסה של מים וחומץ בחלקים שווים.