כיצד לנקות סמארטפון ומסך מגע

הדרך הפשוטה ביותר לנקות את מסך הסלולרי היא למרוח מגן מסך
כדי למנוע הצטברות של לכלוך על מסך הסמארטפון, הדרך הפשוטה ביותר לנקות את מסך הסלולרי היא למרוח מגן מסך.

בדקו איך מנקים סמארטפון כך שמסך המגע יישאר עמיד ונקי מחיידקים!

מדוע צריך לנקות סמארטפונים באופן קבוע? סמארטפונים הם אחד החפצים שקרובים לרוב לפה שלך כשאתה מדבר בטלפון. בנוסף ללכידת חיידקים מחלל הפה, מסך המגע של טלפון נייד מטוייח גם בחיידקים שנעים מכפות הידיים והאצבעות.

כדי למנוע הצטברות של לכלוך על מסך הסמארטפון, הדרך הפשוטה ביותר לנקות את מסך הסלולרי היא למרוח מגן מסך. החלף את מגן המסך שמתחיל להתקלף או לשרוט ונגב את המסך כדי להסיר חלקיקי אבק. מגן המסך פועל גם כדי לצמצם את האפשרות להישבר המסך בעת נפילה.

ישנם מספר דברים שצריך לקחת בחשבון כיצד לנקות את מסך הסמארטפון
ישנם מספר דברים שצריך לקחת בחשבון כיצד לנקות את מסך הסמארטפון.

כדי למנוע הצטברות של לכלוך על מסך הסמארטפון שלך, הנח מגן מסך. החלף את מגן המסך שמתחיל להתקלף או לשרוט ונגב את המסך כדי להסיר חלקיקי אבק. מגן המסך פועל גם כדי לצמצם את האפשרות להישבר המסך בעת נפילה.

ציוד לניקוי טלפונים ניידים

איך אתה יודע שמשטחי המטבח וחדר האמבטיה שלך עברו חיטוי?

לפני שתתחיל לעקוב אחר השיטה כיצד לנקות את HP LCD, הנה הכלים שיכולים לעזור לנקות את מסך HP שאתה צריך לדעת, כלומר:

 • בד רך או בד מיקרופייבר. הימנע משימוש במגבות נייר מכיוון שהן עלולות לשרוט את המסך הרגיש.

 • קערת אורז יבש או חבילת סיליקה ג'ל.

 • מים מזוקקים טהורים בבקבוק ספריי. כדי לעבוד בצורה יעילה יותר, ערבבו את המים עם חומץ.

 • גזע כותנה.

 • פחית אוויר בלחץ גבוה אם זמין.

כיצד לטפל בטלפון סלולרי עם מסך מגע בזהירות

כאשר אתה משתמש בגאדג'ט או בגאדג'ט, דברים רעים עלולים לקרות. דוגמאות כוללות נפילה למים, התזת מים וכן הלאה. אם זה קורה, אתה צריך שיטה מיוחדת כיצד לנקות את HP LCD. עקוב אחר העצות הבאות כיצד לנקות את מסך HP:

 • אל תשתמש במוצרי ניקוי נוזליים לטלפונים ניידים בעת ניקוי מסך HP. הימנעו ככל האפשר משימוש בנוזלים מכיוון שהם עלולים לפגוע לצמיתות ברכיבים האלקטרוניים. אם הרטבת אותם בטעות, נסה לערום אותם בערימה של אורז יבש או סיליקה ג'ל כדי לספוג את הלחות.

 • כבה תמיד את הטלפון הנייד שלך לפני הניקוי.

 • אין להשתמש במייבש שיער לייבוש סמארטפון החשוף למים. מכשיר זה מכיל רכיבים רבים שניזוקים בקלות אם הם נחשפים לחום.

כיצד לנקות סדקים במקלדת ובסמארטפון

מלבד המסך, הרווחים בין מקשי המקלדת לבין הרווחים לטעינת הטלפון תמיד פתוחים ותופסים אבק. בצע את השלבים כיצד לנקות את הטלפון החכם באופן הבא:

 • כבה את הטלפון החכם והסר את כל הכבלים המחוברים אליו.

 • השתמש במקלון צמר גפן כדי לנגב את הרווחים בין מקשי המקלדת למרווחים המחברים. שלב זה אמור להספיק כדי להיפטר מהאבק והלכלוך.

 • השתמש באוויר דחוס כדי לנשוף את האבק הכלוא עמוק יותר. אם אין אוויר דחוס, השתמש במברשת חדשה ונקייה.

 • ניתן להשתמש באוויר דחוס גם כדי לנקות את החלק הפנימי של הטלפון אם אתה יכול לפתוח אותו. אל תנקה את פנים הטלפון עם חומרים אחרים.

כיצד לנקות מצלמת HP מלוכלכת

בנוסף לדעת לנקות מסך סלולרי, צריך לדעת גם לנקות מצלמת סלולר מלוכלכת. כי מצלמה מלוכלכת לא תוכל לספק איכות תמונה מקסימלית של תמונה. למעשה, אבק שנכנס למצלמת HP יגרום לתמונות להיות מטושטשות. אז, זה לא שהמצלמה לא טובה, אלא מלוכלכת ולא מתוחזקת. הנה איך לנקות אותו.

 • נגב משקפיים. מכיוון שיש לו סיבים שיכולים לקלוט אבק, משקפי ראייה יכולים לנקות את שכבת הזכוכית של עדשת המצלמה.

 • משחת שיניים. אם המצלמה מאובקת ושרוטה, משחת שיניים היא הפתרון. מרחו כמות קטנה של משחת שיניים על המצלמה ולאחר מכן נגב אותה בעדינות עם רקמת פנים.

 • שמן אקליפטוס. המצלמה מאובקת מכיוון שהיא לרוב ממוקמת בכל מקום. אך אל דאגה, ניתן להשתמש בשמן אקליפטוס כחלופה להסרת אבק מעדשת המצלמה. זרוק מעט שמן אקליפטוס על רקמת פנים רכה, ואז נגב בעדינות את זכוכית עדשת המצלמה.

איך לטפל במסך סופר אמולד

בדקו איך מנקים סמארטפון כך שמסך המגע יישאר עמיד ונקי מחיידקים
בדקו איך מנקים סמארטפון כך שמסך המגע יישאר עמיד ונקי מחיידקים!

עם התחכום שלו, למסך Super Amoled יש את היכולת לפלוט אור בכל פיקסל. כתוצאה מכך, מסכי Super Amoled חסכוניים יותר באנרגיה, בעלי ניגודי צבעים חדים ושחור עמוק יותר. מאז 2019, יש הרבה מוצרים לטלפונים ניידים המשתמשים במסכי Super Amoled.

כדי לייעל ולשמור על איכות המסך, אתה צריך שיטה מיוחדת כיצד לטפל במסך סופר אמולד. כמובן, שיטה זו תהיה שונה מאיך לנקות את מסך HP או איך לטפל במסכי מגע בכלל. עקוב אחר העצות כדלקמן:

 • הימנע משימוש בטפטים בעלי צבעים רבים. טפטים עם תוכן צבע מוגזם נוטה לפגוע בפיקסלים של מסך Super AMOLED. מומלץ להשתמש בטפט סלולרי לא בהיר מדי בצבע.

 • שימוש בטפטים נעים. אם אתה בכל זאת רוצה להשתמש בטפט צבעוני ובהיר ולא רוצה לפגוע בפיקסלים של המסך שלך, אז השתמש בטפט שזז. באמצעותו, הפיקסלים ימשיכו לעבוד על ידי מתן צבעים שונים.

 • הורד את רמת הבהירות. על מנת להיות עמיד בשימוש, אל תגדיר את רמת הבהירות למקסימום. מלבד היכולת להזיק לעיניים שלך, גם הפיקסלים של מסך הסופר אמולד ייפגעו.

 • הגדר את המסך לפעיל בנקודת הזמן הנמוכה ביותר. להפעלת מסך או פסק זמן מסך במסך Super Amoled אין התנגדות טובה. במילים אחרות, לוחות התצוגה של Super Amoled הם בעלי עמידות נמוכה. לכן אנחנו צריכים להפחית את עומס העבודה של הפאנל על ידי הגדרת המסך פעיל בזמן הנמוך ביותר.

כדי שניתן יהיה להשתמש בטלפון הסלולרי או בסמארטפון שלך במשך תקופה ארוכה, אז אתה צריך דרכים לטפל במסך המגע והמצלמה כך שיהיו נקיים מאבק, למשל, כיצד לנקות את מסך הסמארטפון אשר נדון ב פירוט למעלה. לא רק כדי להפוך את הביצועים של הסלולר לאופטימליים יותר, אלא גם לבריאות שלך, הנטולת חיידקים שעלולים לגרום למחלות.

ישנם מספר דברים שצריך לקחת בחשבון כיצד לנקות את מסך הסמארטפון. אל תשתמש ביותר מדי נוזלים כדי לנקות את הטלפון החכם. הימנע משימוש במייבש שיער כדי להאיץ את תהליך הייבוש. אם יש לך ספק כיצד לנקות אותו, פנה ליצרן הטלפון הנייד שלך.

 • אל תשתמש ביותר מדי נוזלים לניקוי הסמארטפון.

 • הימנע משימוש במייבש שיער כדי להאיץ את תהליך הייבוש.

 • אם יש לך ספק כיצד לנקות אותו, פנה ליצרן הטלפון הנייד שלך.