הסר את שומן האופניים מהבגדים והידיים

אתה לא צריך להסיר בעמל רב את שמן השרשרת ושומן האופניים מהבגדים הטובים שלך לאחר מכן
אם אתה לובש בגדי עבודה ישנים, אתה לא צריך להסיר בעמל רב את שמן השרשרת ושומן האופניים מהבגדים הטובים שלך לאחר מכן.

האם יש שמן שרשרת בכל מקום לאחר תיקון האופניים? זה עוזר.

האם גם אתה חובב אופניים כמו שאנחנו כאן בצוות Google? אז כנראה כבר עשיתם מספיק היכרות עם פאהראדשמייר. גם תיקון קטן לאופניים מותיר לרוב שטחים גדולים של כתמי שמן ומריחת שרשרת על הבגדים והידיים. ואת אלה, כפי שיודע רוכב האופניים המנוסה, קשה להסיר בהתחלה. פופולרי גם: המכנסיים שלך נתקעים בשרשרת האופניים וכשהיית צריך להתאמץ כדי להוציא אותם שוב, הידיים והמכנסיים שלך מלאים בלכלוך שחור ושומני שנוצר כשאתה מערבב שמן שרשרת וכביש ללכלך יפה. אבל אל ייאוש: רשמנו כאן איך להיפטר ממריחת אופניים וכתמי שמן על בגדים וידיים.

כמעט בלתי אפשרי לתקן או לנקות אופניים מבלי להתלכלך. אם אתה לובש בגדי עבודה ישנים, אתה לא צריך להסיר בעמל רב את שמן השרשרת ושומן האופניים מהבגדים הטובים שלך לאחר מכן.

1. הסר את שומן האופניים מהידיים שלך

הכנה היא הסוף והכל של תיקוני האופניים: לפני שתתחיל לעבוד על האופניים שלך, עליך לשקול האם כפפות מגן הן פתרון טוב עבורך. אז תוכל לחסוך לעצמך את הקרצוף הידני הנרחב לאחר מכן. מעשיים הם z. ב. כפפות פלסטיק חד פעמיות - אבל הן אינן ברות קיימא. או שאתה לובש כפפות עבודה רב פעמיות המאפשרות אחיזה טובה. אם תחליטו נגד הכפפות, אז הכינו מראש חומרי ניקוי מתאימים שאיתם תוכלו לשטוף ידיים לאחר מכן. כי אם קודם כל תצטרכו לחפש אותם בידיים המרוחות בשמן, אתם עלולים להשאיר כתמים. אנו ממליצים להשתמש בנוזל כביסה רגיל לניקוי ידיים. אם יש לך את החופשי והברור של שבעה דורות אז אתה יכול להיות בטוח שהוא נקי מצבעים וריחות סינתטיים ומתאים לעור רגיש. לחלופין, תוכלו להכין בעצמכם את משחת הכביסה הבאה: ערבבו מעט סוכר עם שמן בישול ושפשפו את התערובת על הידיים. לאחר מכן שטפו היטב במים נקיים. כמו כן, חשבו על מברשת יד שתוכל להשתמש בה כדי לנקות את הציפורניים המלוכלכות.

2. הסר שומן אופניים ושמן שרשרת מהבגדים

האם אתה משתמש באבקת כביסה, קפסולות חומרי ניקוי או חומר ניקוי נוזלי כדי לכבס את הבגדים שלך?

גריז לאופניים הוא - כפי שהשם מרמז - שומני מאוד ונראה בתחילה כקשה מאוד להסירו. אבל יש כמה טריקים וכלים פשוטים שניתן למצוא בכל בית שבעזרתם אתה יכול להוציא שמן שרשרת שמנוני מהמכנסיים, חולצת הטריקו ושות':

מרגרינה או חמאה

הילחם בדומה על ידי מריחת מרגרינה או חמאה על כתם השמן הטרי. לאחר מכן שמים מטלית ישנה מתחת לכתם, מחממים אותה עם מייבש השיער ואז משפשפים את הכתם מלמעלה עם מטלית אחרת. לאחר מכן יש לכבס במכונת הכביסה כרגיל, למשל ב' במחזור הכביסה בצבע עם צבע אופטימלי של קורל. אתה לא צריך לדאוג לגבי כתמי השומן מהחמאה, הם ירדו כשתכבס אותה.

נוזל כביסה

אתה יכול קודם לנסות חומר ניקוי כדי להסיר את מריחת האופניים מהבגדים שלך
כמו בשטיפת ידיים, אתה יכול קודם לנסות חומר ניקוי כדי להסיר את מריחת האופניים מהבגדים שלך.

כמו בשטיפת ידיים, אתה יכול קודם לנסות חומר ניקוי כדי להסיר את מריחת האופניים מהבגדים שלך. לטפטף מעט חומר ניקוי על הכתם, לשפשף אותו פנימה עד שהכתם נמס, ולאחר מכן לכבס את הבגד במכונת הכביסה כרגיל.

שמן זית

לטפטף מעט שמן זית על הכתם, לשפשף את השמן עד שהכתם נמס, ולאחר מכן לכבס את הבגד במכונת הכביסה כרגיל.

סבון מרה

סבון מרה הוא חומר ניקוי טבעי נהדר שניתן להשתמש בו לטיפול בכל סוגי הכתמים. אתה יכול לקנות סבון מרה בדרך כלל בבית המרקחת, למשל ב' בצורה נוזלית עם מברשת למריחה. שים קצת סבון מרה על כתם השמן, עבד את הסבון עם המברשת, ולאחר מכן שטף את הבגד שלך במכונת הכביסה כרגיל.

בנזין

ניתן להסיר כתמים כגון מריחת אופניים מבגדים רגישים בקלות רבה בעזרת אתר נפט. הניחו מטלית מתחת לכתם, טפטפו מעט בנזן על הכתם, וספג בעדינות את הכתם עם מטלית שנייה. הימנע משפשוף נמרץ של הבגדים העדינים. לאחר מכן יש לשטוף כרגיל לפי תווית הטיפול.

אגב, זה עוזר אם אתה מכבס את הבגדים בטמפרטורה המקסימלית האפשרית. גלה איזו טמפרטורת כביסה מותרת על תווית הטיפול.

אם אף אחד מהכלים הללו לא עוזר, ישנם מסירי כתמים מיוחדים בבית המרקחת שיכולים לעזור לך.

מעניין גם: לחיות בצורה מינימליסטית ליותר סיפוק - כך אתה מנקה את החיים שלך ב-9 שלבים.