טיפים לחיסכון במים עם מכונת כביסה

בנוסף לחיסכון במים בשימוש במכונת כביסה
בנוסף לחיסכון במים בשימוש במכונת כביסה, תוכלו להאזין כאן גם לטיפים לחיסכון בחשמל בשימוש במכונת כביסה.

כביסה במכונת כביסה יכולה למעשה לחסוך יותר מים מאשר כביסה ביד. מאמר זה מתאר מספר דרכים.

האם זה נכון שכביסה במכונת כביסה מבזבזת יותר מים מאשר כביסה ביד? לא באמת. הסיבה היא שבדרך כלל יש צורך לטבול כביסה לחלוטין במים בעת כביסה ידנית, בעוד שעם מכונת כביסה קדמית הכביסה אינה צריכה להיות שקועה לחלוטין. טכניקת הכביסה הנשענת על סיבוב הצינור וכוח המשיכה היא היתרון של מכונת כביסה קדמית. לכן, מכונת כביסה עם פתיחה קדמית מסוגלת לחסוך עד מחצית מהמים הנדרשים למכונת כביסה עם הטענה עליונה. בדומה לשיטת הכביסה ידנית, מכונת הכביסה העליונה צריכה לטבול לחלוטין את הכביסה, ובכך לצרוך יותר מים.

האם זה נכון שכביסה במכונת כביסה מבזבזת יותר מים מאשר כביסה ביד
האם זה נכון שכביסה במכונת כביסה מבזבזת יותר מים מאשר כביסה ביד?

בחרו מחזור כביסה לפי כמות הכביסה והשתמשו בחומר ניקוי מיוחד למכונות כביסה, כמו רינסו מטיק, בכמות הנכונה כדי למנוע קצף עודף כך שלא תצטרכו להשתמש בתכונת השטיפה מחדש ומכונת הכביסה תחזיק מעמד. ארוך יותר.

כיצד לחסוך במים בעת הכביסה

איך לחסוך במים הוא למעשה פשוט מאוד ואינו דורש כלים מיוחדים כל עוד יודעים כיצד. להלן מספר טיפים לחיסכון במים בעת כביסה באמצעות מכונת כביסה:

  • המתן עד שמכונת הכביסה תתמלא. אסוף מספיק כביסה כדי למלא את גיגית מכונת הכביסה. על ידי ניצול הקיבולת המרבית שלו, אינך מבזבז את המים הדרושים למחזור כביסה אחד. למרות זאת, הימנעו מצפיפות מכונת הכביסה מעבר לקיבולת שלה.

  • התאם את מחזור הכביסה. אם עליך להשתמש במכונת הכביסה לפני שהאמבט מלא, התאם את מחזור הכביסה לחצי מהאמבט או מחזור קצר כדי לחסוך במים.

  • השתמש בחומר ניקוי מיוחד למכונות כביסה. בניגוד לחומרי ניקוי לכביסה ידנית, חומרי ניקוי למכונות כביסה פחות קצפים ולכן אין צורך לשטוף שוב ושוב ואין צורך להוסיף עוד מחזור שטיפה. עם פחות קצף, מכונת הכביסה מחזיקה מעמד זמן רב יותר. בחרו חומר ניקוי איכותי המסוגל להתמוסס בצורה מושלמת בתנאי מים שונים, מים קשים ורכים כאחד, ומסוגל להרים כתמים ולכלוך ביעילות, כמו נוזל Rinso matic לטעינה קדמית. פעל לפי המינון המומלץ כדי למנוע עודף קצף.

  • שפשפו תחילה כתמים עקשניים. ניתן להגיע לדרכים לחיסכון במים גם על ידי התמודדות עם כתמים על בגדים בהקדם האפשרי. אם אתה מוצא כתם, יש לשפשף מיד את האזור מבלי לחכות ללוח הזמנים הבא של הכביסה. זכור שככל שהכתם נשאר זמן רב יותר, כך יהיה קשה יותר להסירו. משמנים את האזור המוכתם עם חומר ניקוי נוזלי, הוסיפו מעט מים, ואז שפשפו או צחצחו עד שהכתם נעלם. לאחר מכן אתה מכבס אותו במכונת הכביסה עם שאר הכביסה. אסור לאפשר לבגדים מלוכלכים להצטבר בתנאי לחות כדי למנוע התפשטות של חיידקים ופטריות. שלב זה של שפשוף הכתם לפני הכנסת הבגדים למכונת הכביסה גם מונע ממך לחזור על מחזור הכביסה.

  • בחר מכונת כביסה עם יעילות גבוהה. אם יש לכם הזדמנות לקנות מכונת כביסה חדשה, בחרו את זו היעילה ביותר בשימוש במים ובחשמל. בדרך כלל תוכל למצוא דירוגים עבור צריכת חשמל ומים על התווית או במדריך למכונת הכביסה. למכונות כביסה יש כמות קבועה של מים לפי בחירת מחזור הכביסה והעומס, בעוד שאם אתה שוטף ביד אתה נוטה להשתמש ביותר מים כי אין כמות קבועה.

בנוסף לחיסכון במים בשימוש במכונת כביסה, תוכלו גם להאזין לטיפים לחיסכון בחשמל בשימוש במכונת כביסה כאן. ומה שבטוח הוא שמכונת הכביסה באמת עוזרת לכם לחסוך באנרגיה ובזמן.

  • עד כמה שניתן מלאו את מכונת הכביסה בכביסה לפני תחילת מחזור הכביסה

  • בחר מחזור קצר אם אין לך הרבה כביסה

  • השתמש בחומר ניקוי מיוחד למכונות כביסה

  • בחרו במכונת כביסה עם רמת יעילות גבוהה