ניקוי מהיר לפני ביקור בלתי צפוי

והדבר האחרון שתרצו במצב כזה הוא ביקור לא צפוי
והדבר האחרון שתרצו במצב כזה הוא ביקור לא צפוי.

ביקור לא צפוי ובלאגן בדירה. הודות ל-7 הטיפים שלנו, תוכלו להירגע תוך 25 דקות.

לפעמים פשוט אין לך זמן לנקות. והדבר האחרון שתרצו במצב כזה הוא ביקור לא צפוי. אבל חוק ההסכמה הוא בלתי פוסק, ואז לא נותר אלא ניקוי ברק. להלן מספר טיפים כיצד לנקות את הדירה במהירות.

"עוד דקה נהיה איתך", נשמע השפופרת, ואתה מרגיש שאתה לא יכול לנקות את העומס סביבך כל היום. אל תיכנס לפאניקה! רק 25 דקות.

1. נקו רק את החדרים החשובים ביותר

מהמסדרון לוקחים אורחים לסלון. אם הוא מחובר למטבח או שאתם עוברים במטבח, עשו גם שם ניקוי בזק. אסור לשכוח את השירותים והשירותים - האורחים עשויים לרצות להקפיץ או לשטוף ידיים. עבור חדרים אחרים, פשוט סגור את הדלת.

באילו נושאים אתה מתעניין יותר?

2. לפנות מקום באולם

ודא שלאורחים יש מקום לתלות את הז'קט שלהם. כל שעליכם לעשות הוא לשחרר וו אחד או שניים על המתלה ולהחביא במהירות את עודפי הבגדים בארון או בחדר שייסגר במהלך הביקור. אתה קובר את הנעליים שלך באולם? גם צמצם את מספרם כך שיהיה להם מקום נכנס לשינוי.

3. אל תישאר מחוץ לפרטים

התמקד תחילה במשטחים גדולים. נגבו את השולחן בו תישבו עם האורחים, נגבו את הרצפה, הסירו כתמי סבון גלויים על הכיור ואל תתנו לעצמכם להסיח את דעתכם מדברים קטנים וחסרי משמעות. יהיה מספיק זמן למיין ספרים, לטפל בצמחי בית או לתיק מסמכים עם יציאת הביקור.

4. לטפל בשירותים ובשירותים

עשו גם שם ניקוי בזק
אם הוא מחובר למטבח או שאתם עוברים במטבח, עשו גם שם ניקוי בזק.

ניקיון השירותים והשירותים משפיע על הרושם שהאורחים ייקחו מביתכם. ולא רק זה. כמובן שיהיה לך נעים יותר להשתמש בשירותים ובכיור, שלא תגן על עצמך. אז פנקו את המבקרים שלכם בשירותים וכיור נקיים, הרבה סבון ומגבת ריחנית. קח מגבוני ניקוי cif על הכיור והברזים, ואז תוכל לנקות את האסלה בקלות

5. הסחת דעת

השטיח במהירות את השטיח והספה בסלון. אל תשכחו להרים את כריות הנוי. נגב את שולחן הקפה עם מפיות אוניברסליות ללא כלור בניחוח לבנדר. אתה לא יכול לנגב את האבק? לא משנה, תסיח את דעתו מהטלוויזיה. אפשר להנמיך אותו ולתת לו לרוץ ממש כמו רקע שקט שימשוך את עיני האורחים, כך שהם לא ישמרו את עיניהם על המדפים המאובקים.

6. שחרר שטחים גדולים

מטבח מלא בכלים, ערימות של מגזינים על השולחן ועל השטיח צעצועים מפוזרים. - ככל שיותר דברים ממלאים שטחים גדולים, הדירה שלך נראית לא מסודרת יותר. שטפו את הכלים במהירות. אם הזמן שלך אוזל, הכניסו אותו למדיח הכלים. אם אין לך מדיח כלים, אתה יכול להחביא זמנית כמה כלים בתנור ולהניח בצורה מסודרת את הכוסות והכוסות בכיור. לאחר מכן נגב את השיש במטבח עם ספריי cif nature's. הניחו את המגזינים על השולחן באחד החדרים שאליהם המבקר לא ילך. נקו את הצלחת שלו עם מטלית לחה, הוציאו את הפלייסמט או החליפו אותו מיד באחד נקי. שלב ילדים בניקוי הצעצועים. כל מה שהם צריכים לעשות זה לזרוק דברים לקופסה הניתנת לנעילה או לקחת אותם לחדר שלהם. הודות למספר אזורים ריקים, הדירה שלכם תיראה מסודרת.

7. לעשות דירה

נעלי ספורט מיוזעות, שירותים לחתולים, עשן סיגריות, שמן שרוף ואוויר נשוף עלולים להרוס את הרושם של משק בית מסודר היטב. ברגע שיש לך ניקוי בזק מאחור, זכור וחשוב על ריחות לא נעימים שהם עצמם כבר לא מרגישים יותר, אבל עולה חדש "מכה דרך האף". פתחו לחלון הדקה, השתמשו במטהר אוויר או הדליקו נר ריחני. בזמן שהשטוח מפיץ ניחוח נעים, הכינו את עוגיות השולחן או פינוקים אחרים שיש לכם בהישג יד, ואולי יבוא ביקור.

הגעת אורחים בלתי צפויים היא הוכחה נוספת לכך שמשתלם לנקות באופן קבוע. אבל זה לא חייב להיות רק אתה. ילדים יכולים גם לעזור לך עם קרח. אתה יכול לגלות איך להכין שיעורי בית לפחות קצת יותר כאן.