5 סיבות לארגן את הבית אחרי החגים

אז אם אתם מתארגנים בבית אחרי החגים ואתם יכולים לבלות את השעות הנוספות לבילוי ולביחד
אז אם אתם מתארגנים בבית אחרי החגים ואתם יכולים לבלות את השעות הנוספות לבילוי ולביחד.

להביא לחיים בלוז שלאחר החג

גם אתם מושפעים מלחץ אחרי החגים? רובנו כנראה מצפים לחופשה הבאה שלנו. אז זה לא פלא שרבים מאיתנו נפגעים מהבלוז שלאחר החג כשאנחנו חוזרים לחיי היומיום. אני עצמי בדיוק חזרתי הביתה מ-10 ימים בספרד שטופת השמש, ומזג האוויר האפור של סוף הקיץ כאן בדנמרק בהחלט לא מרגש. למרות שניקיון הוא כנראה לא הדבר הראשון שאנחנו רוצים, בית מאורגן יכול לשמור על מצב הרוח אחרי החגים. הנה 5 דרכים שבהן בית מאורגן יכול להפחית מתח לאחר החגים.

במקום לארגן את חופשת החזרה הביתה, נסו לעשות זאת מוקדם יותר. כך מגיעים הביתה לבית נחמד שלא צריך יותר מסתם העברת מטלית על המשטחים.

ארגון הבית מרוויח

ככל שאני מתבגר, אני מקבל את מה שאמא היקרה שלי תמיד אומרת: העומס בבית נותן לי בלאגן בראש. משהו שאני כנער הרבה פעמים שללתי מכל וכל. יש הרבה מה שמצביע על כך שבית מאורגן יכול לעזור להפחית את הלחץ אחרי החגים. זה מאוד הגיוני כשחושבים שהעומס עוזר לעתים קרובות ליצור מצבים מלחיצים. בית עמוס יכול גם להרגיש כמו תזכורת נצחית שעלינו להספיק יותר. אז קחו יום להתארגנות לקראת חופשה נטולת מתח.

התארגנות מפחיתה את הלחץ בבוקר

בית מאורגן יכול לעזור להרגע בבוקר. עבור רבים, במיוחד משפחות עם ילדים, הבוקר יכול להיות מלחיץ למדי. אז כשרק עברנו מבקרים עצלים ארוכים עם שעתיים של ארוחת בוקר, אז הלחץ והבלגן שמגיעים עם היציאה מהדלת בזמן יכולים להרגיש עצומים. בית מאורגן מפחית מתח על ידי מניעת רגעי לחץ אופייניים שרבים מאיתנו חווים בבוקר. על ידי קביעת מקום קבוע לחפצים שלך, אתה נמנע מלהתרוצץ בלי ראש כדי למצוא את מפתחות המכונית או הטלפון שלך. על ידי מיון ארונות המטבח שלך, אתה יכול לשים תחילה את מוצרי ארוחת הבוקר הרגילים שלך, כך שלא תצטרך לשלוף הכל החוצה כדי למצוא את שיבולת השועל. רשימת הדוגמאות אינסופית.

בעל בית מאורגן נותן זמן לביחד

הנה 5 דרכים שבהן בית מאורגן יכול להפחית מתח לאחר החגים
הנה 5 דרכים שבהן בית מאורגן יכול להפחית מתח לאחר החגים.

על ידי ארגון הבית, אנחנו מקבלים יותר זמן אחד לשני. זמן חג כולל הרבה זמן רגוע עם אלה שאנחנו הכי אוהבים. אז כשאנחנו חוזרים הביתה זה יכול להיות מהפך גדול להיות ביחד על בסיס יומי במקום. עבודה, בית ספר, מטלות יומיומיות, בישול ושאר מטלות בית יכולות בקלות לתפוס את רוב היום שלנו, ולהשאיר מעט מאוד זמן אחד לשני. כשאנחנו מארגנים את הבית, אנחנו מקבלים יותר זמן לבלות אחד עם השני בנוסף לכל המעשיות. אז אם אתם מתארגנים בבית אחרי החגים ואתם יכולים לבלות את השעות הנוספות לבילוי ולביחד.

מטבח מסודר מקל על הבישול

אחרי מזנוני בראנץ' יומיים, ביקורים במסעדות וארוחות ערב יוקרתיות, הבישול היומיומי יכול להרגיש כמו עניין משעמם. עבור רבים מאיתנו, קבלת אוכל טוב ובריא על השולחן בכל יום היא כנראה אפילו גורם לחץ באופן כללי. מטבח ומקרר מסודרים יכולים לעשות הרבה כדי להפוך את הבישול לקל יותר ופחות מלחיץ. אז זה יכול להיות רעיון ממש טוב אחרי החגים. להשפעה נוספת, תוכלו להתחיל כל שבוע בתכנון מה לאכול באותו שבוע, להכין רשימה של מה שחסר ולקנות הכל בבת אחת.

זמן מאורגן לחיסכון בזמן

פעילויות הפנאי שלנו הן חלק מאוד בסיסי מהרווחה הכללית שלנו. רבים עשויים אפילו לבלות חלק מהחופשה שלהם בתחביב שלהם. ביום עמוס, זה יכול להיות מספיק קשה לפנות זמן לפעילויות הפנאי שלנו, כך שאם אין לנו בית מאורגן, זה נהיה קשה עוד יותר. על ידי ארגון הבית, יהיה יותר זמן להמשיך ולטפח את הפעילויות האהובות עלינו, מבלי לחוש בלחץ או מצפון רע.