ניקיון ביתי קל ויעיל

כי מאז בית הספר היסודי אני מכיר את הניקיון והניקיון של הבית כי אמא שלי לימדה אותי
אולי זה אוטומטי, כי מאז בית הספר היסודי אני מכיר את הניקיון והניקיון של הבית כי אמא שלי לימדה אותי.

מהי הדרך היעילה ביותר לנקות את הבית? איך אתה יכול להיות כל כך חרוץ לנקות? התשובה שאתה מחפש נמצאת למטה.

במשך יותר מחמש שנים שיתפתי הרבה על ניקיון ברשתות החברתיות. כי זה משהו שאני מאוד אוהב, אז זה לא קשה לעשות את זה. לפעמים אני מקבל שאלות מחברים, מהי הדרך היעילה ביותר לנקות את הבית? איך אתה יכול להיות כל כך חרוץ לנקות? התשובה שלי קלה, כי זה הפך להרגל שלי מאז שהייתי קטן, זה קל לעשות את זה. אולי זה אוטומטי, כי מאז בית הספר היסודי אני מכיר את הניקיון והניקיון בבית כי אמא שלי לימדה אותי.

אבל אם אתה יכול לחלוק את התשוקה שלך, נסה לזכור את החדית' שכתוב "ניקיון הוא חלק מאמונה", מהחדית' הזה, האיסלאם מלמד שאללה SWT אוהב ניקיון. אם אנחנו רק רוצים לסגוד, אנחנו חייבים לטהר את עצמנו, נכון? ברוך ה', אם תזכור את החדית' הזה, תזכור גם כמה חשוב הניקיון.

התחל מהמיטה

כל יום, היום שלי מתחיל בהסדרת המיטה שלי. בשבילי זה מאוד חשוב לשמור על מצב הרוח כל היום. אני בדרך כלל מתחיל בפריקת השמיכה או השמיכה ואז מסיר תחילה את הכריות.

הטיפים שלי לניקוי החדר הם,

1. יש לספק תמיד מקל מטאטא קטן בחדר מיוחד לניקוי האבק על המזרון ועל הכרית. בנוסף, פעם בשבוע אני משתמשת בשואב מיוחד לניקוי מזרונים, כריות ושמיכות כך שיהיו נקיים מקרדית.

מהי הדרך היעילה ביותר לנקות את הבית
לפעמים אני מקבל שאלות מחברים, מהי הדרך היעילה ביותר לנקות את הבית?

2. חשובה לי גם בחירת סט מצעים. אני תמיד בוחרת את סוג חומר סט המצעים שהוא רך ולא חם, כמו חומר Tencel. בחירת הצבע היא גם חשובה. אני תמיד בוחרת בצבע רך עם צבע אחד בוהק ובולט שבדרך כלל אני בוחרת לכיסוי הכרית שלי.

3. מצד שני, אני מכניסה בכוונה את כל כלי האיפור למגירת השידה, כדי שכלי האיפור לא יהיו חשופים לאבק. פעם בשבוע אני מנקה את המגירה, מוודא שלא ישקע בה אבק.

4. לחדר הילדים אל תשכחו לנקות גם אותו באופן קבוע. הזמינו אותם לעשות זאת כדי שגם יתרגלו לשמור על החדרים שלהם נקיים ומסודרים. יש למקם צעצועים במקום מיוחד לפי כל קטגוריה כדי שיהיו מסודרים, נקיים יותר וקלים יותר למצוא ולסדר אותם.

5. בבית שלנו יש כלל אחד לא כתוב שכל בני המשפחה חייבים להבין ולפעול לפיו, כלומר לא להכניס אוכל לחדר השינה. זה נעשה כדי למזער את נוכחותם של חרקים או ריחות לא נעימים.

כיצד לנקות את חדר האמבטיה

1. לשירותים יש לי לוח זמנים מיוחד פעם בשבוע, כי ניקיון האמבטיה חייב להיות מפורט יותר. עם זאת, על בסיס יומי, אני תמיד מוודא שרצפת חדר האמבטיה יבשה, כיור שטיפת הידיים והאסלה נקיים, מגבות חייבות להיות נקיות, יבשות ומריחות טוב.

2. אחת לשבוע אנקה ביתר פירוט את חדר האמבטיה. בדרך כלל אני מתחיל בשימוש בחומר ניקוי לשירותים ואז מצחצח את הקצוות של רצפת חדר האמבטיה שהיא בדרך כלל מקום להצטברות לכלוך או טחב. אל תשכחו להבריש את כיור שטיפת הידיים ולוודא שברז המים והמקלחת נקיים ואין כתמי מים. איך ל? השתמש בחומר ניקוי מיוחד להסרת אבנית, הנפוץ בסופרמרקטים.

3. אחרי שהכל נקי, אל תשכחו לשים את מפיג הריח לחדר. זה יכול להיות מפזר ג'ל, שעווה או קנה.

טיפים לניקוי מטבח

לאחר שווידאתי שהשירותים תקינים, אני בדרך כלל מתחילה לנקות את המטבח. חשוב מאוד להתחיל לבשל עם מטבח נקי. מלבד זאת נתמקד יותר בבישול, גם ניקיון האוכל יובטח.

לאחר שווידאתי שהשירותים תקינים
טיפים לניקוי מטבח. לאחר שווידאתי שהשירותים תקינים, אני בדרך כלל מתחילה לנקות את המטבח.

ובכן, בחודש הצום הזה, בדרך כלל המטבח שלי עמוס מהרגיל כי אני מבשל פעמיים, כדי להכין לסחור ולאיפתר. גם הכלים נערמו! לפעמים מגישים יותר אוכל, אז גם כלים עומדים בתור לשטיפה.

טיפים כדי שהמטבח תמיד יהיה נקי וחסר ריח ממני,

1. אל תשאירו את הכלים בכיור המטבח לאורך זמן. אם זה ארוך מדי, זה יכול להיות מסריח. דמיינו שאתם מתעוררים עם ריח לא נעים מהמטבח. כבר עייף לפני שהתכוננו לסחור. אז בערב אחרי הכל, אני אנקה את המטבח ואשטוף כלים. כמו כן, לאחר סחור, אני גם דואג שהצלחת נקייה במקומה.

2. מסתבר שמלח מסוגל לנקות את הכתמים על המחבת, אתם יודעים! טיפ זה לשטיפת כלים הוא גם קל מאוד לעשות. הדרך שבה זה עובד זהה לשפשוף באפר. אתה רק צריך להכין ספוג יבש ולהוסיף מעט מלח, לשפשף על האזור המוכתם. המלח המשמש משמש ליצירת אפקט שוחק מיידי.

3. אם פנים הסיר נפגע מהאש, נסו להשרות אותו במים וגם לפזר כמה כפות מלח, ואז להשאיר למשך הלילה. למחרת, מרתיחים בו את מי המלח כדי לצמצם את סימני הצריבה למקסימום. ברוך השם, הכתם נעלם, המחבת שוב נקייה והיא מוצגת יפה במטבח.

אני מקווה שהטיפים האלה ואיך לנקות את הבית יכולים להיות שימושיים, כן. שמירה על ניקיון היא סוג של הכרת התודה שלנו על מה שאללה נתן. יש לקוות שבזכירת המשפט הזה תמיד, תהיה לנו מוטיבציה להבטיח תמיד שהסביבה בה אנו חיים תהיה נקייה ומסודרת לחיים נוחים ובריאים.