איך לסדר את השולחן?

קנה מארגן שולחן או שולחן מסודר
קנה מארגן שולחן או שולחן מסודר, מצא משהו מתאים לצרכים שלך.

גלה רעיונות פשוטים לארגון שולחני שיעניקו לך סביבת עבודה מסודרת יותר תוך זמן קצר. שמור על שולחן העבודה שלך מסודר כדי להפחית את הלחץ ולעבוד טוב יותר.

אם אתה עובד או מבלה זמן רב ליד שולחן העבודה, אתה תהיה מודע היטב למטרד שבצורך לנווט בין פיסות נייר מוזרות, נייחים והרבה כבלים סבוכים. זו בהחלט לא דרך העבודה המאורגנת ביותר! סביבת עבודה מבולגנת יכולה למעשה להוביל לעלייה במתח וחרדה, וזו הסיבה ששמירה על שולחן העבודה שלך מסודר היא כל כך חשובה. כדי לעזור לך לנקות את שלך, הנה כמה טיפים קלים ויעילים כיצד לארגן את שולחן העבודה שלך.

שימוש בקופסת כבלים מסודרת היא דרך מצוינת לא רק לארגן את כל החוטים המבלבלים את אזור השולחן שלך, אלא גם למנוע מאחרים למעוד עליהם.

רוקן את שולחן העבודה שלך

הצעד הראשון לשולחן כתיבה מסודר יותר הוא להיפטר מהכל. אם יש לך ציוד כבד או שביר, כגון מסכי מחשב, אתה לא צריך לדאוג לגביהם אלא אם כן הכבלים הסבוכים הם חלק מהבעיה שלך. אבל כל השאר, מנייר רופף ועד תיקים גדולים, צריך לקחת מהשולחן ולהניח על הרצפה, מוכן לארגון. הנה איך לצאת לדרך:

  • הסר את כל מה שאתה צריך מהשולחן שלך, החל מהפריטים הגדולים יותר, והשאיר את החלקים הקטנים הקטנים עד אחרון, הנח אותם במקום בטוח כדי שלא תאבד אותם.
  • צור ערימות מסווגות, למשל אחת למסמכי עבודה, אחת לנייחים ואחת לאשפה.
  • היו יסודיים עם מה שאתם מניחים בערימת האשפה, זרקו כל מה שאתם כבר לא צריכים או מסמכים לא מעודכנים. זכור למחזר כל מה שאתה יכול!
  • השתמש במטלית לחה ובמוצר ניקוי, כגון Jif Cream Cleaner, שהוא נהדר להסרת סימנים וכתמים, ונגב את פני השולחן שלך. זכור תמיד לקרוא את אמצעי הבטיחות על כל מוצר ניקוי ולבדוק תחילה אזור קטן.
  • התחל להחזיר את כל מה שכבר יש לו מקום מוגדר, כמו גם את הפריטים הגדולים יותר, מצא להם מקום חדש אם עדיין לא היה להם.

השקיעו במארגן שולחני

סביבת עבודה מבולגנת יכולה למעשה להוביל לעלייה במתח וחרדה
סביבת עבודה מבולגנת יכולה למעשה להוביל לעלייה במתח וחרדה, וזו הסיבה ששמירה על שולחן העבודה שלך מסודר היא כל כך חשובה.

לאחר החזרת כל הפריטים הגדולים, אתה צריך להישאר עם החלקים הקטנים יותר מהשולחן שלך שאין להם בית. אלה בדרך כלל הדברים שבאמת עושים בלגן על השולחן שלך, אז חשוב שתמצא חללים חדשים לשמור אותם. להלן כמה רעיונות מועילים לארגון שולחן עבודה:

  • קנה מארגן שולחן או שולחן מסודר, מצא משהו מתאים לצרכים שלך. בדרך כלל יש להם רווחים להפרדה נייחים, כמו גם אזורים קטנים לפתקים דביקים ופנקסים.
  • אם אתה תוהה איך לארגן את שולחן העבודה שלך כשפשוט אין מספיק מקום, כדאי לשקול לקנות אחסון נוסף, כמו סט מגירות להחליק מתחתיו או לידו.

מצא קופסת כבלים מסודרת

הרעיונות האחרונים של ארגון השולחן שיש לנו עבורך הוא התקנת קופסת כבלים מסודרת אם יש לך הרבה ציוד חשמלי. אלה יכולים להבטיח שהכבלים שלך לא מסתבכים, אינם מכופפים בזוויות מוזרות ומוסתרים מהעין, ויוצרים חלל מסודר הרבה יותר.

ברגע שהשולחן שלך נקי ומסודר, אתה אמור להרגיש הרבה יותר טוב עם העבודה עליו! זכרו, שולחן עבודה מבולגן מוביל למוח הרבה יותר ברור.

  • שחרר את השטח שלך, היפטר מכל הפריטים שאתה לא באמת צריך.
  • צור קטגוריות עבור הפריטים הנותרים, כדי שתוכל לקבץ אותם יחד לאחסון טוב יותר.
  • השתמש בקופסת כבל מסודרת כדי לשמור את כל החוטים שלך יחד וליצור חלל מסודר יותר.