ניקיון משרד ביתי טוב: מהמדפסת ועד לצג המחשב

ניקוי מדפסת הזרקת דיו ניקוי המדפסת במשרד הביתי שלך אינו דורש מיומנויות מיוחדות - פשוט נגב את כל המשטחים
ניקוי מדפסת הזרקת דיו ניקוי המדפסת במשרד הביתי שלך אינו דורש מיומנויות מיוחדות - פשוט נגב את כל המשטחים החיצוניים במטלית לחה, כולל מגש הנייר.

עצות מעשיות לכל מי שעובד מהבית

משרד ביתי הוא פתרון ברור ומעשי עבור עצמאים רבים. בעבר ידוע כמשרד, כיום מדובר בדרך כלל בחדר עבודה נפרד ונפרד. משרד ביתי, כמו שאר חלקי הבית, זקוק לניקיון קבוע. איך לנקות את המשרד הביתי היטב? יש לנו תוכנית בשבילך!

אל תשתמש במגבת נייר, טישו או ספוג כדי לנקות את צג המחשב שלך מכיוון שהם עלולים לשרוט את המשטח העדין של המסך. במקום זאת, בחרו במטלית מיקרופייבר רכה, שגם כשהיא יבשה - תתמודד בצורה מושלמת עם כמעט כל לכלוך על הצג.
איך שוטפים את הכלים?

ניקיון המשרד הביתי - התחל!

בניקיון המשרד חל אותו עיקרון כמו בניקיון חדרים אחרים – על מנת שהעבודה תתבצע במהירות וביעילות, אנו תמיד הולכים מלמעלה למטה. לכן, התחילו לנקות את המשרד מהתקרה - שטפו את אהיל המנורה, ולאחר מכן צחצחו את פינות התקרה עם מברשת. מוכן? אנחנו יורדים נמוך יותר!

אל תשים ניקיון במשרד על... מדף

רוב המשרדים הביתיים מצוידים בציוד משרדי בסיסי כמו מחשב או מדפסת
רוב המשרדים הביתיים מצוידים בציוד משרדי בסיסי כמו מחשב או מדפסת.

מדפים ומתלים ריקים. השתמש בניקיון המשרד שלך כדי לבדוק את המדפים עבור פריטים מיותרים. נקו מדפים ריקים עם מטלית לחה ספוגה בנוזל כביסה, ולאחר מכן נגב אותם יבשים. כשהם יבשים, החזירו עליהם את הקלסרים והספרים. האם אתה בטוח שאתה צריך את כולם במשרד? אם יש פקק או לוח מגנטי תלוי על הקיר של המשרד הביתי שלכם, נקרו ממנו אבק ואז קחו רגע לבדוק שכל הכרטיסים המצורפים אליו מעודכנים. אם הם לא, אנחנו לא צריכים להגיד לך איפה הם צריכים לנחות.

הגיע הזמן לנקות את השולחן

שולחן עבודה הוא מקום העבודה בפועל במשרד הביתי - כשהוא מסודר, קל יותר להתרכז והעבודה עוברת מהר יותר. רוקנו אותן ובדקו את תכולת המגירות. היפטרו מכל מה שמיותר - זרקו את העטים הכתובים, מהדק שבור או פיסות נייר מיותרות. נקו את שולחן העבודה, שטפו את מחזיק העט ונגבו את מנורת המשרד עם מטלית לחה. נכון שבשולחן כזה מיד יותר נעים לשבת?

אנחנו מתחילים לנקות את המקלדת ושאר הציוד המשרדי

רוב המשרדים הביתיים מצוידים בציוד משרדי בסיסי כמו מחשב או מדפסת. כדאי לשאוב אותם באופן קבוע, גם כי זה גורם להם לעבוד יותר ויותר. זכור לנתק אותם מהחשמל לפני הניקוי.

  1. ניקוי המקלדת הדרך הטובה ביותר לנקות את המקלדת היא לטפל בה באוויר דחוס, שיעיף ביעילות אפילו את נקודות האבק הקטנות ביותר מהרווח שבין המקשים. אין לך ציוד "מיוחד" כזה? אל תיכנס לפאניקה. במקרה זה, די במברשת ומייבש שיער (מוגדרים לאוויר קר) כדי לנקות את המקלדת. נקו את פינות המקלדת עם מברשת, ולאחר מכן נשפו את האבק עם מייבש. לבסוף, כדאי לשטוף את המפתחות בנוזל אנטיבקטריאלי..
  2. ניקוי מדפסת הזרקת דיו ניקוי המדפסת במשרד הביתי שלך אינו דורש מיומנויות מיוחדות - פשוט נגב את כל המשטחים החיצוניים במטלית לחה, כולל מגש הנייר. השתמש באוזניים כדי לנגב את הכפתורים.
  3. ניקוי מדפסת הלייזר השתמש במטלית לחה כדי לאבק את המדפסת, כולל הזנת הנייר ומיכל הפלט. כדי לנקות את החדר הפנימי, הסר את הנייר מהמדפסת, פתח אותו והסר את הטונר מבפנים (מכיוון שהטונר מגיב בקלות רבה לאור, כסה אותו במטלית כהה כגון מגבת). שאבו את התא, הכנס את הטונר פנימה וסגור את המדפסת.

לבסוף, נגב את כל הכבלים וסיימת!

ניקוי הרצפה - סוף טוב לניקיון משרדים

לפי העיקרון שאנו מנקים מלמעלה למטה, בסופו של דבר תנגבו את הרצפה. אם, כמו ברוב המשרדים ה"אמיתיים", יש לו שטיח או שטיח, הסירו את הכתמים ואז שאבו אותו ביסודיות. פתחו את החלונות כדי להכניס קצת אוויר צח למשרד הביתי שלכם ולנשום עמוק - ניקיון המשרד הביתי שלכם הסתיים! איזה תענוג תשב בו לעבודה.